Ново
Ranmisoti осветлена база за 3D кристално стакло уметност, дрвен дисплеј стојат whitch костум за 3Д модели, накит, кристална вазна, три вида променлива на осветленост.

Ranmisoti осветлена база за 3D кристално стакло уметност, дрвен дисплеј стојат whitch костум за 3Д модели, накит, кристална

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Параметри на производи : 3.94 Inx3.94 Inx0.79in. Основата е изработена од дрво пријателско, а LED светилката е покриена со пластика за подобрување на безбедноста и издржливоста. Покриената плоча го распрснува изворот на светлина за подобрување на ефектот на дисплејот. Триколорната светлина е прилагодлива, ладна светлина, неутрална светлина и топла светлина. Предности на производот : Тежината на производот е 140g, се усвојува LED со ниска енергија, дрвената основа е издржлива, може да се прилагоди светлина со три бои, горниот капак на LED ламбата ја зголемува безбедноста и естетската изведба. Сценари за апликација на производи : Применливо за разни стаклени ракотворби, накит, акрилна уметност, играчки, кристално темјан, стаклена чаша, стакло прилагодено сувенири, исто така може да се користи како ноќно светло, детски мал приказ на играчки. Упатства за работа : Користете USB напојување, должина на кабел 59 IN, може да користите компјутер или друг напон на напон на напон на светло 5 V напојување, температурата на светло во бојата може да се прилагоди со прекинувачот на кабелот. Услуга по продажба : Секој од нашите производи го помина професионалниот преглед на професионалниот персонал пред да ја напушти фабриката. Ако најдете проблем откако ќе го примите, ве молиме контактирајте не навреме и ние ќе обезбедиме услуги за враќање и замена, вашето задоволство е наше најголемо задоволство. Параметри на производи : 3.94 Inx3.94 Inx0.79in. Основата е изработена од дрво пријателско, а LED светилката е покриена со пластика за подобрување на безбедноста и издржливоста. Покриената плоча го распрснува изворот на светлина за подобрување на ефектот на дисплејот. Триколорната светлина е прилагодлива, ладна светлина, неутрална светлина и топла светлина. Предности на производот : Тежината на производот е 140g, се усвојува LED со ниска енергија, дрвената основа е издржлива, може да се прилагоди светлина со три бои, горниот капак на LED ламбата ја зголемува безбедноста и естетската изведба. Сценари за апликација на производи : Применливо за разни стаклени ракотворби, накит, акрилна уметност, играчки, кристално темјан, стаклена чаша, стакло прилагодено сувенири, исто така може да се користи како ноќно светло, детски мал приказ на играчки. Упатства за работа : Користете USB напојување, должина на кабел 59 IN, може да користите компјутер или друг напон на напон на напон на светло 5 V напојување, температурата на светло во бојата може да се прилагоди со прекинувачот на кабелот. Услуга по продажба : Секој од нашите производи го помина професионалниот преглед на професионалниот персонал пред да ја напушти фабриката. Ако најдете проблем откако ќе го примите, ве молиме контактирајте не навреме и ние ќе обезбедиме услуги за враќање и замена, вашето задоволство е наше најголемо задоволство.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кристал топката за стои Предметот е навистина добар подарок за вашиот lубовник, оставете го предметот д�

Дрвена штанд за кристална сфера дрвена екранот штанд за кристална топка дрво кристална топка штанд сфе�

Држач на сфера на глобус : Моделирањето на пеперутка за очи е дизајнирано да ги истакне изгледите на ваш�

Големина : 4,5 x 4,5 x 1,5 инчи (ширина x длабочина x висина) Површина за приказ : 4 x 4 инчи (ширина x длабочина)...

Големина : 2 x 2 x 0,25 инчи (ширина x длабочина x висина) Материјал : Изработено од висококвалитетно чист акри�

Материјали : Тркалезна база направена од индустриски квалитет ABS, NG и отпорен на притисок, без лизгање и �

Ротирачки штанд за цвеќиња Оваа база е совршен подарок, можете да го дадете како подарок за роденден, да

Кинески декор : Широко се применува во дома, канцеларија, кафуле, бар, цветна продавница, трговска соба, п

Пакетот вклучува : Секоја пакет содржи топла боја и повеќе бои LED дрвена светлина за да ја прикажете ваша

Цврст и тежок акрилен блок со квалитетен квалитет, тркало од крпа од 360 степени, полирано со рака Кристал

10 ps во пакет ќе добиете 10 сетови мини стаклена купола со 2 бои дрвена основа, 5 парчиња / боја...

Цинк легура База за прикажување на кристална топка претпочитани материјали за легура на цинк,, безбедни

[Земја рустикален стил] Тоа е дрвен дисплеј кревачи со запалена рустикална завршница и додава гроздобе�

Променете ја бојата како што сакате : квадратната дрвена светлина е опремена со преносен далечински упр

[Материјалот] Сферата на сферата е направена од квалитетна легура, цврста и издржлива, не е лесна за дефо

Практичниот дизајн ќе обезбеди практичност во работата на убавите перформанси Со деликатниот дизајн �

★ 【Убави украси】 Вашите омилени ракотворби и колекционери треба да бидат прикажани и ценети, не зароб�

Гроздобер украсување на работната површина Креативното украсување може подобро да го подобри стилот и

Rack Stand Rack Одличен избор на легура на цинк, не е лесен за деформирање, не е лесен за избледување, безбедно и

Scroll