Ново
Yaruicar Carte Clone Mats погодни за Acura TLX RDX MDX ZDX RL TL CDX ILX TSX RSX Сите временски облоги за тепих душеци подни душеци

Yaruicar Carte Clone Mats погодни за Acura TLX RDX MDX ZDX RL TL CDX ILX TSX RSX Сите временски облоги за тепих душеци подни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1088.00

1. Прилагодено дизајнирање - Компјутеризиран систем за сечење со 3Д модели на скенирање може да се мери до точни контури на кабината на вашите возила со подигнати рабови кои даваат максимална покриеност и заштита на внатрешноста на возилото. Сите наши влошки за автомобили се специјално дизајнирани и произведени за секој модел на автомобили за совршено вклопување. Бидејќи подните душеци се прилагодени, некои модели се поделени на стари и нови, со различни височини и долни структури. Може да се бара детали. Се препорачува да обрнете поголемо внимание на вашите информации за е -пошта по нарачката. За да можеме да комуницираме со вас навреме и да ја завршиме трансакцијата што е можно поскоро. Пријател, ќе го испратиме производството за 24 часа откако ќе го потврдиме моделот на автомобили, ќе го добиете за 7-20 дена, ви посакувам среќен живот. Бидејќи производот е спакуван и испорачан, ќе има некои набори кога ќе ја добиете стоката, не грижете се, можете да го ставите на сонце два дена пред да инсталирате, откако ќе инсталирате и користите некое време, набори ќе исчезнат. Кога ќе ја добиете стоката, ако стоката има проблеми со квалитетот или други проблеми, ние ќе преговараме со вас, ако не можете да го прифатите нашиот план, треба да добиете поврат, ние ќе ви дадеме адреса за враќање, кога ќе го добиеме вашето враќање, Веднаш ќе ви вратиме, благодарам!. Повеќе опции - - Опција 1, вклучува само автомобили душеци без лого. - Опција 2, вклучува само автомобили душеци со лого. - Опција 3, вклучувајќи автомобили душеци и душеци за багажникот, сите со лого. - Опција 4, автомобили душеци, душеци за багажникот, предни душеци за багажникот, сите со лого Стандардното стебло, бојата на предниот трупец е иста како и тој мат. Ако треба да изберете други бои ,.

За стоката

Слична стока во категоријата

FitmentЗа Kenworth T600 : 20062007 / Kenworth T660 : 20072017 / Kenworth T800 : 20062021 / Kenworth W900 : 20062021 / Kenworth T440 : 20112021 / Kenworth T470 : 20112021 Подато�

Совршено вклопување за Audi Q5 20182023 : Прилагодено вклопување дизајн раб до раб за максимална покриеност и з

Професионална услуга по продажбата.Направени на вашиот автомобил : Нашите душеци се направени по обича�

Заштита на ентериер од сите видови на абење и солза Лесна инсталација, обичај обликувана специјално за �

[Прецизно вклопување] : Подишните облоги на ризлинерот со употреба на 3Д ласерско скенирање технологија

Машински миење Врвови за туника за жени со кратки ракави бели чипка култури за жени шифон ладно рамо блу

Прилагодено вклопување 2009 2014 Ford F 150 Supercab w / o Рачен менувач Совршено вклопување од работ до рабсите под�

【Вклучете го вашето возило точно】 Овие прилагодени подни облоги се погодни за Honda HRV 2023 Binmotor Carte Clond Mats с�

Целокупната заштита на времето 3Д сериите на 3 D Maxpider Kagu се дизајнирани да обезбедат целосна автомобилск

✔ Прецизно вклопување : Усвојување на напредната 3 D технологија за скенирање на ласер, прилагодено вкло

Одговара на Toyota RAV4 : 2019 2020 2021 2022 2023 Без сечење, 100% совршено вклопување со 3Д ласерско скенирање...

Обработката ќе биде завршена во рок од 24 часа Кога ќе ја добиете стоката, ако стоката има проблеми со ква

Компјутеризиран систем за сечење со 3Д модели на скенирање може да биде добро прилагоден за да одговара

【Прилагодено вклопување】 Подот на автомобилот се компатибилни со 2020 2021 2022 2023 Киа Телурид 7 и 8 седишта, �

Специјално произведено за трупот на вашето возило Бидејќи производот е обликуван со 3Д технологија за с

Scroll