Ново
ЛАМПА ЗА ЧАВЕН ПОВЕЕ, Американска ретро дневна соба спална соба вертикална уметничка уметност класична хотелска креветска ламба подни ламби

ЛАМПА ЗА ЧАВЕН ПОВЕЕ, Американска ретро дневна соба спална соба вертикална уметничка уметност класична хотелска креветска ламба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

1. Дебела шасија од ковано железо, силна стабилност, висок капацитет на лежиште, не е лесен за 'рѓа и кородира. 2. Подна ламба, едноставна работа, нежен допир, мазна текстура, стабилна основа, може да се користи со доверба. 3. LED извор на светлина, униформа пренос на светлина, мека светлина без сјај, може ефикасно да ги заштити очите. 4. Стабилна природна светлина, лесна за употреба, безбедна и сигурна. 5. Погодно за разни прилики, спална соба, дневна соба и просторија за студии, без оглед каде сте, можете да покажете уникатно чувство за убавина. Ледениот убав изглед е одличен начин да заштедите простор во дневната соба, семејната соба или спалната соба. Долниот дисплеј обезбедува простор за складирање за да помогне да се задржи горната површина на countertops на црешата без неред. 111 V ~ 240 V (инклузивно) област за зрачење : 3㎡-5㎡light Извор Тип : Инкансенс ЛЕДОВО СЛОБОДНОСТ има извор на светлина : без светло вселенски простор : Студија за трпезарија за дневна соба Студија Спална соба Друго Белешка : 1. Осветленоста на светилката е многу субјективна и обично зависи од моќта на изворот на светлина.2. Бидете сигурни да ја исклучите моќноста пред да инсталирате, поправите, поправите и чистете.3. Бидејќи производот рачно се мери, ќе има мала грешка, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Преларите : По приемот на стоката, проверете ја стоката. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Јас сум многу среќен што ви служам и ви посакувам среќен шопинг. Производите вклучуваат : 1 * Под ламба ★ Мала хроматска аберација може да се појави како резултат на ефектите од аголот на снимање и светлината. Оваа грешка може да биде предизвикана од различни мерни алатки од 1-2 см. ★ Обезбедување на квалитет : Ако производот е оштетен за време на транспортот, ние ќе бидеме одговорни за замена или замена на додатоци. ★ Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со нашите Производи, ве молиме контактирајте не преку е -пошта и ние ќе се справиме со вас. ★ Други детали : Имаме повеќе ламби за табели, wallидни ламби, тавански ламби, лустери, итн. Добредојдовте по нарачка. Ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме.

За стоката

Слична стока во категоријата

Рачно изработени тикови ламби од северниот дел на Тајланд од квалификувани и талентирани тајландски др

【LAMP за читање Gooseck】 Оваа подни ламби има 2 прилагодливи светла за читање на Gooseck, кои можат да бидат свит�

Стил : модерен Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : железо Занает : насликано Напон : 90260 V Стил : мо

★ Природна мермерна база, полирани рабови и агли, тело за ламба од ковано железо, има телес функција со к

Декор ламба : Современото влијание од средниот век е очигледно во ламбата на Дејвис Мешавина од мат црна

Погодноста на ламбата за маса го прави совршен за вашиот дом или канцеларија H од подот и 1317 in...

Едноставно по изглед и убаво украсени, нашите абажур се погодни за разни стилови и сценарија, како што с�

Исклучителна лабачка ткаенина, мека светлина, естетска визија и отпорност на висока температура, ткаен�

Под ламба Метална сенка Кабел за напојување на подот Сијалица : 1 (E26) 40 W MAX (не е вклучен) LED компатибилен...

Може да обезбеди топла светлина во вашиот ентериер без да заземе многу простор Идеално за салони, трпез�

Големина (L*H) : 85*185см Ткаенина за лампи : Ехиг светло пренесување, рамномерна и мека светлина, без сјај...

Ламба за чување на дневник Уживајте во она што го сакате во слободното време На сцената е прикажан безвр

Овие ламби можат да се користат внатрешни домашни и канцелариски студио ламби се цврсти и ви даваат ниш

Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : железо Процес : позлата Карактеристики : Акрилна сенка Напо�

Со естетска визија, класиката се комбинира со генијалност на дизајнерот Алуминиумски материјал со умир

Алуминиум за умирање, добар антирист и изобилен ефект, обложување на тигар во прав , лесно се справува с

Нема да се чувствувате вртоглавица дури и откако ќе го користите долго време Слободно прилагодливи агл�

Материјал : алуминиум со умирање Температура на бојата : топла светлина Карактеристики : Силен водоотпо�

Прилагодливо осветлување Според вашите потребиоваа дрвена подлачна ламба со статив е дизајнирано со т�

Вклучува : Само една подлачна ламба Составен од метал и ткаенина Се одликува со прилагодлива висина и аг

Просторот за складирање може да се вклучи во книги, списанија, весници и други публикации, а исто така е �

Scroll