Ново
8x зголемувачки стакло со светлина и штанд, KRSTLV LED 5 режими на бои, Stepless Dimmable Sainking Floor Larm, 3-во-1 прилагодлива рака за замав светло осветлена ламба за величественост со с?

8x зголемувачки стакло со светлина и штанд, KRSTLV LED 5 режими на бои, Stepless Dimmable Sainking Floor Larm, 3-во-1 прилагодлива

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 936.00

Нема да се чувствувате вртоглавица дури и откако ќе го користите долго време. Слободно прилагодливи агли од 4 силни извори за поддршка, 135 ° напред/грб, 360 ° лево/десно, 220 ° нагоре/надолу, 120 ° Ротирајте ја главата на ламбата и заклучени со 3 копчиња. Ефективно олеснување на заморот на очите предизвикан од визуелно искривување. Слободно прилагодете го степенот на аголот на лупата под подот според вашите потреби. Нашиот најнов дизајн на прекинувачот на копчињата на главата на ламбата ви овозможува полесно да ја контролирате светлината за лупа. USB -портата за напојување ја овозможува моќноста на лупата со моќност, лаптоп, персонален компјутер, USB штекер или излез со вклучен адаптер. Нашата светлина доаѓа со адаптери. Зададете ја висината и ламбата за стегање. УСБ -интерфејс за напојување. 5 режими на бои и затемнето затемнување : Новата надградена лупа на подот создава совршен амбиент за читање и професионална работа. Слободно прилагодливи агли од 4 силни извори за поддршка, 135 ° напред/грб, 360 ° лево/десно, 220 ° нагоре/надолу, 120 ° Ротирајте ја главата на ламбата и заклучени со 3 копчиња. Нема да се чувствувате вртоглавица дури и откако ќе го користите долго време. Прилагодлива метална флексибилна рака за замав. Најновиот прекинувач за копче на дизајнот на главата на ламбата е лесен за ракување со 5 режими на бои и осветленост. Поддршка собрани две различни височини Зголемување на подната ламба или ламба за стегање, исполнете ги сите ваши потреби во различни сценарија. Флексибилна и прилагодлива рака за замав : Нашата метална стегач ја држи раката за замав со безбедност, максимално до 2,1 инчи таблета. 3 Во 1 Зголемена ламба и светло за затегнување на ламбата : Стаклото за стоење без раце со светлина може да се собере со две различни висини на подни ламби или ламба за стегање, исполнете ги сите ваши потреби во различни сценарија.8x HD вистински оптички стаклени леќи : LED лупа со светлина нуди јасен вид на зголемување од 800%. Поддршката на подната ламба за подножје 5 режими на светлина се прилагодуваат и 5% -100% осветленост затемнување. 800% Зголемување на ламбата за зголемување. Различни од другите обични пластични леќи. Униформните и меките прилагодливи извори на осветлување се повеќе пријателски расположени кон старите лица, нискиот вид, макуларната дегенерација и секој што треба да се фокусира на крупен дел долго време. Повеќе не треба да ја запрете вашата работа да се наведнувате и да ги прилагодувате лесните зраци повеќе. Задебелената база може да го задржи телото на ламбата постабилно и обезбедува висококвалитетно осветлување за детална и сложена работа, како што се вкрстено бод, шиење, игли, врзување на летање и хоби. За вас е погодно да ја прилагодите насоката на светлината за подобра работа, проучување, камшик, хоби, занаети, читање, цртање, плетење, шиење, правење работи и така натаму. Униформните и меките прилагодливи извори на осветлување се повеќе пријателски расположени кон старите лица, нискиот вид, макуларната дегенерација и секој што треба да се фокусира на крупен дел долго време. Тоа ќе биде најдобриот избор како лупа за естетичари, тесна работа, електронска поправка, лемење, монистра и благодарност од накит. 4,3-инчи реални оптички стаклени леќи го намалуваат чувството на вртоглавица предизвикано од искривување на видот. Различни од другите обични пластични леќи. 5 режими на бои и затемнето затемнување : Новата надградена лупа на подот создава совршен амбиент за читање и професионална работа.

За стоката

  :

Слична стока во категоријата

Антистрела светло, стабилно без мек видео блиц како природна светлина Процес на печење, отпорност на пр�

Рачно изработени тикови ламби од северниот дел на Тајланд од квалификувани и талентирани тајландски др

【Креативен и уникатен дизајн】 Скандинавскиот стил на подот не само што внесува светлина во вашата соб�

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом Мека св�

Едноставно по изглед и убаво украсени, нашите абажур се погодни за разни стилови и сценарија, како што с�

Едноставна, но не и ниска форма Целокупната вселенска атмосфера е елегантна и умна Уметникот е инсталир

● Тип на извор на светлина : E27 (не е вклучен); Број на извори на светлина : 1; Материјал : ковано железо; гол�

✅ 【Безбеден дизајн со стабилна база】 Оваа ламба за подни светла е дизајнирана со безбедност на корисн�

Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : железо Процес : позлата Карактеристики : Акрилна сенка Напо�

Може да обезбеди топла светлина во вашиот ентериер без да заземе многу простор Идеално за салони, трпез�

Со естетска визија, класиката се комбинира со генијалност на дизајнерот Алуминиумски материјал со умир

Линијата за мека ламба за убавина, точката на пенкалото на просторијата за седење Целокупната вселенск�

Со оваа постела за подножјето на ламбата се чувствувате топло, вклучете ја атмосферата на светлината во

Извор на светлина : Халоген сијалица Тип на сенка : железо Занает : насликано Напон : 220 V Тип на ставка : По�

Елегантен дизајн, оставете го целокупниот простор да се претстави свеж, полн со тивок здив Линијата за м

Големина (L*H) : 85*185см Ткаенина за лампи : Ехиг светло пренесување, рамномерна и мека светлина, без сјај...

Елегантен дизајн, оставете го целокупниот простор да се претстави свеж, полн со тивок здив...

Ексклузивно 20 W LED Super Bright Touch Dimming Switch Torchiere со најновата LED технологија (2500 лумени) и супер светла 5 W (500 лум�

Исклучителна лабачка ткаенина, мека светлина, естетска визија и отпорност на висока температура, ткаен�

Боја кафеава и никл Стил гроздобер Материјал дрво, алуминиум Преклопен стил на допир Вид на инсталација

Динамички ефекти на осветлување на RGBIC : Подот на Govee обезбедува милиони бои и 64 претходно поставени режи

Погодноста на ламбата за маса го прави совршен за вашиот дом или канцеларија H од подот и 1317 in H од подот и

【Висококвалитетен материјал】 Подот на месечината е изработена од висококвалитетна пластика засилена

☾zr☽☞usualy, ние ќе ја испратиме предметот за 12 дена и времето за испорака 1525 дена, ви благодарам за разбир�

Scroll