Ново
Сина Кутија За Подароци Со Капак - Магнетна Кутија За Подароци - Галакси Кутии За Подароци, Роденденска Забава, Празници, Божиќ-Големи Ѕвездени Ноќи Правоаголни Мла?

Сина Кутија За Подароци Со Капак - Магнетна Кутија За Подароци - Галакси Кутии За Подароци, Роденденска Забава, Празници, Божиќ-Големи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 204.64

Оваа волшебна празна кутија за подароци не само што обезбедува зачудувачка презентација за вашите подароци, туку остава и траен впечаток кај вашите најблиски. Издржлива, висококвалитетна конструкција : Стручно изработена со врвни материјали, нашата кутија за подароци за мажи е дизајнирана да ги чува вашите подароци безбедни и безбедни, обезбедувајќи мир на умот за време на транспортот и обезбедувајќи вашите подароци да пристигнат во совршена состојба за вашите најблиски да уживаат. Еднократно и еколошки : Дизајниран да се користи повеќе пати, нашата висококвалитетна голема кутија за подароци е еколошки свесен и економичен избор, што ви овозможува да го намалите отпадот и да направите позитивно влијание врз планетата со секој подарок што ќе го дадете.

За стоката

Слична стока во категоријата

ГОЛЕМИНА : розова големина : 8,2 x6,4 x3, 3 In, Црна големина : 9, 8x5, 9x3, 2 In, извонредната кутија за подароци ги задо

Овие Картонски Кутии За Дипломирање се задоволство да се дадат Со 4 различни повеќе стилови, сигурно ќе �

Кафеава Кутија За Подароци Рефус : има 50 парчиња крафт картонски кутии за подароци за пакување, кои се до

Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Бенд Материјал Тип : Легура Двослоен кожен ремен со супер мека �

Пакет вредност : пакетот доаѓа со 100 комплети бели крафтхартиени кутии со јасен прозорец, практични и уд�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Рециклирана Хартија Големина( В х х х д) : 4,4 х 2,8 х 9,1 и

Големина : 2,2 "х 2,2" х 2,2 " / 5,7 см х 5,7 см х 5,7 См Л х х х должина на Лентата : 41мм Пакетот Вклучува : 50 ПАРЧИЊА Ла�

Поништи ??КИНЕСКА КУТИЈА ЗА СВАДБЕНИ БОНБОНИ +Добар хартиен материјал, нежен процес, издржлив и лесен, не

Вклучува широка лента од 1,25 инчи За пакување Божиќен Подарок Преклопна Луксузна Кутија За Подароци и Ма

?[Пакетот Вклучува] ќе добиете 30 парчиња јасни кутии за подароци, вклучувајќи 10 парчиња 2, 3х2, 3х2, 3 инчи, 10 �

Scroll