Ново
Сакајо 24 ПАРЧИЊА Божиќни Торби За Подароци, Црвени Црни Биволи Карирани Божиќни Кеси Со Марамче, Златна Фолија Божиќни Хартиени Кеси За Божиќно Пакување Подароци П

Сакајо 24 ПАРЧИЊА Божиќни Торби За Подароци, Црвени Црни Биволи Карирани Божиќни Кеси Со Марамче, Златна Фолија Божиќни Хартиени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

24 ПАРЧИЊА Божиќни Црвени Црни Биволи Кеси во 8 модели. Печатени со прекрасни Модели поврзани Со Златна Фолија божиќ. Златен Знак" Среќен Божиќ". Божиќни Црвени Црни Карирани Кеси со цврсти рачки. Божиќни Црвени И Црни Кеси со Ткивна Хартија. Убава И Елегантна Обвивка За Подароци. €24 Пакет Божиќни Торби За Подароци Q - - - - овој Пакет Божиќни торби за подароци вклучува 24 Божиќни биволи карирани кеси во иста големина и 6 различни дизајни на модели, секој модел вклучува 4 хартиени кеси за подароци. Доаѓа и со 24 листови ткивни хартии за убаво и елегантно пакување подароци. Тоа е пакет со супер вредност за Завиткување божиќни подароци. ●2023 Најновиот Божиќен Дизајн● - - - Се Одликува со класични црвени и црни модели на проверка на биволи, убави празнични бои и златно спречено празнично печатење како тобоган, Новогодишни елки, Божиќни ѕвона и снешко. Сите Овие божиќни торби за подароци се испечатени со елегантни и шарени дезени, помагаат вашиот подарок да се завитка повеќе да се истакнува. `+Само Вистинската Големина - - - - секоја Од божиќните торби за подароци има должина од 7,1 инчи x 3,5 инчи широк x 9,0 инчи со вкупна висина од 7 инчи, вклучувајќи ја рачката, ткивната хартија мери 19,7 инчи x 19,7 инчи; што го прави најсоодветна големина за Вашите Божиќни подароци, Божиќни бонбони, божиќни забави и какви било божиќни тематски предмети. ●Повеќенаменски Q - - - Овие висококвалитетни убаво дизајнирани торби за подароци се брзо и лесно решение за пакување за секоја пригода. Со различни дизајни, овој избран пакет торби за подароци прави специјална презентација за подароци за сите На Вашата Божиќна листа : родители, деца, роднини, соседи, наставници и многу повеќе. Совршен За Божиќни торби за подароци, торби за роденденско уживање, чанти за добрите, чанти за забави, торби за подароци за забави, торби за празнични подароци, торби за купување на мало и многу повеќе. €Божиќни Торби За Подароци Q - - - - Користете ги овие прекрасни божиќни торби за подароци за завиткување подароци или забави за забави На претстојниот Божиќ за да ги импресионирате вашите пријатели и да ја исполните Вашата Божиќна забава со радост. Ние нудиме 30 дена гаранција за враќање на парите и 24 часа по продажбата. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

За стоката

Слична стока во категоријата

Повеќе Прилики : овие мали вреќи со лопатки се совршено прилагодени за фестивал, свадба, забава, прослав�

Ова е нов сет од 12 златни метални жичани торбички Ова се цврсти торбички со плетени врвки за влечење Одл�

ВАТФОЕРС 100 Пакет Преклопен Рачен Вентилатор Торбичка За Влечење Торби За Органза Преклопен Вентилатор

100% лен Увезени Висококвалитетен Материјал : Нашите Торби За Божиќни Подароци Со Врвка За Влечење Се Нап�

Оваа светло сина торба за подароци им покажува на девојките дека можат да бидат што сакаатмоден дизајне

ГОЛЕМИНА27" широк х 32 " долг 1 голема торба за подароци + 3 комплет лента за пакување подароци Еднократно и �

Материјал свила брокат 4 33инх4 33ин / 11смх 11см кинески елемент дизајн : Божур цвет Свила Врвка Кеси може д�

Добро конструиран со рачки за извртување Ниту еден залутан лепак никаде и цврстото дно може лесно да ст�

Среќен Денот На Вљубените Подарок Торба : Карактеристики црвени рози дизајн со зборови "Среќен Денот На

Симпатичен дизајн : овие хартиени кеси се дизајнирани со традиционални велигденски елементи, вклучувај

● ВКЛУЧУВА : 2 КЕСИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен ОД ПЛАТНО ТКАЕНИНА ГОЛЕМИНА : 27 х 20 Инчи Ќе Го Добиете Истиот Диз

Премиум100% Сосема нови, овие торби за подароци од органза се изработени од квалитетен проегирен материј�

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Идеален За брза и едноставна алтернатива на стандардното пакување подароци.

гурмански маслинови масла или оцет мала електроника ракавици свеќи до 3,5" во дијаметар...

Овие Убави Чанти За Врвки За Ноќта на Вештерките се задолжителен додаток на вашите материјали за забави

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

Оваа Црвена Чиста Срцева Сатенска Торбичка е прекрасна торбичка за услуга со проѕирен прозорец од ткае�

€Големина : органза кеси 5х7 инчи €Боја : камила пакет : околу 100 парчиња / пакет Quality : Спречете дизајн на и

Премиум Материјали : Изработени од ЈП материјал, нетоксичен, издржлив цврст и спречува кинење, еднократ�

●Врзете хартиени кеси за боја.Големина на торби за подароци : 9 '(Ж)x5, 5'(Л)x3, 2'(Г), пакетот вклучуваше 30 парч�

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

Чиста Органза : Торбите За Органза се изработени од висококвалитетна проегирна органза, кои имаат дизај

Дами Зграби Рачки Рамо Лента Јута Мини Подарок Торба Бојата Може Малку Да Варира Од Сликите Шема : Обичн�

Божиќните хартиени кеси имаат 6 Различни Големини,, екстраголеми(12 "W x 16 " H x 4.5" D), големи (16" W x 12" H x 4.5 " D), 6 р�

Што Ќе Добиете : ќе добиете 12 торби за подароци за медицинска сестра со рачки Совршен украси За Медицинс�

Торбички Со врвки За влечење Големина : 14смх10см / 5, 5инхх4инч Широка Употреба : се применува за чување под�

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

Scroll