Ново
Шамџина Велигденско Зајаче Декор Торба За Бура со Врвки 4х5, 5инч Накит Торба За Бонбони Додатоци Торба За Завиткување Подароци Лесна Лесно Отворена ИЛИ Затворена С?

Шамџина Велигденско Зајаче Декор Торба За Бура со Врвки 4х5, 5инч Накит Торба За Бонбони Додатоци Торба За Завиткување Подароци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1163.20

Торбички Со врвки За влечење Големина : 14смх10см/5, 5инхх4инч. Широка Употреба : се применува за чување подароци,накит,закуски, козметика, бонбони,синџири,нараквици, кесички,сапун, итн. Дизајн На врвка : секоја Велигденска Торба За Подароци со врвка за влечење,го олеснува отворањето или затворањето,заштитувајќи ги предметите од губење. Велигден бонбони торба : Зајаче Шема, Колачиња Пакување Кеси, Бонбони Торба За Пролет Велигден Партија. Материјали : Торбички За Подароци изработени од крпа од бура,лесни,перат и еднократно. Опис : - Материјали : Торбички За Подароци изработени од крпа од лопатка,Лесни,перат и еднократно - Торбички Со Врвки За Влечење Големина : 14смх10см/5,5инхх4инч - Дизајн На Врвка за Влечење : Секоја Велигденска Торба За Подароци со врвка за влечење,го олеснува отворањето или затворањето, заштитувајќи ги предметите од губење. - Велигденска торба за бонбони : Шема На Зајаче, Кеси За Пакување Колачиња, Торба За Бонбони За Широка Употреба На Пролетната Велигденска Забава : се применува за чување подароци,накит,закуски,козметика, бонбони, синџири,нараквици,кесички, сапун итн спецификација : - Материјали : табела со големина на облека од бура : 14cmx10cm/5,51nch3, 94nchpackage Вклучува : 1 Велигденски Подарок bagnote : ве молиме дозволете малку грешки Поради Рачно Мерење И Различни Монитори.

За стоката

- Materials:
burlap cloth
Size Chart:
14cmx10cm/5.51inchx3.94inch:
Package Includes:
1 Easter Gift Bag:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Слична стока во категоријата

Оваа Црвена Чиста Срцева Сатенска Торбичка е прекрасна торбичка за услуга со проѕирен прозорец од ткае�

Овие Убави Чанти За Врвки За Ноќта на Вештерките се задолжителен додаток на вашите материјали за забави

Среќен Денот На Вљубените Подарок Торба : Карактеристики црвени рози дизајн со зборови "Среќен Денот На

●Врзете хартиени кеси за боја.Големина на торби за подароци : 9 '(Ж)x5, 5'(Л)x3, 2'(Г), пакетот вклучуваше 30 парч�

ечитач / компјутерски таблет мало плишано животно бебешка облека повеќето 5 х 7 или помали рамки за слики

€Оригинален Дизајн Q торбата за подароци со рачки има балони и подароци од предната и задната страна, па

Чиста Органза : Торбите За Органза се изработени од висококвалитетна проегирна органза, кои имаат дизај

СОВРШЕН ЗА РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОЦИ : направете го нивниот 65ти роденденски подарок екстрапосебен со овие а�

Список за пакување : 30 парчиња здраво торби за подароци за мачки кити, големината е околу 9,8 инчи x 6,2 инчи

ГОЛЕМИНА27" широк х 32 " долг 1 голема торба за подароци + 3 комплет лента за пакување подароци Еднократно и �

Onesize Карирани Елементи : Црвена И Зелена Карирана, Бојата Е Класична И Одговара На Божиќната Тема, Па Зат�

Повеќе Прилики : овие мали вреќи со лопатки се совршено прилагодени за фестивал, свадба, забава, прослав�

Доволна Количина : ќе добиете 24 парчиња торби за подароци за денот на благодарноста со врвка за влечење,

Божиќните хартиени кеси имаат 6 Различни Големини,, екстраголеми(12 "W x 16 " H x 4.5" D), големи (16" W x 12" H x 4.5 " D), 6 р�

ТОРБА ЗА ПОДАРОЦИ ЗА ДЕНОТ НА ТАТКОВЦИТЕ : Печатете среќен ден на татковците и алатки дизајн на брада со

Премиум100% Сосема нови, овие торби за подароци од органза се изработени од квалитетен проегирен материј�

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Идеален За брза и едноставна алтернатива на стандардното пакување подароци

ВАТФОЕРС 100 Пакет Преклопен Рачен Вентилатор Торбичка За Влечење Торби За Органза Преклопен Вентилатор

100% лен Увезени Висококвалитетен Материјал : Нашите Торби За Божиќни Подароци Со Врвка За Влечење Се Нап�

Scroll