Ново
Влочки со бродски брод, 2-пакет

Влочки со бродски брод, 2-пакет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 176.00

Подлога за Transom или Tie-Down-Down-Down. Заштита на бродот од токи. Пакет од 2 влошки. Мерки 1-инчен. Влошките за чамци од бродоградилиштата се наменети за речиси секоја трансмом или вратоврска со пиштол. Мерки 1-инчен. Системите за врзување на брендот Boatbuckle нудат професионални рибари и бродоградилишта за викенди, погодни, високо квалитетни системи за врзување за да можат да поминат повеќе време на вода и помалку време на рампата на бродот. Ими е водечки производител на морски врски во Северна Америка.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тешка ѕидна конструкција Се намалува на 257°F (125°C) 3 : 1 сооднос; УЛ 224 Бкт Боја : Црвена Дијаметар НА БКТ : 3 / 4

Водоотпорен Стандарден Мотор За Бришење Карактеристики : Мотор со прилагодлив агол на бришење од 90 или 1

Пакетот Вклучува : 2 парчиња 5м (16,4 стапки) Светла За Морски ЛЕД Ленти Зелени + 20 парчиња лед ленти и завртк

Scroll