Ново
Ибуза - дрвени полици со хексагон, врвни материјали, сет од 3 убави полици на лебдечки саќе за спална соба, бања, дневна соба и канцеларија, декоративен висички диспл?

Ибуза - дрвени полици со хексагон, врвни материјали, сет од 3 убави полици на лебдечки саќе за спална соба, бања, дневна соба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Нарачајте го вашиот сет на шестоаголни полици денес и започнете да ги прикажувате вашите омилени предмети во стил!. Совршен и уникатен дисплеј - оставете ја вашата креативна страна да испушти со овие хексагонални полици во Барнвуд; Тие се модерни и уникатни. Овие полици на wallидовите на саќе и полиците што лебдат октагон се лесни за инсталирање и доаѓаат со целиот хардвер што ви треба за да започнете. Домашен декор од кој било стил - Рустикален украс на фармата, боемски бохо wallид декор, декор на земја, современ декор, индустриски декор итн. Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти Прем. Квалитет на кој можете да му верувате - полиците со wallидови од дрва се силни, цврсти и лесни. Погоден за кој било простор за куќи, како што се бањата, дневната соба, спалната соба, кујната, трпезаријата и канцеларијата. Комбинацијата на овие полици за складирање на wallидот додава шармантен изглед. Нашите прекрасни полици за лебдечки саќе од бохо ќе создадат природен изглед на вашиот простор за живеење. Покажете ги вашите ценети имоти во современите полици на hetиднините шестоаголници. Собранието можете да го завршите за неколку минути. Идеално за вашите омилени фотографии, уметност, растенија, книги и многу повеќе - држете ги сите ваши скапоцени колекционери со овие рачно изработени декор на wallидот Бохо. Нашите прекрасни полици за лебдечки саќе од бохо ќе создадат природен изглед на вашиот простор за живеење. Намалете го нередот и истакнете го вашиот рустикален декор додека одржувате сè организирано.

За стоката

Слична стока во категоријата

Iridescent Home Decor : Акрилната полица доаѓа со виножито од виножито, ставете ги овие полици на wallидот, и тие фрл�

Декоративни лебдечки wallидни полици : Wallniture Colmar 24 "Полици за лебдечки книги за Wallид ќе ви помогнат да ги ч�

Кутија за висина на wallид за далечински управувач, домашен интимен мал асистент Бањата е лесна за чување

【Совршено решение за продолжување на wallидот】 Премногу предмети и нема доволно простор на масата? Наши�

Кутија за складирање без wallидови без удар Портата за полнење на дното е дизајнирано да ги чува и наплаќа

Квалитетна конструкција изработена од густ, високо оценет акрилен материјал, овие полици се направени

Креативна фигуративна форма, исклучителна лого на личност, не паѓање, убава и практична...

Материјал : Висечка полица за монтирање на таванот изработена од не'рѓосувачки челик...

Направено од железен материјал кој е со висок квалитет, безбеден и издржлив за употреба Стилски изглед �

★ [Карактеристики] 38 см во вкупна должина, 13 см во ширина и 10 см во висина, безбедно и сигурно складираат �

Дизајнот на куки со двоен слој го прави закачалката за медали лесен за виси и прикажување медали, пандел

【Индустриски дизајн】 Ова полициско полициско цевки е изработено од високо квалитетни железни цевки, м

Декор на расадник : Полици за премија за складирање : Обезбедете целосна употреба на празни места и доби�

Направено од композитно дрво Пакетот содржи : дрвени табли, железни држачи, завртки за експанзија, нокти

[Оптимизирајте го вашиот простор за складирање] : Со Creekview Home Emporium 2 Shoff Shape Wallид, монтирани црни полици, мо�

Scroll