Ново
Аексит Мебел 2 Тркалца Диа Двојно Пластични Тркала Плоча Монтирање Плоча Тркалца Вртливата Тркалце

Аексит Мебел 2 Тркалца Диа Двојно Пластични Тркала Плоча Монтирање Плоча Тркалца Вртливата Тркалце

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Име На Производот : Вртлив Тркалце;Функција : Двојно Тркало;Тркало Диа. (Секој) : 5см / 2". Големина на плоча : 4,7 х 4,7 см / 1,9 "х 1,9" (Л*В); Вкупна Висина : 6см / 2,4". Монтажа Дупка Диа. : 4,5 мм / 0,18"; Растојание На Дупки за Монтирање : 2,7 х 2,7 см / 1,1 " х 1,1 "(Л*В). Главен Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна, Сребрен Тон. Тежина : 54гр; Содржина На Пакетот : 1 х Вртлив Тркалце. Име На Производот : Вртлив Тркалце;Функција : Двојно Тркало;Тркало Диа. (Секој) : 5см / 2". Големина на плоча : 4,7 х 4,7 см / 1,9 "х 1,9" (Л*В); Вкупна Висина : 6см / 2,4". Монтажа Дупка Диа. : 4,5 мм / 0,18"; Растојание На Дупки за Монтирање : 2,7 х 2,7 см / 1,1 " х 1,1 "(Л*В). Главен Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна, Сребрен Тон. Тежина : 54гр; Содржина На Пакетот : 1 х Вртлив Тркалце. Мебел 2 Диа Двојна Пластична Плоча За Тркала Монтирање Вртлив Капацитет На Рицинус : Приближно 30 КГ / секој.

За стоката

Слична стока во категоријата

Универзалните тркалца имаат добра носивост и се погодни за носење лесен мебел Со мазни прецизни топчес�

●Висококвалитетни Тркалца●Изработени од тешки СТП и железна заграда Исклучително издржливо и тешко н

21 / 2" Вкупна висина, 3 / 4 " вртливо олово и капацитет од 125 килограми 2 Полиолефинско тркало" х 13 / 16 " Со обиче

Држач за материјал од легура, силен носивост, издржлив, убав и не е лесен за деформација Двојно лежиште, 3

Занитвам Стегач, За Занитвам Диа 3 / 32 Во, За Употреба Со Занитвам Тип На Алатка За Занитвам : Стегач За Заж

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено воз�

Вртлив Радиус : 61 / 4" Вкупна Висина : 91 / 2" Големина на плочата : 4 "х 41 / 2" Димензии На Дупката За завртки : 25 / 8

[Стп Рициново]Тркалцето е изработено од стп материјал, униформа дебелина, фина осветленост на површинат

Екстратешки тркалца За употреба на отворени и затворени лавици за кабинети Тркала со топчести лежишта �

висина на планината цврстина на тркалото : 94А.големина на монтажната плоча тип на лежиште на тркалото : П

Тркалцата на тркалата се дизајнирани да обезбедат непречено возење преку нерамни површини Таа е идеалн

Патентиран кралски (тм) единствен топчест лежиште прецизно обработена патека зацврстена на 53 роквел Ц м

Ладно формираната горна плоча, јаремот и копчето се термички обработени за да се спречи бринирање, да се

[Отпорност На абење] : тркалцето за топки е изработено од издржлив и се одликува со голема носивост...

Scroll