Ново
Tjlss 2 Инчен Носечки Тркалца Со Универзално Тркало Троседот Количка Механичка Опрема Додатоци за Тркала 5 парчиња

Tjlss 2 Инчен Носечки Тркалца Со Универзално Тркало Троседот Количка Механичка Опрема Додатоци за Тркала 5 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1745.92

Материјал : пвц. Внатрешен дијаметар на тркалото : 8мм. оптоварување Со Едно тркало : 60кг. Големина : како што е прикажано на опцијата слика. Се применува во фабрика, болница, супермаркет (количка), сите видови големи и мали колички. Материјал : пвц.Внатрешен дијаметар на тркалото : 8мм. оптоварување Со Едно тркало : 60кг.Големина : како што е прикажано на опцијата слика.Се применува во фабрика, болница, супермаркет (количка), сите видови големи и мали колички.пакет : 5 парчиња * Кастерсноте : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Погоден за : семејство, училиште, индустрија итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

● Детали за производот : ротација од 360 степени флексибилен, мазен и мазен, уред за сопирање, заклучен, бе

Материјал : Нов најлонски материјал, дизајн на монтажна плоча Во Форма На Буквата Л, не е лесен за оштету�

Дијаметар На тркалото= 2" Инчи " инч=50мм Носивост=44 фунти Тип На Монтирање= Горната Плоча...

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено воз�

Дијаметар на тркалото : 50мм / 2"; дебелина на тркалото : 20мм; 1 оптоварување на тркалото 50кг; висина на инста

1,5 Инчни Тркала За Тркалца Со Неми Сопирачки Мебел / Колички Тркала Индустриски хардвер 2 парчиња параме�

Вистински оем замена дел Со историја која датира од 1938 година, Трејлен одамна е еден од стандардите за к�

ЛЕПИЛО ВРТЛИВИ ТРКАЛЦА тркалата се мали и не влијаат на целокупниот изглед Нема ограничувања за адапта�

? Висок квалитет : висококвалитетна плоча за монтирање на хром за посилна, побезбедна и помазна Капакот �

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Цврста гумаматеријалот на т

21 / 2" Вкупна висина, 3 / 4 " вртливо олово и капацитет од 125 килограми 2 Полиолефинско тркало" х 13 / 16 " Со обиче

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Дизајн натоварен со пружина

●10инчен Пневматски Комплет За ТркалцаГумите исполнети со Воздух апсорбираат нерамномерен терен, пого�

Лесна за инсталирање, тешка универзална монтажна плоча со 2 дупки за лесно прицврстување на дрвени порт�

Scroll