Ново
Липерт мека еднострана, преклоплива и преносна миленичиња игра со миленичиња за кампување, големи/x-големи, сини

Липерт мека еднострана, преклоплива и преносна миленичиња игра со миленичиња за кампување, големи/x-големи, сини

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Меша за дишење - прозорците на преносно пенкало за домашно милениче се направени од ткаенина што може да се дише за дишење што нуди многу циркулација на воздухот за вашето домашно милениче, додека ви овозможува да внимавате на нив. Внатрешна/надворешна употреба - Преносот на миленичиња Липерт Плејпен прави совршен затворен простор за вашето домашно милениче да игра внатре или надвор од вашиот дом. Можете дури и да го спакувате и да го однесете на следното патување на плажа, парк или камп. Лесно за чистење - оваа мека еднострана игра со кучиња е обврзана да се извалка на отворено, но чистењето е лесно! Едноставно, забележете ја чистењето на полиестерската ткаенина колку што е потребно со влажна мијалник и благ детергент, а потоа испуштете го или оставете го воздухот да се исуши. Достапно - Со патент страничен влез што може да се врзува, вашето домашно милениче може да влезе и надвор од играта со леснотија кога е отворено. Плус, патентниот врв е отстранлив, овозможувајќи ви лесен пристап за подигање на мало милениче. Превозот - кога ќе завршите со користење на преклопувањето на миленичиња, сè што треба да направите е да пропаднете и да го преклопите, а потоа ставете ја во својата удобна торба за превоз за транспорт и складирање. Меша за дишење - прозорците на преносно пенкало за домашно милениче се направени од ткаенина што може да се дише за дишење што нуди многу циркулација на воздухот за вашето домашно милениче, додека ви овозможува да внимавате на нив. Внатрешна/надворешна употреба - Преносот на миленичиња Липерт Плејпен прави совршен затворен простор за вашето домашно милениче да игра внатре или надвор од вашиот дом. Можете дури и да го спакувате и да го однесете на следното патување на плажа, парк или камп. Лесно за чистење - оваа мека еднострана игра со кучиња е обврзана да се извалка на отворено, но чистењето е лесно! Едноставно, забележете ја чистењето на полиестерската ткаенина колку што е потребно со влажна мијалник и благ детергент, а потоа испуштете го или оставете го воздухот да се исуши. Достапно - Со патент страничен влез што може да се врзува, вашето домашно милениче може да влезе и надвор од играта со леснотија кога е отворено. Плус, патентниот врв е отстранлив, овозможувајќи ви лесен пристап за подигање на мало милениче. Превозот - кога ќе завршите со користење на преклопувањето на миленичиња, сè што треба да направите е да пропаднете и да го преклопите, а потоа ставете ја во својата удобна торба за превоз за транспорт и складирање. На вашето домашно милениче му се допаѓа авантура исто колку и вие! Со преносот на миленичиња со миленичиња Lippert, можете да ги земете вашите кучешки или палети на крзно од крзно заедно со секоја екскурзија. Одликувајќи се со мека еднострана куќиште и прозорци за дишење, оваа преклопна миленичиња Playpen обезбедува многу проток на воздух за вашето куче или мачка за да можат да доживеат убаво кул ветре во топли денови на кампот или плажата. Оваа преносна PET Paypen доаѓа со удобна торба за носење, како и четири удели на шатори за да ги задржи обезбедени на земја додека вашето домашно милениче игра.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 страничен џеб за складирање 1 страничен прозорец за дишење за животни во и надвор слободно...

Боја : Црна Секој панел 40 "H x 32" W (8 панели) Тешка должност 1 / 2 "Рамка за цевки Можете да поврзете повеќе игр�

Лесно за склопување : Лесно се склопува со упатства и вклучува кабелски врски за повеќе функции, како шт�

Без разлика дали е на отворено патување или затворен настан, вашето домашно милениче ќе биде безбедно и

Порта за безбедносно куќиште : Може да им обезбеди на кучињата миленичиња безбедно куќиште за игра и од�

Scroll