Ново
Playstation VR Марвел Железен Човек VR Пакет

Playstation VR Марвел Железен Човек VR Пакет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Пакет вклучува Playstation VR слушалки, Playstation Камера, Playstation камера адаптер, 2 Playstation движење контролори, Марвелс железен човек VR Ваучер, И Playstation VR демо колекција 3 ваучер. еден полнач за контролор со голема брзина.Овој пакет немаат PS4 контролер. Користејќи два контролори За движење Playstation Запалете млазници за одбивање на железниот Човек и Експлозирајте на небото со Арсенал на иконска Опрема за железен човек на вашите прсти. Два Контролори За движење На playstation потребни за играње. Соочете се против еден од најголемите непријатели на железниот Човек во високи влогови, битки преполни со акција. Надградете Ја Технологијата во гаражата Тони старкс за да го прилагодите елегантниот оклоп и прекрасните способности на железниот човек. Надградете ја технологијата во гаражата На Тони Старк за да го прилагодите елегантниот оклоп и прекрасните способности на Железниот Човек. Брзо ПОЛНЕЊЕ НА КОНТРОЛОРОТ PS4 : 2-часовен брз PS4 безжичен полнач двоен Двоен шок 4 PS4/ PS4 Слим/ PS4 Pro контролори истовремено. Нема потреба да чекате повеќе време кога ќе наполните два КОНТРОЛЕРИ PS4. Заштедете време и забавувајте се повеќе. Целосно потопување 360-степен Визија Гледајте како живеете, светот на играта за дишење оживува насекаде околу вас, со беспрекорно видно поле каде и да се свртите. Зачудувачките визуелни слики Доживуваат нови реалности со прилагоден OLED екран и мазни 120fps визуелни слики до креативно целосно потопување во вашите игри. Неверојатно АУДИО 3Д аудио Откријте нова димензија во звукот бидејќи 3д аудио технологијата ви овозможува точно да ја одредите насоката и растојанието на звуците што доаѓаат од сите околу вас. Вграден микрофон Разговарајте со вашите онлајн пријатели, разговарајте за тактиките во играта и зајакнете го вашето потопување во виртуелниот свет со интегрираниот микрофон на слушалките. Влезете во Камерата Play Station Со двојни леќи и 3d сензори за длабочина, Камерата Play Station ја следи позицијата на слушалките, Контролорот За Движење Play Station и безжичниот контролер DUALSHOCK 4 од секој агол. Прецизно следење Девет Led Диоди поставени на предната, задната и страните на слушалките PS VR се следат од Камерата Play Station-обезбедувајќи прецизна точност во зборот на играта, каде и да сте во собата. Целосна Контрола DUALSHOCK 4 безжичен контролер PS4 прецизната контрола што ја сакате добива нова димензија со PS VR; секоја игра е компатибилна со БЕЗЖИЧНИОТ контролер DUALSHOCK 4, додека светлосната лента постојано се следи за понатамошно подобрување На движењето Во играта playstation move Motion Донесете ги рацете во светот на играта и преземете целосна контрола врз вашите VR искуства, давајќи уште подлабоко чувство на присуство и дополнително подобрување на вашето потопување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Scroll