Ново
ВЕЕМОН 60 парчиња палецот на палецот Pushpin Thumbtack Pin Pin Epoxy Thumbtack Epoxy Pushpin Display The Thumbtack Thumbtack

ВЕЕМОН 60 парчиња палецот на палецот Pushpin Thumbtack Pin Pin Epoxy Thumbtack Epoxy Pushpin Display The Thumbtack Thumbtack

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 133.60

Thumbtacks- Креативните патеки е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба декорација, креативен дизајн за осветлување на билтени, табла и плута. Pushpin- Работи на плоча од плута, билтен или сув wallид, лесно документи, постери, фотографии, белешки и мапи. Епоксиден притисок- Топол врв : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Епоксиден Тумбак- Креативните Thumbtacks е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба за декорација, креативен симпатичен дизајн за да ги осветли билтените, таблата и плута. Пичка за цртање- Дизајн со и слатка форма, може да се користи како DIY алатки. Thumbtacks- Креативните патеки е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба декорација, креативен дизајн за осветлување на билтени, табла и плута. Pushpin- Работи на плоча од плута, билтен или сув wallид, лесно документи, постери, фотографии, белешки и мапи. Епоксиден притисок- Топол врв : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Епоксиден Тумбак- Креативните Thumbtacks е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба за декорација, креативен симпатичен дизајн за да ги осветли билтените, таблата и плута. Пичка за цртање- Дизајн со и слатка форма, може да се користи како DIY алатки. Пакетот вклучува 60 x карактеристики на притисок - Материјал : Метал, епоксиден Тумбак. - Боја : како што е прикажано. - Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и сл., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам! - Големина : околу 1,1x1x1cm. - Направено од метална нокти, безбеден, траен и практичен епоксиден притисок. - Креативните Thumbtacks е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба декорација, креативен дизајн за осветлување на билтенот, таблата и епоксид од епоксид од плута. - Работи на табла со плута, огласна табла или сув wallид, лесно документи, постери, фотографии, меморандуми и мапи. - Thumbtack Прицврстете го безбедно и лесно може да се отстрани иглата за цртање. - Дизајн со и слатка форма, може да се користи како DIY алатки Pushpin Thumbtack, цртање на епоксид, епоксиден удар. кои издржливи и пратички.Поксидни притискаат нивните тркалезни глави се изработени од епоксид, а иглата е и издржлива.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компактен фитинг на едно парче Вртења на сите машки навојни форми за склопување на тесни места и за прец

Игличките за притискање на гигантска големина приближно 1 инч, со 0,6 инчи транспарентна тркалезна пасти�

Дури и можно е да се користат во кујната за да се држат алатки за готвење кои тежат не повеќе од 6,5 мл и ал�

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Нитрил ДСеал обезбедува позит

Дрвени иглички за притискање декоративни иглички за цртање алпака лама фламинго кактус лисја на пинови

Акрилни магнети со тркалезна глава Димензија : 8,5мм / 0,33 ”дијаметар на главата, висина од 11мм / 0,43”, висин

Дизајн на живописни 3Д пеперутки : Овие пакувања со палецот на пеперутка имаат шарен изглед, со светла бо

Забавно и практично : Направено од високо квалитетен неодимиум за силни магнети Користете еден од овие �

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Нитрил ДСеал обезбедува позит

Photo Push : Так за дизајн на формата на срцето, со метал и материјал од смола, силен и издржлив...

Scroll