Ново
ВЕЕМОН 60 парчиња палецот на палецот Pushpin Thumbtack Pin Pin Epoxy Thumbtack Epoxy Pushpin Display The Thumbtack Thumbtack

ВЕЕМОН 60 парчиња палецот на палецот Pushpin Thumbtack Pin Pin Epoxy Thumbtack Epoxy Pushpin Display The Thumbtack Thumbtack

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 133.60

Thumbtacks- Креативните патеки е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба декорација, креативен дизајн за осветлување на билтени, табла и плута. Pushpin- Работи на плоча од плута, билтен или сув wallид, лесно документи, постери, фотографии, белешки и мапи. Епоксиден притисок- Топол врв : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Епоксиден Тумбак- Креативните Thumbtacks е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба за декорација, креативен симпатичен дизајн за да ги осветли билтените, таблата и плута. Пичка за цртање- Дизајн со и слатка форма, може да се користи како DIY алатки. Thumbtacks- Креативните патеки е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба декорација, креативен дизајн за осветлување на билтени, табла и плута. Pushpin- Работи на плоча од плута, билтен или сув wallид, лесно документи, постери, фотографии, белешки и мапи. Епоксиден притисок- Топол врв : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Епоксиден Тумбак- Креативните Thumbtacks е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба за декорација, креативен симпатичен дизајн за да ги осветли билтените, таблата и плута. Пичка за цртање- Дизајн со и слатка форма, може да се користи како DIY алатки. Пакетот вклучува 60 x карактеристики на притисок - Материјал : Метал, епоксиден Тумбак. - Боја : како што е прикажано. - Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и сл., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам! - Големина : околу 1,1x1x1cm. - Направено од метална нокти, безбеден, траен и практичен епоксиден притисок. - Креативните Thumbtacks е лесно да се биде за дома, канцеларија, училишна и изложба декорација, креативен дизајн за осветлување на билтенот, таблата и епоксид од епоксид од плута. - Работи на табла со плута, огласна табла или сув wallид, лесно документи, постери, фотографии, меморандуми и мапи. - Thumbtack Прицврстете го безбедно и лесно може да се отстрани иглата за цртање. - Дизајн со и слатка форма, може да се користи како DIY алатки Pushpin Thumbtack, цртање на епоксид, епоксиден удар. кои издржливи и пратички.Поксидни притискаат нивните тркалезни глави се изработени од епоксид, а иглата е и издржлива.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дури и можно е да се користат во кујната за да се држат алатки за готвење кои тежат не повеќе од 6,5 мл и ал�

【Исчистете го иглата за притискање и магнет】 willе добиете 20 магнетски патеки и 20 транспарентни палецот,

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Е во согласност со IS 14743...

? Иглата за куки со патеки е остра и цврста, лесна за вметнување, издржливо и еднократно ? Пиновите на кук�

Вкупна висина : 25мм / 1 "; дијаметар на главата : 25мм / 1" Боја : бронзен тон; Тежина : 116g Име на производот : н

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Е во согласност со IS 14743 Нитрил

Пинк за притискање на мачки Симпатични животински пукнатини Материјал : Направено од висококвалитетна

Содржина на пакетот : ќе добиете 100 парчиња транспарентни пинови за притисок спакувани во пластична кут�

Супер силни магнети : 50 пакувања магнетни иглички за притискање во смирување на темните тонови на земја�

15 бои мапи за мапи, 100 точки за секоја боја, вкупно 1500 парчиња во чиста кутија што е погодно за складирање,

Игланете ги вашите авантури : Претворете ги патувањата во wallидна уметност со оваа табла со мапи и пинови

✅ Совршено пакување : 120 брои чисти иглички за притискање беа поставени во транспарентна тегла.1 инчи ви�

Производ вклучува : ќе добиете декоративни иглички за притискање на цвеќиња од 60 парчиња, во 12 бои, 5 комп

Високо фосфор, ФДА во согласност, хемиски отпорен, никел позлатен колек и тело FM Oпрстен Хемиска, корозиј

Дрвени иглички за притискање декоративни иглички за цртање алпака лама фламинго кактус лисја на пинови

Кратки палецот : Дизајн со национална форма на знаме, може да се користи како DIY алатки Одбор на табла Трк

Trendsидните постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на

Дизајн на живописни 3Д пеперутки : Овие пакувања со палецот на пеперутка имаат шарен изглед, со светла бо

Производ вклучува : ќе добиете декоративни иглички за притискање на цвеќиња од 42 парчиња спакувани во п�

Овој притисок се користи за да се поправи хартијата, производите за сликање, цртежите, локациите за озна

Scroll