Ново
Организатор за шиење и занаетчиски пинови и занаетчиски кади со вграден перница за пинови, бело

Организатор за шиење и занаетчиски пинови и занаетчиски кади со вграден перница за пинови, бело

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 264.00

Пејачот Pin & Tool Caddy е стилски и функционален организатор за десктоп за шиење и занаетчиски материјали, кој ги задржува додатоците за шиење и хартии за додатоци на дофат како иглички, игли, копчиња, алатки за сечење за да насликате четки, пенкала и маркери. Во центарот на кади е преголема вградена перница со пин со изобилство простор за да ги држите иглите и игличките, прстен за заптивка за да ја обезбедите перницата на пинот на кади, и магнетна долната страна за лесно да собере лабава игли и иглички. Пет одделни оддели за складирање - еден под самата перница и уште четири отворени прегради за складирање што го опкружуваат - помагаат да се чуваат иглички, додатоци и мали алатки. Не-лизгачки зафат на основата на кади за складирање ја стабилизира оваа мултифункционална алатка за складирање за лесен пристап на вашиот кабинет за машина за шиење, биро, countertop, маса или која било друга рамна површина околу куќата. Мерење на 5,25 ”високи со дијаметар од 5,25” и конструирано од тврда пластика, овој разноврсен пински кади може да се користи и за организирање на материјали и занаети, копчиња, мониста, моливи или клипови за хартија. Пејачот Pin & Tool Caddy е здрав и удобен материјал за шиење и занаетчиски организатор со простор за складирање со лесен пристап. Мерење на 5,25 ”во дијаметар и висока 5,25”, овој организатор за снабдување со шиење на работната површина лесно се вклопува во конзолата за машина за шиење, биро, бројач, табела или која било рамна површина за да се организира асортиман на игли, иглички, додатоци за шиење и алатки. Самиот Caddy за складирање е конструиран од трајна бела тврда пластика, а неговата основа има зафат што не се лизга за дополнителна стабилност. Преголемата светло сива вградена перница за пин се прицврстува на кади со потемен сив прстен за заптивка и делува како капак за средниот простор за складирање дизајниран за лесен пристап до помали поими како иглички и безбедносни иглички. На долната страна на перницата на пинот е магнет со мала јачина што го прави собирањето на идеи за мала тежина како лабави игли и иглички за ветре. Опкружувањето на кружниот среден оддел има четири отворени длабоки делови за складирање, совршени за спречување на сите високи материјали за шиење од инструменти за сечење до помагала за шиење. Овој разноврсен организатор за снабдување за шиење може да се користи дури и како занает или организатор на биро за да се задржат ножици, четки за бојадисување, моливи и клипови за хартија на дофат. Со толку многу начини што може да се користат, купете еден за секоја од областите што сакате да ги организирате. Пејачот Pin & Tool Caddy е совршен кади за шиење за организирано складирање на таблети, лесен пристап до пристап и оптимална организација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина Висина : 35мм / 1.38inch, дијаметар : 72мм / 2.83inch Материјал Пин перничињата се изработени од магнет,

Исклучителна перница во форма на кармин : Пин перница има форма на кармин, живописен, исклучителен и уба�

Магнетниот држач може да се користи за одржување на иглички за шиење, иглички за глава, иглички за коса, �

1 x перница за еж Големина : 10.5x6x6.5cm / 4.13x2.36x2.56inch Обезбедете безбедно место за чување пинови или игли...

Корисна алатка и подарок : Достапно во две бои за вас, корисни алатки и совршен подарок за ентузијасти за

Облик на кармин : Пин перницата има форма на кармин, има живописен, исклучителен и убав изглед и светли б�

Прекрасна перница за дизајн на пин што помага да ги одржувате иглите чисти и остри Ние го почитуваме и н�

Висок квалитет држачот на стакло шише со бисери е изработен од висококвалитетна ткаенина и целосно пос

Магнетски дизајн : Нашиот држач за магнетски боби има стабилна способност за магнетна апсорпција, лесна

Рабови на декоративна перница се карактеризираат со координирање на трим Лесна грижа лесно место чист�

Долгиот чешел од пинтаил и клипот за коса се удобни и лесни за разбирање Клипот за стилизирање е дизајни

Направено од целосен полиестерски материјал, со еластично јаже Неговата лесна, мала големина, мека, удо�

Scroll