Ново
Пинцети За Трепки Со Влакна За Продолжување На Трепките 4 Парчиња Пинцети Професионален Уметник Алатки За Технолошки Комплет За Работа, Најдобри Волуменски Трепки

Пинцети За Трепки Со Влакна За Продолжување На Трепките 4 Парчиња Пинцети Професионален Уметник Алатки За Технолошки Комплет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Пинцети Со врвови на влакна : Новата технологија со специјален врв на влакна нуди најлудо држење. Пријателски За почетници : ова се најдобрите пинцети за создавање на вашиот волумен на светлина или мега волумен вентилатори и најефикасни. Овие работат одлично со сите технологии за трепки, без разлика на вашето искуство!. Висока Прецизност : можете да ги соберете најтенките волуменски трепки, вклучувајќи ги и најтенките 0,02 трепки. Висококвалитетен Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик со највисок хируршки степен за точност и прецизност. Лесен со дијамантска завршница. Рачно тестирани : сите наши пинцети се тестираат рачно повеќе пати пред да бидат испратени за да се обезбеди совршено држење при извлекување на трепките од лентата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Практични детергенти за пинцети : Можете да ги споделите овие високо ефикасни чистачи на пинцети со при�

Напреден материјал : Направен од премија дебелина од 1,2 мм, 9,6 не'рѓосувачки челик со обвивка отпорна на г

Овој пинцер со коска од риба може да биде корисна за отстранување на рибините скали, риби коски, свињи, в�

Нерѓосувачки Челик Мулти Виножито Боја Плазма Обложени !! Совршено Калибрирани : Овие Прецизни Пинцети �

* Пинцетите се изработени од висококвалитетен и издржлив челик од легура на титаниум, антимагнетен, ант�

Антикапиларни, многу тенки совети Титантиум Биолошки мат Совет : 0,02 мм Размислување : 0,07 мм...

Пинцети за Вродена Коса Прецизни Остри Пинцети Од Нерѓосувачки Челик за Цепнатинки, Крлежи и Отстранув

+ПРОФЕСИОНАЛНИ МИНИ пинцети со Лесна Рачка за Ножици, Совршен Отстранувач На Веѓи, Алатки За Убавина За �

ПРОФЕСИОНАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ : Ултра прецизни пинцети од нерѓосувачки челик Овие пинцети се произведени во �

ЕМЕДА е посветена на истражување на модните трендови на трепките во окцидент, фокусирајќи се на истражу

Scroll