Ново
Пинцети За Трепки Со Влакна За Продолжување На Трепките 4 Парчиња Пинцети Професионален Уметник Алатки За Технолошки Комплет За Работа, Најдобри Волуменски Трепки

Пинцети За Трепки Со Влакна За Продолжување На Трепките 4 Парчиња Пинцети Професионален Уметник Алатки За Технолошки Комплет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Пинцети Со врвови на влакна : Новата технологија со специјален врв на влакна нуди најлудо држење. Пријателски За почетници : ова се најдобрите пинцети за создавање на вашиот волумен на светлина или мега волумен вентилатори и најефикасни. Овие работат одлично со сите технологии за трепки, без разлика на вашето искуство!. Висока Прецизност : можете да ги соберете најтенките волуменски трепки, вклучувајќи ги и најтенките 0,02 трепки. Висококвалитетен Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик со највисок хируршки степен за точност и прецизност. Лесен со дијамантска завршница. Рачно тестирани : сите наши пинцети се тестираат рачно повеќе пати пред да бидат испратени за да се обезбеди совршено држење при извлекување на трепките од лентата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Алатки за кастрење на веѓите; автоматски клипови за веѓи; клипови за убавина; алатки за шминка; Алатки за

Пинцети За еднократна употреба Мониста Пинцети Пластични Занаетчиски Пинцети ЗА САМОСТОЈНО...

Вршено пинжење на косата пинцетите на Skypig ви овозможуваат целосно ново и фантастично искуство со пинце

+ПРОФЕСИОНАЛНИ МИНИ пинцети со Лесна Рачка за Ножици, Совршен Отстранувач На Веѓи, Алатки За Убавина За �

Ножици рамна глава пинцети за веѓи клешти ножици отстранување на влакна од нерѓосувачки челик...

МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА ВИНОЖИТО ВЕЃА ПИНЦЕТИ АРАНЖМАН ВРВОТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕРЃОСУВАЧК

Вашиот пинцет за прецизно отстранување на влакна ја прави вашата рутина за чешлање и подготвување за шм

Многу употреби надвор од овие професионални одделение пинцети Изработени од издржлив нерѓосувачки чел

Повеќекратна Употреба : Нашиот комплет за пинцети вклучува 4 различни аголни врвови, од коси пинцети до �

НЕЖЕН ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖАПОЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ОД ЗАШИЛЕНИТЕ ПИНЦЕТИ, НАШИОТ КОСИ СТИЛ ВИ ОВОЗМОЖУВА ДА

Вашата СОВРШЕНА ПИНЦЕТА нашата двојна пинцета е совршен подарок за секого! Ова вклучува професионални

Ако наидете на какви било проблеми по купувањето, ве молиме испратете е пошта до нас во секое време, ние �

Овие пинцети се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, имаат анти ' рѓа и антикорозивни сво

Г С Инструментите Штотуку Ги Продава Г С Онлајн Продавница Боја : ( Црна) Комплет Пинцети г ССД, Пинцети З�

не'рѓосувачки челик Тинцери за кластери за камшик : Врвот на аголот е совршен за избор на индивидуална к�

Овој пинцер со коска од риба може да биде корисна за отстранување на рибините скали, риби коски, свињи, в�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 3,8 х 0,4 х 0,2 инчи (9 Рубис, Швајцарија прави �

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик Неговата мазна, издржлива, абразија, лесна за чистење и мо�

Нерѓосувачки Челик Антистатички Пинцети : designономски дизајн, погоден за ракување Пинцети за накит : диз�

Практични детергенти за пинцети : Можете да ги споделите овие високо ефикасни чистачи на пинцети со при�

Одлично за работа на веѓите и убава коса на кожата Автоматска рачка за пинжење Пластична рачка наклон н�

Пинцери со нос игла Зашилените пинцети се побрзи и помалку болни Уживајте во оптимална контрола со ваш�

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки Челик; Финиш : Мат Финиш; Совет : Коси Врв / Закривен Врв; Големина : 12см

Scroll