Ново
Врвен ловец симпатична крофна на глувчето за глувци за уши за резерви за крофни или додатоци за костуми за крофни

Врвен ловец симпатична крофна на глувчето за глувци за уши за резерви за крофни или додатоци за костуми за крофни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.84

Пакетот содржи 1 пакет со глава на глава со црвени глувци со елка, празнична и добро изработена. Главно изработено од квалитетна ПУ и пена, мека и лесна, не е лесна за кршење или деформирање. Лентата за глава покриена со сатен може да се протега, доаѓа со една големина, но им одговара на повеќето луѓе. Флексибилен и не премногу тесен опсег, нема да преземе притисок или главоболка зад ушите и удобно за носење. Оваа божиќна лента за глава сигурно ќе ве направи шармантен или привлечен око, совршен за Дизниленд, Божиќ, роденденска забава, училишни активности, реквизити за фотографии или чудно секојдневно носење. Пакетот содржи 1 пакет со глава на глава со црвени глувци со елка, празнична и добро изработена. Главно изработено од квалитетна ПУ и пена, мека и лесна, не е лесна за кршење или деформирање. Лентата за глава покриена со сатен може да се протега, доаѓа со една големина, но им одговара на повеќето луѓе. Флексибилен и не премногу тесен опсег, нема да преземе притисок или главоболка зад ушите и удобно за носење. Оваа божиќна лента за глава сигурно ќе ве направи шармантен или привлечен око, совршен за Дизниленд, Божиќ, роденденска забава, училишни активности, реквизити за фотографии или чудно секојдневно носење.

За стоката

Слична стока во категоријата

10 реквизити на штанд со фотографии со мала starвезда Професионално печатено додајте ги во вазни и цветни �

Носењето на овој прстен за прсти ќе ве направи повеќе извонредни во забавата за Ноќта на вештерките Ова

[? Што ќе добиете?] 1 парче злато сјајно тако меч 50 банер Овој транспарент е совршен за украсување на мекси

Содржина на пакетот : Ова е сет од 4 смешни очила за забава Hallooween, 2 големи очила за нос и 2 пролетни очила, �

Рамка за надувување на фото штанд со светла боја, што може да создаде среќна атмосфера, да го направи сек

【4 јули Декорации за забави】 : Овој сет на партии од 4 јули е дизајниран во црвена, бела и сина боја со шем

Божиќна рамка за фотографии Поставениот сет содржи 2 парчиња, што во голема мерка може да ги исполни ваш�

Материјал без брчки : 100% полиестер Сите рабови се завршени со убаво шиење Тоа е правлива боја на роза со

【Дозволете му на Partea】 Уживајте во нашата рамка за фото штанд на Lette Partea Погодно за роденденска забава з�

Combution Комбинација на фотографија : Оваа новогодишна декорација на ноќта вклучува многу реквизити што мо

Лесен и удобен Тој е дизајниран да одговара на повеќето прсти, лесен за облекување и удобно за носење Ов�

Scroll