Ново
Комплет за фотографии на Денот на благодарноста на Денот на благодарноста | Асортиман | 13 КТ. | Партиска корист, повеќебојни

Комплет за фотографии на Денот на благодарноста на Денот на благодарноста | Асортиман | 13 КТ. | Партиска корист, повеќебојни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1424.00

Исечоци. Увезени. Пакетот вклучува : 13 компјутери разновидни реквизити за фотографии на Денот на благодарноста. Класичен дизајн : Овој комплет за реквизити на фотографии доаѓа со сечење на картони за благодарници во различни дизајни кои вклучуваат пита, мисирка, вратоврска, капи, па дури и фудбал за ден на игра. Широка употреба : Ова е сè-потребна за благодарници на благодарноста за вашата прослава за Денот на благодарноста и може да се користи и во какви било прилики. Користени материјали : Овие се направени од висококвалитетна хартија со приложена пластична шипка. Лесно за координирање : Совпаѓање со други украси и партиски материјали. Исечоци. Увезени. Пакетот вклучува : 13 компјутери разновидни реквизити за фотографии на Денот на благодарноста. Класичен дизајн : Овој комплет за реквизити на фотографии доаѓа со сечење на картони за благодарници во различни дизајни кои вклучуваат пита, мисирка, вратоврска, капи, па дури и фудбал за ден на игра. Широка употреба : Ова е сè-потребна за благодарници на благодарноста за вашата прослава за Денот на благодарноста и може да се користи и во какви било прилики. Користени материјали : Овие се направени од висококвалитетна хартија со приложена пластична шипка. Лесно за координирање : Совпаѓање со други украси и партиски материјали. Сите се насмевнуваат! Имајте ги најдобрите фотографии на овој Денот на благодарноста со помош на нашиот комплет за Prop Photo Photo. Нашиот комплет доаѓа со 4 зборови декор, 5 декор на капа, 3 декор на храна и 1 декор на вратот што сигурно ќе го изнесе духот на Денот на благодарноста од вашите пријатели и семејство. Овие се направени од хартија со висок квалитет. Овие фото-реквизити доаѓаат со трајни пластични стапчиња за употреба без проблеми.

За стоката

Слична стока во категоријата

Детски реквизити за перформанси произведени со материјал кој е издржлив за долгогодишна употреба...

Пакетот содржи 1 пакет со глава на глава со црвени глувци со елка, празнична и добро изработена Главно из

Направете забавни и споделени забавни фотографии од вашите пријатели и семејство додека правите споме�

10 Кентаки коњски дерби стрела и говорни меурчиња со фото штанд Стил на која било забава со коњи со коорд�

Пакет од 13 Боја : разнобојно Препорачана возраст : 3 години Упатства за безбедност за нега : Држете се од о

Големина на гигант : Големината на 50 тиот роденденски банер е 71 x 43 инчи / 180 x 110см, доволно голема за совр�

Со дизајнот на кривината кука, обетката може да се носи на увото цврсто, без да се грижите за паѓање Едно�

Совршено за прослави како украси за новогодишни години Користејќи ги овие стилски црни и златни 2023 фото

Единствена и шик, светла боја може да ви помогне да ги задржите клучевите Добро изработка, добра текстур

Uable за деловни прилики, подароци за роденден, итн Заднината на забавата, балони со куќи, мали фотографии,

Scroll