Ново
Комплет за фотографии на Денот на благодарноста на Денот на благодарноста | Асортиман | 13 КТ. | Партиска корист, повеќебојни

Комплет за фотографии на Денот на благодарноста на Денот на благодарноста | Асортиман | 13 КТ. | Партиска корист, повеќебојни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1424.00

Исечоци. Увезени. Пакетот вклучува : 13 компјутери разновидни реквизити за фотографии на Денот на благодарноста. Класичен дизајн : Овој комплет за реквизити на фотографии доаѓа со сечење на картони за благодарници во различни дизајни кои вклучуваат пита, мисирка, вратоврска, капи, па дури и фудбал за ден на игра. Широка употреба : Ова е сè-потребна за благодарници на благодарноста за вашата прослава за Денот на благодарноста и може да се користи и во какви било прилики. Користени материјали : Овие се направени од висококвалитетна хартија со приложена пластична шипка. Лесно за координирање : Совпаѓање со други украси и партиски материјали. Исечоци. Увезени. Пакетот вклучува : 13 компјутери разновидни реквизити за фотографии на Денот на благодарноста. Класичен дизајн : Овој комплет за реквизити на фотографии доаѓа со сечење на картони за благодарници во различни дизајни кои вклучуваат пита, мисирка, вратоврска, капи, па дури и фудбал за ден на игра. Широка употреба : Ова е сè-потребна за благодарници на благодарноста за вашата прослава за Денот на благодарноста и може да се користи и во какви било прилики. Користени материјали : Овие се направени од висококвалитетна хартија со приложена пластична шипка. Лесно за координирање : Совпаѓање со други украси и партиски материјали. Сите се насмевнуваат! Имајте ги најдобрите фотографии на овој Денот на благодарноста со помош на нашиот комплет за Prop Photo Photo. Нашиот комплет доаѓа со 4 зборови декор, 5 декор на капа, 3 декор на храна и 1 декор на вратот што сигурно ќе го изнесе духот на Денот на благодарноста од вашите пријатели и семејство. Овие се направени од хартија со висок квалитет. Овие фото-реквизити доаѓаат со трајни пластични стапчиња за употреба без проблеми.

За стоката

Слична стока во категоријата

Реквизитите прават одлични украси за забава во 50 тите години; Исечоците прават совршени wallидни позадин�

Материјал без брчки : 100% полиестер Сите рабови се завршени со убаво шиење Тоа е правлива боја на роза со

Пакет од 13 Боја : разнобојно Препорачана возраст : 3 години Упатства за безбедност за нега : Држете се од о

20 тада, магично шоуфото штанд реквизити Професионално печатено додајте ги во вазни и цветни аранжмани к

Божиќна рамка за фотографии Поставениот сет содржи 2 парчиња, што во голема мерка може да ги исполни ваш�

Рамка за надувување на фото штанд со светла боја, што може да создаде среќна атмосфера, да го направи сек

❤ Големина : 10x8ft ❤ Материјал : Надградена полиестерска ткаенина, пеглана, миење и неFADE ❤ Боја : Засит�

Изработено е од внимателно материјал со висок степен, така што не е лесен за деформирање или Овој пар па�

Одлично за роденденската забава, бебешка забава Облечи декор Обезбедете некоја разиграна забава за вас

Направете забавни и споделени забавни фотографии од вашите пријатели и семејство додека правите споме�

Совршено за прослави како украси за новогодишни години Користејќи ги овие стилски црни и златни 2023 фото

[? Што ќе добиете?] 1 парче злато сјајно тако меч 50 банер Овој транспарент е совршен за украсување на мекси

Што ќе добиете : getе добиете 10 пара стаклени рамки од 10 стилови, кои се Дедо Мраз, снежен човек, ирваси, нов

Носењето на овој прстен за прсти ќе ве направи повеќе извонредни во забавата за Ноќта на вештерките...

Uable за деловни прилики, подароци за роденден, итн Заднината на забавата, балони со куќи, мали фотографии,

Combution Комбинација на фотографија : Оваа новогодишна декорација на ноќта вклучува многу реквизити што мо

Една големина му одговара на секоја класа од 2023 година за дипломирање на очила за дипломирање мери окол�

Честитки за големите 40! Кој подобар начин да се прослави 40 ти роденден отколку со нашиот пакет за фото шт

Мустаќи баш Партии за мустаќи Реквизити за забави за фотографии Свадбени фото штанд за забави Материја�

Ова ќе го направи вашиот настан незаборавен! Фото рамка пропишува одлична идеја да се донесе живот на за

Лесен и удобен Тој е дизајниран да одговара на повеќето прсти, лесен за облекување и удобно за носење...

Повеќенаменски : роденденска чипка може да се користи како реквизити за фотографии, фаворити за роденде

2021 очила за очила 2021 Број на очила Нова година забавни очила за очила за очила за 2021 година за новогодишн

Материјал : Г дин и г ѓа Свадба sweetубовница на табелата е изработен од дрво (табла за густина)...

Огромна пакет од 24 комплетен пакет со надувување рамка, реквизити и раб : Дали сакате да имате позабавна

Направено од хартија Пакет, вклучувајќи 37 парчиња 60 ти роденденски фотографии Црно злато стил, многу мо�

Големина на гигант : Големината на 50 тиот роденденски банер е 71 x 43 инчи / 180 x 110см, доволно голема за совр�

Рамка за надувување на фотографии Реквизитот за роденденски фотоштанд е смешни партиски реквизити, што

1 Правилни патриотски очила : Симпатична дизајн, овие забави за очила за сонце во САД знамиња ќе бидат ог�

Scroll