Ново
Нпкгвиа Зимски Ракавици Мажи Дами Зимски Топли Ракавици Работа Ракавици Трчање Возење Велосипед Работа Пешачење Зимски Новогодишни Подароци Облека За Миленичиња

Нпкгвиа Зимски Ракавици Мажи Дами Зимски Топли Ракавици Работа Ракавици Трчање Возење Велосипед Работа Пешачење Зимски Новогодишни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1340.80

ПОВЕЌЕПАТИ : Жени И Мажи Зимските Ракавици Се Одлични За Возење Велосипед, Јавање Коњи, Пешачење, Возење, Скијање, Трчање, Планинарење, Сноуборд, Лопата За Снег Во Зима. Изолационите Топли Ракавици Од Руно Се Задолжителни За Спортови Или Работа На Отворено. Водоотпорен : Водоотпорниот Слој Е Специјално Зашиен Во Термичките Ракавици. Изолираните Термички Ракавици Ги Одржуваат Рацете Топли Во Секое време, Дури И На Дожд И Снег, Дури И Кога Работите или Вежбате На Многу Ниски Температури; Со Еластични Зглобови Со Двојна ролна, Држете Ги Зимските Скијачки Ракавици Наспроти Рацете Против Одмрзнување и Влегуваат Студени Ветрови. Мала Тежина, Лесна За Носење, Без Додавање Дополнителен Товар За Вас, Ова Е Вашиот Зимски Топол Артефакт. ИЗДРЖЛИВ И ТОПОЛ МАТЕРИЈАЛ : Зимските Топли Ракавици Се Направени од Синтетичка Кожа и Густо Руно . Синтетичката Кожа На Целата Ладна Ракавица Е Ефикасно Нелизгачка, Лесна За Држење и Носење-. Дебелото Руно Обезбедува Супериорна Топлина, Фитил И Дишење, Одржувајќи Ги Рацете Топли, Но Не Испотени.

За стоката

Слична стока во категоријата

95% Полиестер, 5% Спандекс Стандард За Испорака : 712 Дена; Забрзано : 35 Дена Во Рок Од 24 Часа Превозот...

Земја На Потекло : Сад Висината На Пакетот На Предметот Е 1,0" Должината На Пакетот На Предметот Е 1,0" Ширин

Официјално Нфл Лиценциран Кревет За Миленичиња! ✯ Достапни во 32 Нфл Тимови! ✯ Изберете го вашиот тим И

Достапно во 4 Големини : 6 нога должина Х 1 инч широк 6 нога должина Х 5 / 8 инчен широк 4 нога должина Х 1 инч ш

Сега полесно е да бидете измамени од други нелиценцирани производи со понизок квалитет Достапно во сит

карирана кошула фустан за жени да носат со хеланки поштенска облека за жени долги блузи за хеланки крат�

Scroll