Ново
Сет За Хардвер За бања Златен И Мат Црн Квадрат Нерѓосувачки Челик Сус304 Решетка За Крпи Монтирана На Ѕид, 2 Куки За Крпи, Решетка За Тоалетна Хартија И Прстен За Крпи

Сет За Хардвер За бања Златен И Мат Црн Квадрат Нерѓосувачки Челик Сус304 Решетка За Крпи Монтирана На Ѕид, 2 Куки За Крпи,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Висококвалитетна стабилност : комплетот за шипки за крпи за бања е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 со дебел слој на површината. Нема потреба да се грижите за свиткување на материјалот и пилинг на површината : нашата кука за крпи за бања е доволно силна за да држи големи влажни крпи! Нежниот површински третман може да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозија и оцрнување и да се осигура дека нема да се лупи или снегулки и секогаш ќе одржува нов изглед во следните неколку години. Моден изглед : подемот на комбинацијата на црно и четкано злато е попопуларен. четкано злато и мат црно без напор ја преминуваат границата на стилот, зголемувајќи ја висината на секоја декорација на домот во модерен стил. Тивките и едноставни бои на четкано златно и црно создаваат скромен изглед. Стил на минимализам, чисти и убави линии, дајте му на вашата бања мазен изглед. Дизајнот на тркалезниот агол ве штити вас и вашето семејство од гребнатини и е побезбеден во бањата со деца и постари лица. Мултифункционална апликација : нашите комплети за решетки за крпи за бања не се користат само за хардвер за бања, тие исто така можат да обезбедат чиста дефиниција за вашето семејство. Кабинет соба, гаража врата, спална соба.. ќе ви ја покаже својата разноврсност со совршената големина и едноставниот стил. Без разлика дали ќе комбинирате 5 црни лавици за крпи за да формирате унифициран стил или ќе ги користите одделно за да се координирате со друга постоечка опрема, нашата комбинација на решетки за крпи нема да ве разочара. Висококвалитетна стабилност : комплетот за шипки за крпи за бања е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 со дебел слој на површината. Нема потреба да се грижите за свиткување на материјалот и пилинг на површината : нашата кука за крпи за бања е доволно силна за да држи големи влажни крпи! Нежниот површински третман може да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозија и оцрнување и да се осигура дека нема да се лупи или снегулки и секогаш ќе одржува нов изглед во следните неколку години. Моден изглед : подемот на комбинацијата на црно и четкано злато е попопуларен. четкано злато и мат црно без напор ја преминуваат границата на стилот, зголемувајќи ја висината на секоја декорација на домот во модерен стил. Тивките и едноставни бои на четкано златно и црно создаваат скромен изглед. Стил на минимализам, чисти и убави линии, дајте му на вашата бања мазен изглед. Дизајнот на тркалезниот агол ве штити вас и вашето семејство од гребнатини и е побезбеден во бањата со деца и постари лица. Мултифункционална апликација : нашите комплети за решетки за крпи за бања не се користат само за хардвер за бања, тие исто така можат да обезбедат чиста дефиниција за вашето семејство. Кабинет соба, гаража врата, спална соба.. ќе ви ја покаже својата разноврсност со совршената големина и едноставниот стил. Без разлика дали ќе комбинирате 5 црни лавици за крпи за да формирате унифициран стил или ќе ги користите одделно за да се координирате со друга постоечка опрема, нашата комбинација на решетки за крпи нема да ве разочара.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој е

●КОМПЛЕТ за ХАРДВЕР за БАЊА, Вклучувајќи 4 најчесто користени хардвери за бања,23,5" шипка за пешкири,1*кук

МАТЕРИЈАЛИНашата шипка / држач за крпи е изработена од Четкан Никел, има висока цврстина, цврстина и отп�

РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН : хромираната завршница е многу рефлектирачка за изглед сличен на огледало што работ�

Брусениот никел финиш обезбедува лесно четкан топлосив метален изглед Системот за инсталација Pro+fit ги �

Материјал : СУС304 Нерѓосувачки Челик Заврши : Брусен Челик Финиш Тип на монтирање : Монтирање На Ѕид Вкуп�

●Изработени од нерѓосувачки Челик SQ лавиците за пешкири изградени ОД нерѓосувачки челик S; hiQ челичниот

●5 Парчиња Самолеплив Комплет За Хардвер За Бања ● Овој Комплет Додатоци За Бања Вклучуваше 1 парчиња 16�

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитен со користење на високо издржлив прав слој...

Со својата едноставна и елегантна симетрија, Апартманот Блу имитира безвреден минималистички дизајн...

Материјал : МеталФиниш : Хром, Потресена Бронза / Масло Нанесуваат Бронза, Нерѓосувачки Челик Стил : Моде�

€24Инчен Достапна Должина Quoble пешкир бар може да се одржи две бања крпи или рака крпи за да се спаси ѕид п

Цврста челична конструкција Самостоен пиедестал 3ниво пешкир решетката Брза и лесна инсталација Отпор�

Цинк Ез сидро монтирањата се вклучени со оваа лента за крпи за брза инсталација на гипс картон Традицио�

① Материјал : сус 304 конструкција од нерѓосувачки Челик со сребрена завршница, шипката за крпи е дизајни

€ ● Прилагодлива Двојна Лента За Пешкири● : Од 14,96 до 26,57 инчи, можете слободно да ја прилагодите должин�

Четкана завршница со никел за да се создаде светол, високо рефлектирачки, ладен сив метален изглед Огра�

Дизајнот е совршено координиран за да одговара на декорот на бањата Евросовремен дизајн Нудејќи погодн

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : германскиот дизајн и инженеринг обезбедува конзистентни перформанси за сите ваши по

●Преклоплив qполицата и шипката за пешкири може да се преклопат на ѕидот за да заштедат простор Оваа фу�

ТОПЛО и ПРИВЛЕЧНО : Завршувањето Со Четкан Никел обезбедува лесно четкан топлосив метален изглед...

Ќе Добиете : 10 парчиња хардверски комплет за бања вклучува 2 рачни шипки за крпи, 2 држачи за крпи, 2 држачи

Дел од колекцијата рен додатоци и славини за бања Заоблени бар дава крпи совршено кадифен изглед...

24" Еден Пешкир Бар Висококвалитетна Месинг Конструкција Дизајн за одржување до 20 Килограми Совршено Се

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИзработен од нерѓосувачки челик од тип 304 со врвен степен за заштита од корозија и ' рѓ�

Материјал : Издржлива легура на цинк Сидро : Висококвалитетен, нерециклиран материјал Заврши : Нафтана

Лесна инсталација : инсталацијата за монтирање На Завртки не бара никакви вештини за занаетчии со корис

Scroll