Ново
СИЛНИ Машки Стинс Вентилација Ниска Висина Дише Пешачки Чевли

СИЛНИ Машки Стинс Вентилација Ниска Висина Дише Пешачки Чевли

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1199.68

100% Текстил и Синтетички. Произведено во САД. Гумен ѓон. Отстранлив Подножје На Ева Со Поддршка За Лак За Целодневна Удобност. Ева Среден Ѓон За Лесно Амортизирање. Кин.Надворешен Ѓон Од Гума За Сите Терени За Зафат Со Поголема Влечење. Гумениот Надворешен Ѓон Што Не Означува Не Остава Трага. 4мм Повеќенасочни Навртки за Влечење. Од кањони до пустински патеки, овој вентилиран чевли за пешачење за мажи ги одржува топлите стапала среќни. Во издржлива, водоотпорна кожа, со дополнителна стабилност и целодневна удобност на амортизираната влошка ЕВА со потпора на лакот. Со тежина од 15,87 мл / 499,9 г (по чевел), изработен со издржлива, водоотпорна кожа и со облога што ја отстранува влагата, ПЕШАЧКИОТ Чевел НА СИЛНИТЕ Мажи Стинс Е изграден од традиционалната поширока форма на обувки НА КИН. ЗАИНТЕРЕСИРАНИТЕ производи се свесно создадени со употреба на природна технологија базирана на пробиотици без пестициди наречена Еко Анти-Мирис за разградување на мирисот во пот, водоотпорен пфц (во применливи стилови) и кожа добиена од Кожна Работна Група (LWG)-сертифицирани кожари. Кин прави чевли за да направи разлика. Од производите што ги прави, до активностите што ги презема, КИН ги инспирира луѓето да живеат и работат монументално секој ден. Како бренд роден за живот надвор, КИН има одговорност да ги заштити и зачува местата каде што живеат, играат и работат сите луѓе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Петицата мери приближно 1" Кожата од свинска кожа и решетката г�

Тежина = 4,8 мл / 136 грама 3,7 мм гумен надворешен ѓон Влошка од пена од 2 мм за дополнителна удобност 50 / 50 во�

100% Кожа Увезени Гумен ѓон Текстилен горен дел за дишење Затворањето на куката и јамката обезбедува прец

Увезени Гумен ѓон ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН : Инспириран Од Иконската Облека За Спортска Облека Колумбија, Цент

100% Ткаенина Увезени Гумен ѓон Мерките на вратилото приближно не се применуваат од лакот ГОРНА : кожата о

Увезени Гумен ѓон ВОДООТПОРНИ ЧЕВЛИ ЗА ИЗВЕДБА : врвни мултиспортски обувки со нашата напредна ОмниТех�

100% Синтетички Увезени Гумен ѓон ОМНИТЕК : Нашата комерцијална технологија обезбедува воздушнопропустл

Мрежа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Петицата мери приближно 1" Водоотпорната мембрана ја зап�

кожа и мрежа Вибрам ѓон Водоотпорен нубук кожа и решетката горниот Еластичен кабел и систем за врзување

Scroll