Ново
Rexspt Пренослив Вентилатор За Вратот, 5000mah Преклопен Вентилатор За Вратот Без Сечила, Личен Вентилатор За Носење Без Раце, Прилагодување На 3 Брзини, Вентилатор За Лад

Rexspt Пренослив Вентилатор За Вратот, 5000mah Преклопен Вентилатор За Вратот Без Сечила, Личен Вентилатор За Носење Без Раце,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

?Вентилатор за вратот со Капацитет на Батеријата од 5000 m Ah : Во Споредба со другите вентилатори за вратот со капацитет на батеријата од само 2000m Ah, нашиот вентилатор за вратот е опремен со батерија од 5000m Ah која може да трае до 18 часа. Нашиот вентилатор за вратот има три прилагодливи нивоа на брзина, што ви овозможува да уживате во приспособен ветер што одговара на вашите потреби во секое време. ?Пренослив и Преклопен Вентилатор За Вратот : Нашиот вентилатор за вратот го има најновиот дизајн на преклопување, што ја намалува неговата големина само на 7.34*32*6 инчи кога е преклопен. Ова во голема мера заштедува простор и го олеснува вклопувањето во вашата торба, што го прави многу погодно за носење со вас при излегување. ?Вентилатор за Вратот без сечила со 80 Излези За Воздух : во Споредба со традиционалните вентилатори, вентилаторите без сечила се побезбедни, нема да и наштетат на косата и немаат ризик, па дури и децата и постарите можат безбедно да ги користат. Нашиот вентилатор за вратови има 80 излези за воздух за да го направи дувањето порамномерно и поудобно, што ќе ви овозможи уште повеќе да уживате во чувството на дување. ?НИЗОК Шум И ТИП-Ц УСБ ПОЛНЕЊЕ : Овој вентилатор за закачување на вратот користи напредна надградена технологија и дизајн на воздушни канали на повеќе нивоа, значително намалувајќи ја бучавата на вентилаторот, со максимум не повеќе од 36 децибели. Се полни со помош на кабел За полнење Тип-Ц, кој е компатибилен со каблите за полнење на други електронски производи, што го прави многу погодно за полнење. ?Најдобар Подарок Во Лето : кој е најдобриот подарок за жешко лето? Без сомнение, тоа е овој вентилатор на вратот. Кој може да одолее да има ладен и удобен ветер што дува на нив додека готвите, работите, вежбате или патувате? Ова е апсолутно совршен подарок за давање некому во текот на летото. Не дозволувајте топлината да ве спушти - дајте подарок на свежина со нашиот Вентилатор за Вратот денес!. Овој вентилатор за преклопување на вратот е најновиот модел за 2023 година, така што можете да ја победите топлината и да уживате во свежината ова лето. Кажете му збогум на традиционалниот вентилатор, ослободете ги рацете, за да можете да уживате во ладниот ветер во секое време, насекаде!. Зошто Да Го Избереме Нашиот Вентилатор За Вратот?.

За стоката

Слична стока во категоријата

Можете да се прилагодите на секој агол за да изберете удобен агол.1 секунди ладење за 18ч : двојниот спира�

Мал вентилатор со најдобра стабилност и поразновидни агли на поставување, можете да ротирате до сакана�

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

Пластика Увезени Предвремени на затворање Пренослив Рачен Вентилатор 2xaa Вентилатор за Батерии Висечки

1 парчиња Ѓердан Партија Бод Панк Крв Чокер Ноќта На Вештерките Црвено Од Тетива Материјал : Пластика...

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : 925 Сребрена Главен Камен : сафир Големина : 710 Најдоб�

Метал : Легура Стил : Ѓердан И Приврзок Материјал : Легура Количина : 1 Пар Забелешки : ве Молиме, потсетете

Голем опсег на снабдување со воздух : агол на замав од 90° И Агол на навалување од 40° продолжете ја покрие�

100% Јимарт Сосема Нов Со Добар Квалитет Вграден сунѓер за апсорпција на ладна вода и замрзнување за да ге

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : 925 сребрена Главен Камен : Сафир Големина : 610...

Роман вентилатор од типот на вратот кој едноставно го става околу вратот за да испорача воздух без да ги

Кул и кул лето мултифункционален мал вентилатор тривоедно пренослив мал вентилатор Виси вратот, виси п�

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : 925 сребрена Главен Камен : Цитрин Големина : 610...

100% Нов И Квалитетен Материјал Сребро Главен Камен : Цирконија Големина на прстен (САД ) 612 Пакетот вклучу�

Малата големина, малата тежина, лесна за носење и складирање, нема да заземаат многу простор...

Безбедно : вентилаторот за вратот е дизајниран имајќи ја предвид безбедноста за да се осигурате дека ра�

[3 Брзини По Ваш Избор] Вентилаторот за Мини Биро доаѓа со три различни поставки за брзина што ви овозмож�

?€10000mah Вентилатор за Полнење q?Овој вентилатор што работи со батерија е конфигуриран со голема батерија

Мал климатик монтиран на половината, Специјално дизајниран за работници на отворено за време на времет�

Разновиден Вентилатор за Кампување 3во1 : нема повеќе носивост за кампување!! Овој пренослив вентилатор �

Опремен со ремен за вратот, спојка за ремен и скриена заграда, нашиот вентилатор за појас не само што мож

СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН НА МИКИ маусСимпатичен дизајн на Мики маус во црвена, пријатна СИНА ЛЕД светлина, при�

€5000 MAH БАТЕРИЈА И БРЗО ПОЛНЕЊЕ●личниот вентилатор за биро доаѓа со 5000mah батерии на полнење кои преносли

Гаранцијата на производителот не може да се примени Пренослив вентилатор кој може слободно да се корис�

Големина : Прибл 3,7 х 2,0 х 8,5 инчи (9,5 х 5,2 х 21 Материјал : АБС смола Земја На Потекло : Кина Прекинувач За Брзи

[ Големина на супер Мини Џеб] : 6,7 x 3,2 x 0,95инчи во големина и 0,19фунти во тежина, пренослив дизајн за девојчи�

Scroll