Ново
Куки за кујна меилишуангк, Лавици За Складирање Вреќи За Ѓубре, Куки За Држачи За Ѕидови За Висечки Домаќинства, Лавици За Врати На Кабинетот, 7 Парчиња

Куки за кујна меилишуангк, Лавици За Складирање Вреќи За Ѓубре, Куки За Држачи За Ѕидови За Висечки Домаќинства, Лавици За Врати

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 681.60

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли,. Како да се користи : Излупете го капакот од испакнувањето, а потоа ставете ја куката на мазна површина. Боја : боја На Слика. Функција : погоден за висечки јакни, крпи, бањарки, џогери, метли, јакни, капи, чанти, чадори, шалови, клучеви, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, шпатули. Услуга по продажбата : доколку е потребно, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, благодарам. Цврста пластична кука-проѕирната пластична кука заштедува простор и нема клинци, совршени за закачување палта, крпи, бањарки, џогери, јакни од метли, капи, багаж, чадори, шалови, клучеви, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, шпатули, проѕирен дизајнсупер водоотпорен и отпорен на масло, овие куки се многу модерни и модерни. Обичниот стил на куки за ѕидови на вратите ги надополнува повеќето украси за домови и куки од нерѓосувачки челик.Може да се користи на различни локации. Не се препорачуваат тврди и мазни површини, како што се плочки, врати во фрижидер, гардероби, мермер, дрвени плочки, керамика, огледала, нерѓосувачки челик, пластика, текстури, во спротивно ќе падне или ќе ги оштети вашите ѕидови, лесен За Употреба само излупете Го за да го истакнете капакот на предметот и ставете ја куката на мазна површина-најдобар избор За божиќна декорација-идеален за закачување Божиќни транспаренти, ЛЕД жичани светла, декорација на снегулки, Божиќ топки, божиќни чорапи, божиќна венец, в бадник лента и лак, борова венец, божиќна декорација на ѕвончиња и разни украси за забави и празници.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Брзо Ладење, Силна Моќност]Опремени со 3 парчиња сечила на вентилаторот и силна моќност обезбедуваат ма

●Мултифункционален Вентилатор За Полнење Q : овој вентилатор за полнење може да се закачи на горниот де�

Напојување : DC5 V / USB Приклучок.?€3 F БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА ШАТОР ВЕНТИЛАТОР & USB НАПОЈУВА?Овој вентилатор за

100% памук ?[УДОБНА ТКАЕНИНА] бејзбол капачето е изработено од памук и пластика, издржливо и дише Таа, исто

●Дизајн На Безбедносен Вентилатор За Шетач За Шетач, Дизајн За Бебе : мини вентилатор со флексибилен ст�

Рачен вентилатор за преклопување со USB полнач Почувствувајте го ослободувањето од летните горештини! П�

Пластика Увезени Предвремено затворање ®Личен Воздушен Ладилник За Воздух Овлажнител За Воздух Не Е Вк

НАВЛАЖНУВАЧКИ и ХИДРАТАНТЕН : функцијата за навлажнување на малиот вентилатор за прскање може да се гри

ВЕНТИЛАТОР ЗА НОСЕЊЕ ЗА ЛАДЕЊЕ НАСЕКАДЕ Овој Вентилатор за Вратот ќе ви даде крајно искуство за ладење �

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

Ниска отпорност, брз почеток, стабилно работење Внимателно дизајниран да постигне ултративка додека об

Десктоп Овлажнител Вентилатор : нано мраз магла, вода ладење систем за ладење, 20 часа спреј навлажнување

100% сосема нов и висок квалитет Метал : Сребро Главен Камен : Оган Опал Големина НА САД : 511 пакетот вклучув

Мода Уникатен Нов За Жени Долги Паун Приврзоци Ѓердани Шарени Кристал Од Тетива Метали Тип : Цинк Легура

●Мултифункционален Вентилатор За Кампување ● овој пренослив USB вентилатор е комплет вентилатор за шат

*1 Преносливиот и лесен личен вентилатор со клип може директно да се исече на појасот за погодност...

100% Нов И Квалитетен Материјал : Камен Главен Камен : Сафир Големина на прстен ( САД) : 611...

3 во 1 користи,Стави на масата, виси вратот и рачни,мини, но силен ветер дува Рачно 45°нагоре и надолу ротир

100% Нов И Квалитетен Материјал : Камен Главен Камен : Аметист Големина на прстен (САД ) 511 Пакетот вклучува

Врежан Љубов Во Облик На Срце Долг Ѓердан Модни Приврзоци Шупливи Ѓердан Од Тетива Материјал : Легура Го

Ќе Добиете 9 Фанови БЕЗБЕДНОСНИ СЕЧИЛА : Меки сечила со проток на Воздух со Голема Моќност! ВИСИНА НА ВЕН�

●360° Околно Ладење+ Време да се најде другар за да ја победи топлината со вас Добијте ладен ветер од овој

Пренослив вентилатор за вратот : Пренослив мини клима уред со раце без вентилатор лесен за употреба во з

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : Роза Позлатена Главен Камен : ЦЗ Кристал...

Scroll