Ново
Валиклуд Мини Вентилатор Рачни Вентилатори Подароци За Патници 5 ПАРЧИЊА Тркалезни Мини Навивачи За Преклопување Цртани Филмови Летни Рачни Преносни Вентилатори

Валиклуд Мини Вентилатор Рачни Вентилатори Подароци За Патници 5 ПАРЧИЊА Тркалезни Мини Навивачи За Преклопување Цртани Филмови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 154.88

Пет различни слатки обрасци заоблени вентилатор, ќе нема да се плаши од топло лето. Преклопливи вентилатори, можете да ги извртувате во мини големина и да ги ставите на вашиот џеб за да можете да ги донесете насекаде. Мини големина, постои висечки прстен на вентилаторот, можете да ги на вашата торба кога патувате. Ќе биде корисно да носите вентилатор кога се потите насекаде и имате потреба од ветре во ова жешко лето. Совршен за туризам, пешачење, играње или само домашен декор. Опис Изработен од увезена хартија со врвен квалитет и има мека и издржлива пластична рачка за лесна употреба. Нашите вентилатори за хартија се лесни што ги прави совршени за носење за секојдневна употреба. се вклопуваат во џеб, чанта или да се стави во партија торба. Карактеристики-Боја : Случајна Боја-Материјал : Полиестер-Големина : Околу 7. 86Х7. 86Х0. 04 инчи 20. 00Х20. 00Х0. 10см-Забелешка : моделот е случаен.- Пет различни слатки обрасци заоблени вентилатор, топло лето нема да биде проблемот.- Преклопливи вентилатори, можете да ги преклопите до мини големина и да ги ставите во вашиот џеб за да можете да ги донесете насекаде.- Совршен за туризам, пешачење, играње или само домашен декор.- Рачните навивачи на преклопување ги носат вашите ветрови во топли денови, и тие се одлични орнаменти за свадба, - мини големина, постои виси прстен на вентилаторот, можете да ги на вашата торба кога патувате.- Боја : Случајна Боја - Големина : 20х20см Пакет Вклучувајќи 5 х Круг Вентилатор.

За стоката

Слична стока во категоријата

?€10000mah Вентилатор за Полнење q?Овој вентилатор што работи со батерија е конфигуриран со голема батерија

Капацитет на Батеријата од 6000m Ah : преносливиот вентилатор на половината има вградена батерија со висок

Роман вентилатор од типот на вратот кој едноставно го става околу вратот за да испорача воздух без да ги

●Силен Ветер И Тивок Дизајн●овој пренослив вентилатор за биро доаѓа со едно копче регулирање на брзин�

100% памук ?[УДОБНА ТКАЕНИНА] бејзбол капачето е изработено од памук и пластика, издржливо и дише...

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : Жолто Злато Исполнето Главен Камен : Природен Цирко

Рачен Мал Вентилатор : овој производ е мал, лесен и лесен за носење, така што можете да го носите со себе к

ЛЕД фенери ЗА вентилатор за кампување, 20000mah надворешни вентилатори за шатори со напојување со напојува�

РАЗЛАДЕТЕ СЕ ЗА ВРЕМЕ И ПОСЛЕ ВЕЖБАЊЕ, додаток, теретана, јога, кошарка Или што било друго, Исто така за а�

Мал климатик монтиран на половината, Специјално дизајниран за работници на отворено за време на времет�

Ниска отпорност, брз почеток, стабилно работење Внимателно дизајниран да постигне ултративка додека об

Scroll