Ново
Трик Pailin Шарм Жена 925 Сребрена Цитрин Дијамант Прстен Ангажман Булчински Бенд Накит Големина 6-10

Трик Pailin Шарм Жена 925 Сребрена Цитрин Дијамант Прстен Ангажман Булчински Бенд Накит Големина 6-10

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1260.80

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Материјал : 925 сребрена. Главен Камен : Цитрин. Големина : 6-10. Најдобра Цена, Висок Квалитет, Брза Испорака Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. Ви благодариме и среќно купување! Контактирајте Не Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни давајте негативни или природни повратни информации, ние мора Да ви дадеме задоволително решение.(ние веруваме дека ништо не може да биде проблем со комуникацијата) ние одговараме на повеќето е-пошта помалку од 24 часа во работните денови. Ако не го добиете нашиот одговор,ве молиме љубезно испратете ги вашите е-пошта, бидејќи можеби понекогаш не ги добивме вашите пораки предизвикани од проблеми со интернет.

За стоката

Слична стока во категоријата

?€10000mah Вентилатор за Полнење q?Овој вентилатор што работи со батерија е конфигуриран со голема батерија

100% сосема нов и висок квалитет Метал : Сребро Главен Камен : Оган Опал Големина НА САД : 511 пакетот вклучув

ЛЕД фенери ЗА вентилатор за кампување, 20000mah надворешни вентилатори за шатори со напојување со напојува�

Опремен со ремен за вратот, спојка за ремен и скриена заграда, нашиот вентилатор за појас не само што мож

100% Нов И Квалитетен Материјал Сребро Главен Камен : Цирконија Големина на прстен (САД ) 612 Пакетот вклучу�

Безбедно : вентилаторот за вратот е дизајниран имајќи ја предвид безбедноста за да се осигурате дека ра�

[ Големина на супер Мини Џеб] : 6,7 x 3,2 x 0,95инчи во големина и 0,19фунти во тежина, пренослив дизајн за девојчи�

●НЕВЕРОЈАТНО ТРАЕЊЕ на БАТЕРИЈАТАовој вентилатор што работи на батеријата ќе трае некаде од 8 до 36 часа

Кул и кул лето мултифункционален мал вентилатор тривоедно пренослив мал вентилатор Виси вратот, виси п�

●Силен Ветер И Тивок Дизајн●овој пренослив вентилатор за биро доаѓа со едно копче регулирање на брзин�

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : 925 Сребрена Главен Камен : Морганит Големина : 610 Нај�

Голем опсег на снабдување со воздух : агол на замав од 90° И Агол на навалување од 40° продолжете ја покрие�

Функција За Далечинско Управување : Не Моќност( W) : 3 W Напон( V) : 5 V и вертикална и хоризонтална употреба, н�

Пластика Увезени Предвремени на затворање Пренослив Рачен Вентилатор 2xaa Вентилатор за Батерии Висечки

●2023 Нов Дизајн Што Може да се Одвои} овој пренослив вентилатор е дизајниран да обезбеди погодност за вр�

€5000 MAH БАТЕРИЈА И БРЗО ПОЛНЕЊЕ●личниот вентилатор за биро доаѓа со 5000mah батерии на полнење кои преносли

Пет различни слатки обрасци заоблени вентилатор, ќе нема да се плаши од топло лето Преклопливи вентилат

Scroll