Ново
Преносни Половината Клип Вентилатор,ЛЕДЕНИ ПТИЦИ Нов Личен Појас &засилувач; Вратот Вентилатор, 6000mAh Батерија Напојува СО 22h Работно Време, Силен Проток На Воздух М?

Преносни Половината Клип Вентилатор,ЛЕДЕНИ ПТИЦИ Нов Личен Појас &засилувач; Вратот Вентилатор, 6000mAh Батерија Напојува СО

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1228.80

☪€3 Во 1 Личен Вентилатор}овој вентилатор за половината е опремен Со Ланец за Ѓердан Упатство за Употреба x 1; USB Кабел x 1 ; Ланче за Ѓердан x 1 ; Најлон Појас x 1. ЛЕДЕНИТЕ ПТИЦИ имаат повеќе од 8 години искуство за развој на опрема за навивачи, со напредна технологија на навивачи, одличен квалитет. Ако било какви проблеми со производот ве молиме контактирајте со нас , и ние ќе ви помогнеме во времето.

За стоката

Слична стока во категоријата

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : Жолто Злато Исполнето Главен Камен : Природен Цирко

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : 925 Сребрена Главен Камен : Морганит...

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : сребрена Главен Камен : Синиот Топаз Големина : 610 На

100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : 925 Сребро Главен Камен : 1,3 Кт Аметист Одличен додаток и декора�

Огледало за шминка,мини вентилатор Функција : пополнете светло,вентилатор за променлива брзина Осветле

100% Јимарт Сосема Нов Со Добар Квалитет Вграден сунѓер за апсорпција на ладна вода и замрзнување за да ге

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : сребрена Главен Камен : Сафир Големина : 610 Најдобра

Пластика Увезени Предвремени на затворање Пренослив Рачен Вентилатор 2xaa Вентилатор за Батерии Висечки

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

Метал : Легура Стил : Ѓердан И Приврзок Материјал : Легура Количина : 1 Пар Забелешки : ве Молиме, потсетете

Преклопливиот дизајн ви овозможува да го ставите во вашата торба во секое време и насекаде Изградена во

?€10000mah Вентилатор за Полнење q?Овој вентилатор што работи со батерија е конфигуриран со голема батерија

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

Малата големина, малата тежина, лесна за носење и складирање, нема да заземаат многу простор...

Капацитет на Батеријата од 6000m Ah : преносливиот вентилатор на половината има вградена батерија со висок

[ Големина на супер Мини Џеб] : 6,7 x 3,2 x 0,95инчи во големина и 0,19фунти во тежина, пренослив дизајн за девојчи�

●Мини, Но Моќен●Во Комбинација со Рачен Вентилатор + Десктоп Вентилатор+Резервна Банкарска функција, б

Мал климатик монтиран на половината, Специјално дизајниран за работници на отворено за време на времет�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Пренослив вентилатор кој може слободно да се корис�

Мал вентилатор со најдобра стабилност и поразновидни агли на поставување, можете да ротирате до сакана�

Рачен Мал Вентилатор : овој производ е мал, лесен и лесен за носење, така што можете да го носите со себе к

●3во1 Мултифункционален● : Пренослив Вентилатор За Климатизација Мини климатизација, овлажнител за во�

●3 Брзини Прилагодлив Пренослив Вентилатор●мини рачен вентилатор користи мотор без четки, USB личниот в

Scroll