Ново
Нослив Вентилатор За Вратот Висечки Врат Мал Вентилатор Без Лисја Тивок УСБ Мини Мрзлив Вентилатор Пренослив Тивок Летен Вентилатор

Нослив Вентилатор За Вратот Висечки Врат Мал Вентилатор Без Лисја Тивок УСБ Мини Мрзлив Вентилатор Пренослив Тивок Летен Вентилатор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

РАЗЛАДЕТЕ СЕ ЗА ВРЕМЕ И ПОСЛЕ ВЕЖБАЊЕ, додаток, теретана, јога, кошарка Или што било друго, Исто така за активности на отворено, како што се пешачење, кампување или едноставно релаксирање на плажа. Дизајн без раце : специјално дизајнираниот вентилатор за ѓердан без раце ви овозможува да го правите она што ви се допаѓа додека се лади,може да се закачи околу вратот,погоден е за носење ладен ветер во секое време кога патувате во топло време. Лесен За Употреба : со дизајн На Вратот, вентилаторот ви овозможува да правите што сакате и да уживате во ладно ветре додека работите во канцеларија или вежбате во теретана, правите спортски активности на отворено, како кампување, пешачење, качување. Лесен за носење : Закачете го вентилаторот околу вратот, можете да го носите со себе, можете да го закачите и околу вратот, погоден за топло време, за да избегнете срам од ненадејно потење на многу места на јавни места, и оставете го ладното ветре да дува на лицето и држете се подалеку од топли бранови. ОСЛОБОДЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ : Уникатен дизајн на вентилаторот на вратот, ослободете ги рацете,виси околу вратот, модниот стил прави да изгледате толку кул. ВРВЕН ЛИЧЕН ВЕНТИЛАТОР со технологија за шепот што е неверојатно свиткана и може удобно да се носи околу вратот, да се користи како рачен уред или да функционира како вентилатор за биро или кревет.Големина : 246x181, 5x64mm Charging влез : 5v/0.6 Агеар прилагодување : 3 брзини прилагодувањеовој Вентилатор За Ѓердан е дизајниран да се носи околу вратот. тоа е совршена идеја за лично ладење, кампување, настан на отворено, Како Што Се Трчање, кампување, качување, риболов, голф, фестивал, шминка итн.Овој вентилатор за вратот е лесен за носење, може да се користи во затворени простории за готвење во кујна, канцелариска работа, одржување гаража, на отворено може да се користи за трчање, качување, кампување, може да се користи и за фитнес, патување, работа на отворено итн.Се чувствуваш жешко? Треба да излезете надвор, но исто така немате раце за да држите редовен пренослив вентилатор? Зошто не секогаш останете ладни со овој вентилатор за вратот што може да се носи? Можете да го обесувате вентилаторот околу вратот и да го однесете насекаде, нема да се чувствувате уморни или непријатно.Уникатен дизајн на вентилаторот на вратот, ослободете ги рацете, модниот стил прави да изгледате толку кул. Виси околу вратот, погоден за патување во жешко weather.It е одличен сладок подарок за вашите сакани семејства или пријатели.Пакетот Вклучува : 1 X usb вентилатор за вратот .ЈА ПОДОБРУВА УДОБНОСТА КОГА Е ТОПЛО И ВЛАЖНО, без разлика дали е на работа, во движење за време на патувања во затнат јавен превоз или во преполни простори како што се фестивали, игри со топка или училници. Нуди олеснување за време на топли бранови.

За стоката

Слична стока во категоријата

●3во1 Мултифункционален● : Пренослив Вентилатор За Климатизација Мини климатизација, овлажнител за во�

Огледало за шминка,мини вентилатор Функција : пополнете светло,вентилатор за променлива брзина Осветле

Пластика Увезени Предвремено затворање ®Личен Воздушен Ладилник За Воздух Овлажнител За Воздух Не Е Вк

●Мултифункционален Вентилатор За Кампување ● овој пренослив USB вентилатор е комплет вентилатор за шат

●Мултифункционален Вентилатор За Полнење Q : овој вентилатор за полнење може да се закачи на горниот де�

Роман вентилатор од типот на вратот кој едноставно го става околу вратот за да испорача воздух без да ги

Моќен Ветер : малиот вентилатор е опремен со бакарен мотор без четки, кој е доволно силен за да ги одржув�

ВЕНТИЛАТОР ЗА НОСЕЊЕ ЗА ЛАДЕЊЕ НАСЕКАДЕ Овој Вентилатор за Вратот ќе ви даде крајно искуство за ладење �

Десктоп Овлажнител Вентилатор : нано мраз магла, вода ладење систем за ладење, 20 часа спреј навлажнување

Големина : Прибл 3,7 х 2,0 х 8,5 инчи (9,5 х 5,2 х 21 Материјал : АБС смола Земја На Потекло : Кина Прекинувач За Брзи

Пластика Увезени Предвремени на затворање Пренослив Рачен Вентилатор 2xaa Вентилатор за Батерии Висечки

ЛЕД фенери ЗА вентилатор за кампување, 20000mah надворешни вентилатори за шатори со напојување со напојува�

И Американскиот Скапоцен Камен Вода Капки Жени Желе Боја Кристал Смола Обетки Од Тетивата Материјал : Л�

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : 925 сребрена Главен Камен : Цитрин Големина : 610...

??Си019 ?? : ?? Дали изворот на патентот : Не Боја : бела, бела, сина, розова, црна и црвена ???УСБ : ? Член Бр : Sy019 Б�

●НЕВЕРОЈАТНО ТРАЕЊЕ на БАТЕРИЈАТАовој вентилатор што работи на батеријата ќе трае некаде од 8 до 36 часа

Рачен Мал Вентилатор : овој производ е мал, лесен и лесен за носење, така што можете да го носите со себе к

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : Жолто Злато Исполнето Главен Камен : Природен Цирко

☑●Супер Долга Издржливост и Ажуриран Силен Проток На Воздух Q Ја Усвои напредната технологија, 24 часа в

Scroll