Ново
Ленокс jonquil 9-инчен акцент плоча

Ленокс jonquil 9-инчен акцент плоча

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Акцент плоча во шемата Jonquil; 9-инчен дијаметар. Направен од коска Кина со сјајни платина мотиви и завој. Свежи и прекрасни дизајнерски карактеристики што течат гранични патеки на jonquils. Координира со парчиња поставување на Jonquil Place и сервис. Безбеден во машината за миење садови; воведено во 2009 година; Направено во Софистицираното јадење во САД добива ново, цветно ажурирање со прекрасната шема на вечера со Jonонкил. Изработено со елегантно модерно обликување од чиста коска од Кина, шемата се одликува со гранични патеки на jonquils кои се разликуваат суптилно од парче до парче. Сјајот на платина го дава рафинирањето на дизајнот, додека неговиот нагласен граничен опсег создава самоуверена дефиниција. Севкупно, изгледот е елегантен, добредојден и топол. Воведени во 2009 година, парчињата Jonquil се направени во САД. Оваа прекрасна плоча за акцент на Jonquil е совршена за делови со големина на бренд, споделени мезе или дарежливи десерти. Мерење на 9 инчи во дијаметар, совршено се координира со поставувањето на местото Jonquil и оди безбедно во машината за миење садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Димензии (во инчи) : 3,5 H x 3,5 W x 1 / 4 D Доаѓа во збир од 4иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите изблед

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Луксузно навлажнувачко миење на рацете Pecksniffs пролет / лето 500 ml рака миење на рака и цреша цвета мешавина

Мерки 21, 25х7, 08 Инчи Направено од бамбус Современиот дизајн се вклопува со секој декор Одличен предмет ка

Полиестер Големина : 40 "x40" Дизајнот не е реверзибилен Чаршавот е непречен Сложениот монистра создава ел�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас Тип на материјал : полиестер Број на модел : LPT213SQ16 Димензии на

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Рамка со големина на сликарство (не вклучувајќи рамка) : 16инчи од 20инчи Честерфилд Длабока црна завршни�

Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акцент Совршено изработени од квалификувани з�

направено од композит Сребрена позлатена завршница 14 W x 8d x 15h Елементи за дизајн на шик Boho...

Материјал : ПВЦ, мирис помалку Големина : 2131 см Користејќи материјали за заштита на животната средина, 100%

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка...

Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акцент Совршено изработени од квалификувани з�

Материјал : Полипропилен Димензии : 14 x 14 инчи Ракувано со лесно сервирање Одлично за забави и забава...

Перницата за вратот на силиконскиот шампон е дизајнирана со чаши за вшмукување, кои можат лесно да се пр

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте пе�

1 мрежеста торба за перење Премиум Дизајн И Квалитет : издржливиот систем на бисерна бела воздушна мрежа

Перница за шампон за одмор на вратот : Мекиот силикон им овозможува на вашите клиенти екстремна удобнос�

Овој зачудувачки акцент на градите е рачно изработен од цврсти материи од дрвени предмети и производи о

Нашата перница за бања да ги земе вашите бањи од обични до бањикако блаженство во еден момент...

Scroll