Ново
Ленокс jonquil 9-инчен акцент плоча

Ленокс jonquil 9-инчен акцент плоча

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Акцент плоча во шемата Jonquil; 9-инчен дијаметар. Направен од коска Кина со сјајни платина мотиви и завој. Свежи и прекрасни дизајнерски карактеристики што течат гранични патеки на jonquils. Координира со парчиња поставување на Jonquil Place и сервис. Безбеден во машината за миење садови; воведено во 2009 година; Направено во Софистицираното јадење во САД добива ново, цветно ажурирање со прекрасната шема на вечера со Jonонкил. Изработено со елегантно модерно обликување од чиста коска од Кина, шемата се одликува со гранични патеки на jonquils кои се разликуваат суптилно од парче до парче. Сјајот на платина го дава рафинирањето на дизајнот, додека неговиот нагласен граничен опсег создава самоуверена дефиниција. Севкупно, изгледот е елегантен, добредојден и топол. Воведени во 2009 година, парчињата Jonquil се направени во САД. Оваа прекрасна плоча за акцент на Jonquil е совршена за делови со големина на бренд, споделени мезе или дарежливи десерти. Мерење на 9 инчи во дијаметар, совршено се координира со поставувањето на местото Jonquil и оди безбедно во машината за миење садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Полиестер, кадифе, памук Направено во нас 100% мека кадифена полиестерска обвивка 100% премиум полиестер по

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Перницата за вратот на силиконскиот шампон е дизајнирана со чаши за вшмукување, кои можат лесно да се пр

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка...

Перницата е изработена од полиуретан, со умерена цврстина, мода и удобна Овој преносен мат за бања ја ко�

Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акцент Совршено изработени од квалификувани з�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас Тип на материјал : полиестер Број на модел : LPT213SQ16 Димензии на

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100pence мека кадифена полиестерска обвивка 100pence Premium Polyester Fill...

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка...

Перница за шампон за одмор на вратот : Мекиот силикон им овозможува на вашите клиенти екстремна удобнос�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка...

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

1 Материјалот е флексибилен и удобен за време на неговиот животен век, издржлив и не ги крши или остава в�

Нашата перница за бања да ги земе вашите бањи од обични до бањикако блаженство во еден момент Ефективно

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте пе�

Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акцент Совршено изработени од квалификувани з�

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Оваа перница за лице е изработено од мека и ткаенина пријателска со кожата и може да се измие и може да с�

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Нашиот спреј за перници е како терапија во шише, помагајќи ви да спиете со своите арома терапевтски меша

Вклучува : Само една табела Изработено е од метал Оваа табела ќе ја украси убавината на вашиот простор з�

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Материјал : ПВЦ, мирис помалку Големина : 2131 см Користејќи материјали за заштита на животната средина, 100%

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Полиестер Интимен дизајн на потпирачот за глава со 2 панели : Можете да ја прилагодите потпирачот за гла�

Scroll