Ново
Поправи Ја Мојата Перика Комплет

Поправи Ја Мојата Перика Комплет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Многу лесна употреба. Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во Поправи Мојата Перика Колекции имаат излезе со совршено решение. Ремени за замена, кои ќе ве вратат во вашата омилена перика во 3 лесни чекори комплет за замена на ремени За Перики. Комплетот вклучуваше 2 нови прилагодливи ремени за перика, игла, конец и насока за завршување на задачата за 5 минути.

За стоката

Слична стока во категоријата

Перика со лента за глава без лепак, одговара на сите големини на главите со еластична магична паста...

24 часа Услуги На Клиентите Ќе Го Реши Вашиот Сомнеж Во Времето.Тоа е 100% човечка коса Перики Без лепак Чов

● Боб Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Перики За Црни Жени Човечка К

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

13х4 ХД Швајцарска Чипка Околу Издржливо И Удобно Носење Претходно Извадена Линија На Косата ~ Изгледате

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина...

Ние користиме 100% човечка коса, апсолутно не користиме инфериорни суровини и имаме подолг век на траење �

✿ ✿Премиум материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдо

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

Материјал за коса : 100% бразилска девица човечка перика За Коса, Перика За Коса 10а Рмеј Големина на чипка :

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја Мо�

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

Scroll