Ново
Поправи Ја Мојата Перика Комплет

Поправи Ја Мојата Перика Комплет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Многу лесна употреба. Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во Поправи Мојата Перика Колекции имаат излезе со совршено решение. Ремени за замена, кои ќе ве вратат во вашата омилена перика во 3 лесни чекори комплет за замена на ремени За Перики. Комплетот вклучуваше 2 нови прилагодливи ремени за перика, игла, конец и насока за завршување на задачата за 5 минути.

За стоката

Слична стока во категоријата

Топи ИНЕЗ Чипка Пред Перика Изработени од влакна отпорни на топлина 100% Рачно врзани со фронтална чипка 1

Целосна чипка предна перика од длабоката чипка предна колекција Канекалон нова футура синтетички влак�

Пред : околу 5,5 инчи Назад : околу 31,4 инчи Тежина : Околу 235гр ● прилагодлив материјал за дишење ● оваа пер

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика...

Должина На Косата : 10 инчи28 инчи, големината на нето капачето може слободно да се прилагоди според вашио�

Боја на коса : природа црна Должина на косата : 12 инчи Материјал за коса : 100% висококвалитетни синтетички

Еластичното капаче (21,522,5) може да одговара на поголемиот дел од големината на главата ? Испорака И Услуг�

Доколку има некакви проблеми со купувањето, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме

24 часа Услуги На Клиентите Ќе Го Реши Вашиот Сомнеж Во Времето.Тоа е 100% човечка коса Перики Без лепак Чов

Удобна и Лента За Дишење Прикачена Лентата за глава е Изработена со Ткаенина Со Ладно Вклопување која А�

Помогнете да ги поставите влакната на бебето, направете претходно искубена линија на косата и лесно сто

Scroll