Ново
Откачени Перики со Права Лента за Глава италијански Јаки Човечка Коса Перика За Црни Жени Лесна За Носење Перика Со Црна Лента за Глава 150 Густина #NC 16 инчи

Откачени Перики со Права Лента за Глава италијански Јаки Човечка Коса Перика За Црни Жени Лесна За Носење Перика Со Црна Лента

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1040.00

Перики со лента за глава без лепак, густина од 150%, големина на средно капаче, ремени и чешли. Обемот на просечната Големина е 22-22, 5 инчи, големи Или мали капа големина треба да се направи прилагодено со исполнување од страна на продавачот понуда. Периката е 100% девствена бразилска перика, природна и здрава, минимално пролевање и без заплеткување со редовно одржување. Перики со лента за глава без лепак, густина од 150%, големина на средно капаче, ремени и чешли. Просечна Големина Обем 22-22, 5 инчи. Текстура на косата : Откачена права перика со лента за глава, целосна и густа. Должина на коса : 12-24 инчи на располагање. Сите грижи или информации ве молиме контактирајте не слободно, нашата услуга за клиенти по продажбата ќе ви помогне цело време. Ја покажува вашата убавина со различни стилови, трае само 2-3 минути!!!. Вашата Убавина е нашиот сон!!!. Сите убави убавици започнуваат овде!!!. 1.Како да носите перика со лента за глава?. Ве молиме носете ја перика во близина на вашата линија на коса, но не покривајте ја, бидејќи оваа перика е дизајнирана со своја линија на коса прикажува надвор. 2.Како да ја измерите точната должина?. Стандардните методи за мерење е тоа што избирате влакно од косата по случаен избор и ја мерите. тоа е должината што ја нарачувате. 3.Тие можат да бидат завиткани или исправени. Да, може да користи пегла за коса или виткач за коса за да ја стилизира девствената коса, но не правете го тоа често или топлината ќе направи косата да се исуши и заплетка. 4. За сув крај. Девствената коса како нашата коса, а краевите лесно се оштетуваат дури и пред да ја исечете од донатор, предложете ја косата како своја со масла за коса. 5.Како да ја разликувате девствената човечка коса со синтетичка коса?. Човечката коса содржи природен протеин, покажува различна реакција со синтетичките при горење.Човечката коса покажува бел чад и станува пепел. Синтетичката коса покажува црн чад и се претвора во леплива топка, мириса непријатно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ново ажурирано 13х4 длабока разделба чипка предна перика : просторот за разделба е голем и долг, два пати �

Топи ИНЕЗ Чипка Пред Перика Изработени од влакна отпорни на топлина 100% Рачно врзани со фронтална чипка 1

13х4 ХД Швајцарска Чипка Околу Издржливо И Удобно Носење Претходно Извадена Линија На Косата ~ Изгледате

Многу лесна употреба Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во П�

Инстант Сушење Беспрекорна Завршница Отпорен На Вода Парабен Слободен Формула Нежен Растворувач За Пе�

НАЈДОБРА HD 13x6 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА КВАЛИТЕТ : 10a Одделение Бразилска Девица 613 Русокоса Чо�

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

?Перика Материјал : Кадрава Бранови Чипка Предни Перики 100% Човечка Коса Ѓумбир Портокалова Црвена Кафеа

①Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 13х4 длабоки бранови чипка предни перики е

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27)...

Scroll