Ново
Откачени Перики со Права Лента за Глава италијански Јаки Човечка Коса Перика За Црни Жени Лесна За Носење Перика Со Црна Лента за Глава 150 Густина #NC 16 инчи

Откачени Перики со Права Лента за Глава италијански Јаки Човечка Коса Перика За Црни Жени Лесна За Носење Перика Со Црна Лента

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1040.00

Перики со лента за глава без лепак, густина од 150%, големина на средно капаче, ремени и чешли. Обемот на просечната Големина е 22-22, 5 инчи, големи Или мали капа големина треба да се направи прилагодено со исполнување од страна на продавачот понуда. Периката е 100% девствена бразилска перика, природна и здрава, минимално пролевање и без заплеткување со редовно одржување. Перики со лента за глава без лепак, густина од 150%, големина на средно капаче, ремени и чешли. Просечна Големина Обем 22-22, 5 инчи. Текстура на косата : Откачена права перика со лента за глава, целосна и густа. Должина на коса : 12-24 инчи на располагање. Сите грижи или информации ве молиме контактирајте не слободно, нашата услуга за клиенти по продажбата ќе ви помогне цело време. Ја покажува вашата убавина со различни стилови, трае само 2-3 минути!!!. Вашата Убавина е нашиот сон!!!. Сите убави убавици започнуваат овде!!!. 1.Како да носите перика со лента за глава?. Ве молиме носете ја перика во близина на вашата линија на коса, но не покривајте ја, бидејќи оваа перика е дизајнирана со своја линија на коса прикажува надвор. 2.Како да ја измерите точната должина?. Стандардните методи за мерење е тоа што избирате влакно од косата по случаен избор и ја мерите. тоа е должината што ја нарачувате. 3.Тие можат да бидат завиткани или исправени. Да, може да користи пегла за коса или виткач за коса за да ја стилизира девствената коса, но не правете го тоа често или топлината ќе направи косата да се исуши и заплетка. 4. За сув крај. Девствената коса како нашата коса, а краевите лесно се оштетуваат дури и пред да ја исечете од донатор, предложете ја косата како своја со масла за коса. 5.Како да ја разликувате девствената човечка коса со синтетичка коса?. Човечката коса содржи природен протеин, покажува различна реакција со синтетичките при горење.Човечката коса покажува бел чад и станува пепел. Синтетичката коса покажува црн чад и се претвора во леплива топка, мириса непријатно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

Ве молиме Запомнете : поради процесот на производство, нормално е тоа минимално пролевање Ве молиме лес�

целосна чипка перика брановидна перика русокоса перика директно перика перика за човечка коса...

● ● Според аниме, ние дизајнираме синтетичка кафеава перика за косплеј Можеме да направиме 95%~99% слично�

①Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 13х4 длабоки бранови чипка предни перики е

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

Удобна и Лента За Дишење Прикачена Лентата за глава е Изработена со Ткаенина Со Ладно Вклопување која А�

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

Доколку има некакви проблеми со купувањето, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

1.Боб Перика од Бургундскиот Воден Бран 99ј Е Изработена од 100% Висококвалитетна Бразилска Човечка Коса, М

✿ ✿Премиум материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдо

●Предност Во Дизајнот ● Перики Со Лента За Глава За Жени.Дизајнот На Перика Со руса Лента за Глава Ја пр

НАЈДОБРА HD 13x6 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА КВАЛИТЕТ : 10a Одделение Бразилска Девица 613 Русокоса Чо�

Материјал за коса : 100% бразилска девица човечка перика За Коса, Перика За Коса 10а Рмеј Големина на чипка :

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

ПОЛИСТИРЕНСКА МАНЕКЕНСКА ГЛАВА : оваа професионална глава за манекен е наменета за експерти за коса, са�

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

8 ПРОМЕНЕТЕ ЈА КОСАТА ЗА ДА СОЗДАДЕТЕ СВОЈ УНИКАТЕН СТИЛ На ЖЕНСТВЕНОСТ В Сега веќе не грижете се за опаѓ

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика Половина Рак�

Перики Со лента За глава : нашите перики со лента за глава се направени од Необработена Бразилска Човечк

100% Необработена Човечка Коса Шеф Перика Активни Медифреш Безбедно И Чисто Издржлива Лента За Глава Со В

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја Мо�

Scroll