Ново
афсистервиг Топење Бенд За Чипка Перики, Еластична Обвивка Работ, Чипка Топење Бендови За Поставување На Работ, Перика Инсталирате Додатоци, Салон Топи Појас За Фр?

афсистервиг Топење Бенд За Чипка Перики, Еластична Обвивка Работ, Чипка Топење Бендови За Поставување На Работ, Перика Инсталирате

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Помогнете да ги поставите влакната на бебето, направете претходно искубена линија на косата и лесно стопете ја чипката. Висококвалитетни материјали со прилагодлив велкр, дише, издржлив. Повторена употреба, чувајте ја перика од лизгање. Работи добро и за двете без лепак тоа помага да се стопи вашата чипка, да се постават рабовите и да се задржи бебешката коса на место. - Меките велкро закрпи на двата краја го олеснуваат постигнувањето удобно цврсто вклопување со лентата, таа е еластична и прилагодлива, нема повеќе потреба да се врзуваат јазли. - Лентата за поставување на рабовите е изработена од пофини полиестерски влакна и латекс што може да се користи повеќекратно, лесно се чисти и не се олабавува. - Големината на опсегот е 23, 6х1, 3 инчи(60х3, 5см), една големина што одговара на сите, одлична за инсталирање на лепак или без лепак. - Двете страни на бендот се носат.

За стоката

Слична стока во категоријата

[ИЗДРЖЛИВ МАШКИ ТУПИ СО 130% ГУСТИНА] парчето коса е фино моно во центарот, поли облога во периметар, што е �

24 часа Услуги На Клиентите Ќе Го Реши Вашиот Сомнеж Во Времето.Тоа е 100% човечка коса Перики Без лепак Чов

Инстант Сушење Беспрекорна Завршница Отпорен На Вода Парабен Слободен Формула Нежен Растворувач За Пе�

Пред : околу 5,5 инчи Назад : околу 31,4 инчи Тежина : Околу 235гр ● прилагодлив материјал за дишење ● оваа пер

● Боб Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Перики За Црни Жени Човечка К

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни Вн

®Перика Стилот Е Природно брановиден, стилски и убав, брановидната долга перика е погодна за сите дами, �

● ● Според аниме, ние дизајнираме синтетичка кафеава перика за косплеј Можеме да направиме 95%~99% слично�

Еластичното капаче (21,522,5) може да одговара на поголемиот дел од големината на главата ? Испорака И Услуг�

100% Необработена Човечка Коса Шеф Перика Активни Медифреш Безбедно И Чисто Издржлива Лента За Глава Со В

Лентата за глава е специјално дизајниран, силиконски држач што го прави носењето перика посигурно, поле

●Предност Во Дизајнот ● Перики Со Лента За Глава За Жени.Дизајнот На Перика Со руса Лента за Глава Ја пр

Многу лесна употреба Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во П�

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

ПОЛИСТИРЕНСКА МАНЕКЕНСКА ГЛАВА : оваа професионална глава за манекен е наменета за експерти за коса, са�

Кафеава Боја Чипка Предни Боб Перики Човечка Коса Материјал : 100% бразилска човечка коса чипка перика, со

Ново ажурирано 13х4 длабока разделба чипка предна перика : просторот за разделба е голем и долг, два пати �

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена дол

НАЈДОБРА HD 13x6 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА КВАЛИТЕТ : 10a Одделение Бразилска Девица 613 Русокоса Чо�

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27) Внимателна Усл

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

✿ ✿Премиум материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдо

Може да избегне оштетување на квалитетот на косата предизвикано од перм, боење и влечење Можете да ги за

Scroll