Ново
13х4 Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 99Ј Бургундски Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина Hd Транспарентен Бран На Т

13х4 Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 99Ј Бургундски Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

А3 : да, тоа е бесплатно дел 13х4 чипка предни перики човечка коса, можете да ја направите во кој било дел како што сакате. 100% Перики За Човечка Коса За Црни Жени, Просечна Големина на Капачето 22,5 инчи, Со 3 Чешли и Прилагодливи Ремени со Појас Што Одговараат На Главата На Повеќето Луѓе и Удобни За Носење На Предните Перики Од Чипка Човечка Коса. 180% Густина Чипка Предни Перики Човечка Коса. Претходно извадена природна линија на коса бебешка коса. Чипка се топи во кожата совршено.Исплакнете ја перика со чиста вода. 99Ј Бургундска Чипка Предни Перики Човечка Коса.Ставете ја перика во вода и впие 1-2 минути. 100% Чипка Предни Перики Човечка Коса. 180% Густина ја прави вашата коса погуста. 13х4 Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Изветвени Изветвени Јазли, Обоени 99Ј Бургундски Бранови На Телото Човечка Коса Чипка Предни Перики, Може да Се Обојат,Виткаат,Исправат, Уште Повеќе, Соодветната Грижа Може Да Одржи Повеќе од Една година. Ние сме специјализирани За Чипка Предни перики човечка коса, производство и продажба,широко фаворизирани од нови и стари клиенти, ние се стремиме да бидеме перики за лидер во индустријата за црни жени. Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Извадена. 4 чешли од двете страни, фонт и назад. П4 : како да ја задржите предната чипка перики човечка коса подолго време?.Is тоа 100% Човечка Коса Чипка Предни перики?. Хд Транспарентна Чипка, поблиску до тонот на кожата. Косата се сече директно од донаторската,така што периките на човечката коса можат да бидат обоени или избелени во друга боја и може да се виткаат или исправат. 13х4 Инчи уво до уво швајцарска чипка. Без Испорака На Ризик Со Целосна Испорака, 2-3 Работни Дена За да ги добиете Предните Перики Од Чипка Човечка Коса До Вашата Врата, 30 Дена Без Причина За Враќање и Враќање или Замена На Нови Предни Перики Од Чипка За Човечка Коса. Тоа е предни перики од чипка без ѓуле човечката коса претходно искубена, со бебешка коса и природна линија на коса,Ја Прави Вашата Коса да Изгледа како повеќе да пораснала природно. Сите перики се направени од 100% перики од чипка од човечка коса, без мешана синтетичка и животинска коса, таа е мека, мазна, дебелина.99Ј Бургундски Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени, Мека, Мазна и Свиленкаста, Минимално Пролевање ,Без заплеткување,180% Густина со Бебешка Коса,Густа и Мека.Да, тоа е 100% човечка коса чипка предни перики, тоа е девица коса која се сече од донаторот директно. Ако чипка пред перики човечката коса имаат соодветна грижа, што може да се користи повеќе од една година на употреба живот. Зошто Да Изберете ПОЈОНАГРН Чипка Предни Перики Човечка Коса?. Ние снабдуваме дека сите предни перики од чипка мора да бидат 100% човечка коса,мазна и мека, без пролевање и без заплеткување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27) Внимателна Усл

①Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 13х4 длабоки бранови чипка предни перики е

Лентата за глава е специјално дизајниран, силиконски држач што го прави носењето перика посигурно, поле

Ново ажурирано 13х4 длабока разделба чипка предна перика : просторот за разделба е голем и долг, два пати �

Должина На Косата : 10 инчи28 инчи, големината на нето капачето може слободно да се прилагоди според вашио�

● ● Според аниме, ние дизајнираме синтетичка кафеава перика за косплеј Можеме да направиме 95%~99% слично�

Перика со лента за глава без лепак, одговара на сите големини на главите со еластична магична паста...

Перики Со лента За глава : нашите перики со лента за глава се направени од Необработена Бразилска Човечк

целосна чипка перика брановидна перика русокоса перика директно перика перика за човечка коса Беки син

Многу лесна употреба Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во П�

13х4 ХД Швајцарска Чипка Околу Издржливо И Удобно Носење Претходно Извадена Линија На Косата ~ Изгледате

Боја на коса : природа црна Должина на косата : 12 инчи Материјал за коса : 100% висококвалитетни синтетички

● Ново Со Ознаки агптек светло сината перика е сосема нова, неискористена и неносена ставка во оригина�

Перики со лента за глава без лепак, густина од 150%, големина на средно капаче, ремени и чешли Обемот на про

Пред : околу 5,5 инчи Назад : околу 31,4 инчи Тежина : Околу 235гр ● прилагодлив материјал за дишење ● оваа пер

[ИЗДРЖЛИВ МАШКИ ТУПИ СО 130% ГУСТИНА] парчето коса е фино моно во центарот, поли облога во периметар, што е �

Моделмодел Галерија Богородица Човечка Коса Чипка Предна Перика Лабава Длабоко 18" (ЛД18) БЕЛИЛО / БОЈА /

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

?Перика Материјал : Кадрава Бранови Чипка Предни Перики 100% Човечка Коса Ѓумбир Портокалова Црвена Кафеа

✿ ✿Премиум материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдо

100% Необработена Човечка Коса Шеф Перика Активни Медифреш Безбедно И Чисто Издржлива Лента За Глава Со В

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Scroll