Ново
13х4 Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 99Ј Бургундски Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина Hd Транспарентен Бран На Т

13х4 Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 99Ј Бургундски Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

А3 : да, тоа е бесплатно дел 13х4 чипка предни перики човечка коса, можете да ја направите во кој било дел како што сакате. 100% Перики За Човечка Коса За Црни Жени, Просечна Големина на Капачето 22,5 инчи, Со 3 Чешли и Прилагодливи Ремени со Појас Што Одговараат На Главата На Повеќето Луѓе и Удобни За Носење На Предните Перики Од Чипка Човечка Коса. 180% Густина Чипка Предни Перики Човечка Коса. Претходно извадена природна линија на коса бебешка коса. Чипка се топи во кожата совршено.Исплакнете ја перика со чиста вода. 99Ј Бургундска Чипка Предни Перики Човечка Коса.Ставете ја перика во вода и впие 1-2 минути. 100% Чипка Предни Перики Човечка Коса. 180% Густина ја прави вашата коса погуста. 13х4 Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Изветвени Изветвени Јазли, Обоени 99Ј Бургундски Бранови На Телото Човечка Коса Чипка Предни Перики, Може да Се Обојат,Виткаат,Исправат, Уште Повеќе, Соодветната Грижа Може Да Одржи Повеќе од Една година. Ние сме специјализирани За Чипка Предни перики човечка коса, производство и продажба,широко фаворизирани од нови и стари клиенти, ние се стремиме да бидеме перики за лидер во индустријата за црни жени. Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Извадена. 4 чешли од двете страни, фонт и назад. П4 : како да ја задржите предната чипка перики човечка коса подолго време?.Is тоа 100% Човечка Коса Чипка Предни перики?. Хд Транспарентна Чипка, поблиску до тонот на кожата. Косата се сече директно од донаторската,така што периките на човечката коса можат да бидат обоени или избелени во друга боја и може да се виткаат или исправат. 13х4 Инчи уво до уво швајцарска чипка. Без Испорака На Ризик Со Целосна Испорака, 2-3 Работни Дена За да ги добиете Предните Перики Од Чипка Човечка Коса До Вашата Врата, 30 Дена Без Причина За Враќање и Враќање или Замена На Нови Предни Перики Од Чипка За Човечка Коса. Тоа е предни перики од чипка без ѓуле човечката коса претходно искубена, со бебешка коса и природна линија на коса,Ја Прави Вашата Коса да Изгледа како повеќе да пораснала природно. Сите перики се направени од 100% перики од чипка од човечка коса, без мешана синтетичка и животинска коса, таа е мека, мазна, дебелина.99Ј Бургундски Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени, Мека, Мазна и Свиленкаста, Минимално Пролевање ,Без заплеткување,180% Густина со Бебешка Коса,Густа и Мека.Да, тоа е 100% човечка коса чипка предни перики, тоа е девица коса која се сече од донаторот директно. Ако чипка пред перики човечката коса имаат соодветна грижа, што може да се користи повеќе од една година на употреба живот. Зошто Да Изберете ПОЈОНАГРН Чипка Предни Перики Човечка Коса?. Ние снабдуваме дека сите предни перики од чипка мора да бидат 100% човечка коса,мазна и мека, без пролевање и без заплеткување.

За стоката

Слична стока во категоријата

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

13х4 ХД Швајцарска Чипка Околу Издржливо И Удобно Носење Претходно Извадена Линија На Косата ~ Изгледате

Доколку има некакви проблеми со купувањето, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме

Лентата за глава е специјално дизајниран, силиконски држач што го прави носењето перика посигурно, поле

Помогнете да ги поставите влакната на бебето, направете претходно искубена линија на косата и лесно сто

Пред : околу 5,5 инчи Назад : околу 31,4 инчи Тежина : Околу 235гр ● прилагодлив материјал за дишење ● оваа пер

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика Половина Рак�

Моделмодел Галерија Богородица Човечка Коса Чипка Предна Перика Лабава Длабоко 18" (ЛД18) БЕЛИЛО / БОЈА /

Боја на коса : природа црна Должина на косата : 12 инчи Материјал за коса : 100% висококвалитетни синтетички

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена дол

Должина На Косата : 10 инчи28 инчи, големината на нето капачето може слободно да се прилагоди според вашио�

●Материјал За перика ● кратката кадрава пикси исечена боб перика е 100% необработени девствени човечки �

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

Ние користиме 100% човечка коса, апсолутно не користиме инфериорни суровини и имаме подолг век на траење..

НАЈДОБРА HD 13x6 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА КВАЛИТЕТ : 10a Одделение Бразилска Девица 613 Русокоса Чо�

Целосна чипка предна перика од длабоката чипка предна колекција Канекалон нова футура синтетички влак�

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

Кафеава Боја Чипка Предни Боб Перики Човечка Коса Материјал : 100% бразилска човечка коса чипка перика, со

100% Необработена Човечка Коса Шеф Перика Активни Медифреш Безбедно И Чисто Издржлива Лента За Глава Со В

①Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 13х4 длабоки бранови чипка предни перики е

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја...

Инстант Сушење Беспрекорна Завршница Отпорен На Вода Парабен Слободен Формула Нежен Растворувач За Пе�

Удобна и Лента За Дишење Прикачена Лентата за глава е Изработена со Ткаенина Со Ладно Вклопување која А�

8 ПРОМЕНЕТЕ ЈА КОСАТА ЗА ДА СОЗДАДЕТЕ СВОЈ УНИКАТЕН СТИЛ На ЖЕНСТВЕНОСТ В Сега веќе не грижете се за опаѓ

Scroll