Ново
13х4 Фронтална Перика Со Длабоки Бранови 26 Инчи HD Транспарентни Предни Перики Од Чипка Човечка Коса Претходно Откинати Длабоки Бранови Чипка Предни Перики За Црни Ж

13х4 Фронтална Перика Со Длабоки Бранови 26 Инчи HD Транспарентни Предни Перики Од Чипка Човечка Коса Претходно Откинати Длабоки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2239.84

Ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате во секое време. Хд Швајцарската чипка ~мекиот Може да биде Обоен,Изветвен,Подготвен,Исправен И Рестилизиран;Без Мирис,Без Заплеткување, Минимално Пролевање.Оваа Човечка Коса Чипка Предни Перики Ве Прави Попривлечни!. 5,9 Брза Испорака И Висококвалитетна Постпродажба 1-3 Дена Испорака, Заштедувајќи Го Вашето Драгоцено Време; 30 Дена Нема Причина Да Се Вратите (Ве Молиме Чувајте Ја Перика Со Фронтален Длабок Бран Во Првобитната Состојба), Немате Ризик; 24-Часовна Професионална Услуга За Клиенти Преку Интернет За Да Ги Решите Сите Проблеми За Вас. Побрзајте И Дејствувајте, Оваа Прекрасна Длабока Кадрава Перика Ве Чека!.

За стоката

Слична стока во категоријата

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

Топи ИНЕЗ Чипка Пред Перика Изработени од влакна отпорни на топлина 100% Рачно врзани со фронтална чипка 1

Материјал за коса : 100% бразилска девица човечка перика За Коса, Перика За Коса 10а Рмеј Големина на чипка :

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика Половина Рак�

®Перика Стилот Е Природно брановиден, стилски и убав, брановидната долга перика е погодна за сите дами, �

Ново ажурирано 13х4 длабока разделба чипка предна перика : просторот за разделба е голем и долг, два пати �

100% Необработена Човечка Коса Шеф Перика Активни Медифреш Безбедно И Чисто Издржлива Лента За Глава Со В

1.Боб Перика од Бургундскиот Воден Бран 99ј Е Изработена од 100% Висококвалитетна Бразилска Човечка Коса, М

Доколку има некакви проблеми со купувањето, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни Вн

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

Перики Со лента За глава : нашите перики со лента за глава се направени од Необработена Бразилска Човечк

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

Scroll