Ново
Кадоје Директно Нагласи Не Чипка Пред Човечка Коса Перики Со Удирања, Бразилската Девица Коса Целосна Машина Направи Омбре Чипка Перики За Црни Жени 150% Густина 18 И?

Кадоје Директно Нагласи Не Чипка Пред Човечка Коса Перики Со Удирања, Бразилската Девица Коса Целосна Машина Направи Омбре Чипка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27). Внимателна Услуга : Брза Испорака, Обично Времето на Испорака е 3-5 Дена. Тресне Перика Човечки Материјал За Коса : 100% Необработена Бразилска Човечка Коса, Без Заплеткување, Без Пролевање. Да, тоа е 100% човечка коса, така што може да се обои професионално.

За стоката

Слична стока во категоријата

?Перика Материјал : Кадрава Бранови Чипка Предни Перики 100% Човечка Коса Ѓумбир Портокалова Црвена Кафеа

8 ПРОМЕНЕТЕ ЈА КОСАТА ЗА ДА СОЗДАДЕТЕ СВОЈ УНИКАТЕН СТИЛ На ЖЕНСТВЕНОСТ В Сега веќе не грижете се за опаѓ

Кафеава Боја Чипка Предни Боб Перики Човечка Коса Материјал : 100% бразилска човечка коса чипка перика, со

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

ПОЛИСТИРЕНСКА МАНЕКЕНСКА ГЛАВА : оваа професионална глава за манекен е наменета за експерти за коса, са�

[ИЗДРЖЛИВ МАШКИ ТУПИ СО 130% ГУСТИНА] парчето коса е фино моно во центарот, поли облога во периметар, што е �

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја...

целосна чипка перика брановидна перика русокоса перика директно перика перика за човечка коса Беки син

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

Серија : Сензационенел Што чипка облак9 13х6 чипка фронтална перика Означете : што Потпис на Чиј Потпис пр�

®Перика Стилот Е Природно брановиден, стилски и убав, брановидната долга перика е погодна за сите дами, �

● Ново Со Ознаки агптек светло сината перика е сосема нова, неискористена и неносена ставка во оригина�

1.Боб Перика од Бургундскиот Воден Бран 99ј Е Изработена од 100% Висококвалитетна Бразилска Човечка Коса, М

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика Половина Рак�

Може да избегне оштетување на квалитетот на косата предизвикано од перм, боење и влечење Можете да ги за

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

✿ ✿Премиум материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдо

Класификација на бои : магла сина Коса : мат висока температура свила Избрана свилена вистинска човечка

Перизмода обезбедува најдобра девствена човечка коса со професионална фабрика за човечка коса Напредн

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови...

НАЈДОБРА HD 13x6 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА КВАЛИТЕТ : 10a Одделение Бразилска Девица 613 Русокоса Чо�

Scroll