Ново
Кеабало 22 инчи и 32 инчи Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса 4/27 Обоени 13х4 Тело Бран HD Чипка Фронтални Перики Човечка Коса За Црни Жени

Кеабало 22 инчи и 32 инчи Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса 4/27 Обоени 13х4 Тело Бран HD Чипка Фронтални Перики Човечка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2015.84

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики За Коса За Црни Жени.Исечете Од Млада Здрава Девојка.Дефинитивно Безбеден И Чист. Означете Ја Предната Перика Од Чипка Текстура На Човечка Коса : Мека И Сјајна.Полн И Дебел.Удобно И Свиленкасто.Совршен Избор за Секојдневна Предна Перика Од Чипка.Може Да биде Обоен И Редизајниран Како Што Сакате. Тело Бран Нагласи Перика Капа Големина : 22,5 инчи(просечна Големина)Средно Капаче со Прилагодлив Ремен и 4 Чешли,Лесен За Прилагодување И Издржлив,Совршено Одговара На Главата На Повеќето Клиенти,Лесен за Носење. Мед Русокоса Чипка Предна Перика Човечка Коса Должина : Нашата Човечка Коса Чипка Пред Перики Должина Само Ќе Биде Подолга Не Пократка. Перики Испорака И Гаранција 1-5 Работни Дена Испратени Од Фба : Контактирајте не ако Имате Какви било Прашања.24-часовна Онлајн Услуга За Клиенти Секогаш Подготвена за Вас. 22 инчи И 32 Инчи Омбре Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 Бран НА Телото HD Чипка Фронтални Перики За Црни Жени Човечка Коса 4/27 Обоени 150% Густина Мед Русокоса Чипка Предна Перика со Бебешка Коса.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ве молиме Запомнете : поради процесот на производство, нормално е тоа минимално пролевање Ве молиме лес�

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика...

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

Оваа перика е долга брановидна со шишки која е во стил и полна Има извонредна боја со само совршен сјај и

8 ПРОМЕНЕТЕ ЈА КОСАТА ЗА ДА СОЗДАДЕТЕ СВОЈ УНИКАТЕН СТИЛ На ЖЕНСТВЕНОСТ В Сега веќе не грижете се за опаѓ

✿ ✿Премиум материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдо

Quality Човечка Коса Перики】 munx чипка предни перики човечка коса 150% густина долга перика...

Перики Со лента За глава : нашите перики со лента за глава се направени од Необработена Бразилска Човечк

Материјал за коса : Џејси Коса 100% бразилска човечка коса : природна боја,мека, здрава, полн крај,без мирис

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Лентата за глава е специјално дизајниран, силиконски држач што го прави носењето перика посигурно, поле

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја...

Должина На Косата : 10 инчи28 инчи, големината на нето капачето може слободно да се прилагоди според вашио�

Моделмодел Галерија Богородица Човечка Коса Чипка Предна Перика Лабава Длабоко 18" (ЛД18) БЕЛИЛО / БОЈА /

Вибралит Синтетички Влакна За Коса Готови За носење, претходно стилизирани и специјално формулирани з�

●Материјал За перика ● кратката кадрава пикси исечена боб перика е 100% необработени девствени човечки �

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена дол

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

Боја на коса : природа црна Должина на косата : 12 инчи Материјал за коса : 100% висококвалитетни синтетички

● Ново Со Ознаки агптек светло сината перика е сосема нова, неискористена и неносена ставка во оригина�

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

Серија : Сензационенел Што чипка облак9 13х6 чипка фронтална перика Означете : што Потпис на Чиј Потпис пр�

Ние користиме 100% човечка коса, апсолутно не користиме инфериорни суровини и имаме подолг век на траење..

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27)...

Scroll