Ново
Јонетинг Кратка Кафеава Перика + Кратка Машка Перика Страничен Дел Перика Слоевит Перика За Мажи Брановидни Кратки Перики Природна Синтетичка Перика За Косплеј За

Јонетинг Кратка Кафеава Перика + Кратка Машка Перика Страничен Дел Перика Слоевит Перика За Мажи Брановидни Кратки Перики Природна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 303.84

● ● Според аниме, ние дизајнираме синтетичка кафеава перика за косплеј. Можеме да направиме 95%~99% сличност помеѓу темно кафеава синтетичка перика косплеј костими и аниме ликови.кратки кафеави перики за жени учествуваат во различни партии. ●●Подобро е клиентите да стилизираат свои перики за ваша лична желба. Изработени од 100% супериорни квалитетни влакна отпорни на топлина. кратката брановидна перика е без заплеткување. тоа е многу меко , удобно. коса перика машина перика перика синтетички може да се стилизира со виткање железа, можете да го прилагодите вашиот сопствен уникатен стил на коса. €_Обем на главата : 22,5 инчи е просечна големина. Хризантема за дишење мрежа со прилагодливи ремени. еластичната кука е внимателен дизајн на затегнатост.големината може лесно да се прилагоди на различни луѓе. €_ Боја : како слика. бојата може да варира поради вродените варијации во производството или поставките за боја на мониторот на вашиот компјутер. браун перика за мажи, вклучувајќи 1 Џонетинг Бренд Перики+ 1 Слободен Перика Капа. `+Кафеава синтетичка перика за шминка да оди на ноќта на вештерките, концерти, тематски забави, свадби, датира, Божиќ. Опис : Џонетинг Браун Перика +{Перика Капа} Кратка Природна Синтетичка Перика За Косплеј Мажи Страничен Дел Перика За Ноќта На Вештерките Партија Слоевит Перика За Мажи Брановидни Кратки Перики За Божиќ Секојдневно Облекување Опис : МОДНА БОЈА : Кафеава Должина : Кратка ГОЛЕМИНА : обем на перика околу 22,5 инчи, што е просечна големина. ГУСТИНА : 180% СТРУКТУРА НА КАПАЧЕТО : големината е прилагодлива и не треба да се бараат иглички или лента. Тоа треба да биде погодно за повеќето луѓе. треба да направите е да ги прилагодите куките во внатрешноста на капачето на точната големина за да одговараат на вашата глава. МАТЕРИЈАЛ : 100% синтетички отпорен на топлина синтетички перика влакна ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 кафеава перика+1 слободен перика капа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лентата за глава е специјално дизајниран, силиконски држач што го прави носењето перика посигурно, поле

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

8 ПРОМЕНЕТЕ ЈА КОСАТА ЗА ДА СОЗДАДЕТЕ СВОЈ УНИКАТЕН СТИЛ На ЖЕНСТВЕНОСТ В Сега веќе не грижете се за опаѓ

● Боб Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Перики За Црни Жени Човечка К

①Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 13х4 длабоки бранови чипка предни перики е

Должина На Косата : 10 инчи28 инчи, големината на нето капачето може слободно да се прилагоди според вашио�

Еластичното капаче (21,522,5) може да одговара на поголемиот дел од големината на главата ? Испорака И Услуг�

24 часа Услуги На Клиентите Ќе Го Реши Вашиот Сомнеж Во Времето.Тоа е 100% човечка коса Перики Без лепак Чов

Перизмода обезбедува најдобра девствена човечка коса со професионална фабрика за човечка коса Напредн

Инстант Сушење Беспрекорна Завршница Отпорен На Вода Парабен Слободен Формула Нежен Растворувач За Пе�

Доколку има некакви проблеми со купувањето, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена дол

Боја на коса : 1б Боја, Може Да се Исправи и Стилизира Како Своја Коса Природен Изглед : Можете Да Се Покаж�

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27)...

®Перика Стилот Е Природно брановиден, стилски и убав, брановидната долга перика е погодна за сите дами, �

Ново ажурирано 13х4 длабока разделба чипка предна перика : просторот за разделба е голем и долг, два пати �

Перики Со лента За глава : нашите перики со лента за глава се направени од Необработена Бразилска Човечк

целосна чипка перика брановидна перика русокоса перика директно перика перика за човечка коса...

[Напреден Материјал] оваа долга брановидна црна перика е изработена од 100% висококвалитетни синтетички �

Серија : Сензационенел Што чипка облак9 13х6 чипка фронтална перика Означете : што Потпис на Чиј Потпис пр�

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

Ние користиме 100% човечка коса, апсолутно не користиме инфериорни суровини и имаме подолг век на траење..

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

Материјал за коса : Џејси Коса 100% бразилска човечка коса : природна боја,мека, здрава, полн крај,без мирис

Scroll