Ново
XNJ Skunk Лента Перики Бургундија 13x4 Човечка Коса Перики За Црни Жени Претходно Извадени Нагласи Перика Со Бебешка Коса 150% Густина 1B/99J HD Чипка Фронтална Перика 10a Дирек

XNJ Skunk Лента Перики Бургундија 13x4 Човечка Коса Перики За Црни Жени Претходно Извадени Нагласи Перика Со Бебешка Коса 150%

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1759.52

13х4 ХД Швајцарска Чипка Околу Издржливо И Удобно Носење. Претходно Извадена Линија На Косата ~ Изгледате Природно И Убаво И Елегантно и Уредно. Дизајнирајте го средниот дел и страничниот дел по желба. Швајцарската ХД транспарентна чипка е погодна за секоја боја на кожата. Боја на коса : омбре бургундска права, Може да биде обоена, Исправена, Изветвена, Завиткана, што сакате. Густина На Косата : 150% Густина Нагласи Омбре Човечка Коса Чипка Перики Изгледа Многу Полн. Добар Квалитет На Косата - рајлис човечка коса перика направена од 100% необработена бразилска девица 10а човечка коса, исечена од млад донатор директно, полна, квалитетна, мека и густа, без заплеткување, без пролевање, чиста, чешел лесно, лесно се мие. Должина на перика : 18-30 Инчи Нагласи Чипка Предни Перики на Залиха. 3 чешли наоколу, две страни и црно, за подобро обезбедување на перика. Материјал за коса : Мед Русокоса Чипка Предна Перика Човечка Коса, Одделение 10А Бразилска Девица 100% Човечка Коса, Многу Чиста, Здрава, Мека, Без Пролевање, Без Лепак, Полна, Густа. Е-маил * испорака И Сервис Испорачан Од ФБА (1 до 3 работни дена) ; 30 дена нема причина за враќање, 24 часа онлајн услуга. Тип на коса : 13х4 Директно Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса. Средна големина, 22,5 инчи, нето капа прилагодлив ремен на грбот. Големина На Капачето : Средна Големина Со Прилагодливи Ремени (21,5-22,5 Инчи). Ве молиме секојдневно чешлајте ја косата со бранови на телото со широк чешел за заби. О : да, љубезно предлагаме 150 степени, дури и човечката коса ќе се изгори ако температурата е превисока.99ј Предност На Бургундска Перика Човечка Коса 13х4 омбре чипка предна перика човечка коса ,свиленкаста мазна, малку природно пролевање, без заплеткување, удобна за кожата 22,5 Инчи средна големина на капачето,4 чешли и 2 прилагодливи ремени, претходно откинати со природна линија на коса, изветвени јазли.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

Целосна чипка предна перика од длабоката чипка предна колекција Канекалон нова футура синтетички влак�

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја...

Еластичното капаче (21,522,5) може да одговара на поголемиот дел од големината на главата ? Испорака И Услуг�

Пред : околу 5,5 инчи Назад : околу 31,4 инчи Тежина : Околу 235гр ● прилагодлив материјал за дишење ● оваа пер

ПЕРИКА МАТЕРИЈАЛомбре русокосата перика од чипка е изработена од синтетичка коса со висока температур�

Должина На Косата : 10 инчи28 инчи, големината на нето капачето може слободно да се прилагоди според вашио�

Ново ажурирано 13х4 длабока разделба чипка предна перика : просторот за разделба е голем и долг, два пати �

Многу лесна употреба Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во П�

●Материјал За перика ● кратката кадрава пикси исечена боб перика е 100% необработени девствени човечки �

Перика со лента за глава без лепак, одговара на сите големини на главите со еластична магична паста...

24 часа Услуги На Клиентите Ќе Го Реши Вашиот Сомнеж Во Времето.Тоа е 100% човечка коса Перики Без лепак Чов

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

1.Боб Перика од Бургундскиот Воден Бран 99ј Е Изработена од 100% Висококвалитетна Бразилска Човечка Коса, М

Ве молиме Запомнете : поради процесот на производство, нормално е тоа минимално пролевање Ве молиме лес�

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

Лентата за глава е специјално дизајниран, силиконски држач што го прави носењето перика посигурно, поле

Удобна и Лента За Дишење Прикачена Лентата за глава е Изработена со Ткаенина Со Ладно Вклопување која А�

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27) Внимателна Усл

Ние користиме 100% човечка коса, апсолутно не користиме инфериорни суровини и имаме подолг век на траење..

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

Доколку има некакви проблеми со купувањето, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме

®Перика Стилот Е Природно брановиден, стилски и убав, брановидната долга перика е погодна за сите дами, �

НАЈДОБРА HD 13x6 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА КВАЛИТЕТ : 10a Одделение Бразилска Девица 613 Русокоса Чо�

Серија : Сензационенел Што чипка облак9 13х6 чипка фронтална перика Означете : што Потпис на Чиј Потпис пр�

[ИЗДРЖЛИВ МАШКИ ТУПИ СО 130% ГУСТИНА] парчето коса е фино моно во центарот, поли облога во периметар, што е �

Материјал за коса : 100% бразилска девица човечка перика За Коса, Перика За Коса 10а Рмеј Големина на чипка :

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Перики Со лента За глава : нашите перики со лента за глава се направени од Необработена Бразилска Човечк

Scroll