Ново
Паргамент специјализирана хартија, бакар, 24 фунти., 8-1/2 x 11, 500/кутија

Паргамент специјализирана хартија, бакар, 24 фунти., 8-1/2 x 11, 500/кутија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Додава елеганција на стариот свет во вашите комуникации. Идеално за награди, сертификати, покани и многу повеќе. Без киселина за архивски квалитет. Загарантирано е ласер, инк -џет и копир. Воден жиг и кодирани датуми. Саутворт - фино хартија за пергамент, 24 килограми., 8-1/2 x 11, бакар, 500/кутија - се продаде како 1 Box Adds Елеганција на стариот свет на вашите комуникации. Идеално за награди, сертификати, покани и многу повеќе. Загарантирано е ласер, инк -џет и копир. Воден жиг и кодирани датуми. Без киселина и лигнин. Боја на хартија (и) : бакар; Големина на листот : 8 1/2 x 11; Тежина на хартија : 24 фунти.; Завршување на хартија : N/A. Додава елеганција на стариот свет во вашите комуникации. Идеално за награди, сертификати, покани и многу повеќе. Без киселина за архивски квалитет. Загарантирано е ласер, инк -џет и копир. Воден жиг и кодирани датуми.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Заштеда на време] : облогите за хартија за пржење цизне доаѓаат во кутија, погодна за складирање и подго�

Овие креативни хартии за печење не се лесни за кинење и нема да влијаат на вкусот на храната...

Врвен Квалитет и Безбедност : Изработен од силикон без бпа, одделение за храна што може да издржи темпер�

●Корисна Кутија● : горниот дел од кутијата е дизајниран со тип на приклучок за лесен пристап Кутијата, �

Димензии : квадратната пржена хартија за еднократна употреба долна големина е 7,9*7,9 инчи, висината е 1,7 ин

●Професионален Дизајниран За Нинџа Двојна 8.6*5.5® : нашите облоги за пергаментна хартија за пржење за нин

●Есенцијални Додатоци За Пржење На Воздух ● Нема повеќе чистење на корпата за пржење воздух, што ве пра

● ● Здрава и Сигурна fryer хартија за Пржење Со Воздух DNSSY бренд се направени од 100% неизбелена пулпа од дрв

Чувајте Ја Вашата Фритеза За Воздух Чиста : овие облоги за хартија за пржење со воздух гарантираат дека �

ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ вашиот силиконски тенџере за пржење со воздух е супер лесен за чистење Материјалот на

Силиконите за храна користат пероксиди за лекување Заборавете на ушите извинете, малку се занесовме та�

Пергамент 90 Квадратни метри Хартија Овој пакет содржи основи пергамент хартија, 24 јарди х 15 инчи секоја

Лесно е за употреба и ракување, донесете многу погодност за вас Лесен е за лесен и удобен за носење и скл�

[Безбеден Избор На Материјали] Секоја облога за пржење на воздух за пржење со нинџа храна е изработена о�

Одлична цена за супериорен квалитет изработена од трајни 24lb обврзници / 60lb Текст Имитација Пергамент �

?ЗДРАВ И СИГУРЕН КВАЛИТЕТ нашите додатоци за пржење воздух се изработени од двострана силиконска масле

Продадени како : 2 пакувања од 1 / вкупно 2 Произведено од : Саутворт Саутворт : Бои + текстури фино перга�

●ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ПРЖЕНА ЗА ВОЗДУХ ЧИСТА : овие облоги за хартија за еднократна употреба 8инчни можат е

КОЛИЧИНА и ДИМЕНЗИЈА : 200 пакети хартиени листови, 12"Х12"(расклопени), доволно големи за обичен леб, хамбур�

Scroll