Ново
Униси Црни Египетски Мачки Бастет Корпа За Организатор На Домаќинство Склопувачки Кофа За Перење Со Рачки

Униси Црни Египетски Мачки Бастет Корпа За Организатор На Домаќинство Склопувачки Кофа За Перење Со Рачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 276.80

Оксфорд Ткаенина. Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40,5 см (Hx Wx L). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за соба за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за перална,за кујна,за балкон, за канцеларија,за училиште, за автомобили, за надвор. Материјал : 300д оксфордска ткаенина пвц водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен јп слој надворешен. Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето. Совршен за складирање облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање на производ за бебиња и складирање на производ за домашни миленици. Карактеристики : Нашата пречка за перење не користете штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и Издржлив за долготрајна употреба. Печатење : Уникатните отпечатоци на нашата кофа со пречки за перење што може да се преклопат можат да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање...

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Димензија : 12,6 x 11 x 22,7 Инчи (32 x 28 x 57,5 см), 50l голем капацитет Материјал : попречувачите за перење се изработ�

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите...

Застанете сами, лесни и цврсти лесно за предавање и движење Еколошки материјали се свежи и невкусни за з

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Оксфорд Ткаенина Избрана висококвалитетна Оксфордска ткаенина, внатрешниот слој има водоотпорен слој,

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Оксфорд Ткаенина Избрана висококвалитетна Оксфордска ткаенина, внатрешниот слој има водоотпорен слој,

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Практични, погодни за домашна или студентска употреба, заштедуваат простор Позицијата за шиење е преци�

Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање Материј

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Scroll