Ново
Амбесон Торба за Перење Дожд, Смешна Детска Шема Со Мотиви За Дожд Чизми Облаци Зелени Лисја Шарени Цвеќиња, Корпа За Попречување Со Рачки Затворање На Врвки за Пер?

Амбесон Торба за Перење Дожд, Смешна Детска Шема Со Мотиви За Дожд Чизми Облаци Зелени Лисја Шарени Цвеќиња, Корпа За Попречување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сосема нов и квалитетен! употреба : корпа За Складирање Семејна облека материјал : памук и лен...

Материјал : оксфорд ткаенина Големина : нашата пречка за перење е со дијаметар од 16,5 инчи и висина од 17,3 и

базен пикник тоте тоа не само што може да се користи како бања туш торба, но исто така одлично како плива�

Оваа пречка не е само за перење алишта, можете да ја користите и за чување други работи како детски играч

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите...

Алуминиумски Мек Зафат : корпата за перење доаѓа со високо текстура алуминиумска рачка и мек сунѓер заф�

Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање Материј

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inches.It совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

МАТЕРИЈАЛ : 300д оксфордска ткаенина, водоотпорна и издржлива, долг работен век ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТ : кор

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Материјал : изработен од силна водоотпорна оксфордска ткаенина, поддржана од јп табла на дното,обликот �

Оксфорд Ткаенина Премиум алуминиумска рачка со моќна носивост што е тешко да се ' рѓосува Задебелени јп

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

100% рачно изработена од квалификувани занаетчии, секоја корпа е уникатно парче изработка Изработени од �

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Scroll