Ново
Кошница За перење Океански Скелет Сидро Склопувачки Алишта За Перење Водоотпорна Преклоплива Валкана Облека Торба Со Рачки Пренослива Преклопна Корпа За Складир?

Кошница За перење Океански Скелет Сидро Склопувачки Алишта За Перење Водоотпорна Преклоплива Валкана Облека Торба Со Рачки Пренослива

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 527.84

Димензија : 12,6 x 11 x 22,7 Инчи (32 x 28 x 57,5 см), 50l голем капацитет. Материјал : попречувачите за перење се изработени Од оксфордска ткаенина со внатрешен јп слој, што за да се постигне ефект на лесен, водоотпорен, лесен за сушење и издржлив. Рачките се дизајнирани со армирано поврзување, така што тие нема да се скршат кога ќе ја подигнете пречката за перење. Издржливите и удобни рачки можат да држат поголема тежина. Повеќекратна употреба : може да складира домашен текстил, складирање играчки,корпа за играчки, кутија за играчки, детска пречка,корпа за перење, складирање на производи за бебиња, складирање на производи за домашни миленици, складирање кампањи, расадници за бебиња, помошна просторија и шопинг, основни работи за кампување. Склопувачки Кога не се користи, можете брзо да ја преклопите корпата за перење во рамна состојба за складирање. Практичните рачки го олеснуваат носењето и движењето насекаде, што е совршен избор за патување или семејно складирање. 100% Гаранција За Задоволство : Ако воопшто не сте задоволни со вашиот производ, ние обезбедуваме замена или враќање на средствата. Сите прашања, ние одговараме на е-пошта во рок од 24 часа.Обезбедете ја најдобрата услуга за вас!. Повеќенаменска корпа за перење : 1, Што се Користи како складирање облека, складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање залихи за бебиња, складирање торби и материјали за миленичиња, како и организатор за облека, јоргани, чаршафи, крпи, кукли за играчки, крпи, чорапи, долна облека, сарафани и така натаму. 2, Одлично За расадник, детска соба, перална, студентски дом, игротека, занаетчиска соба, бања, спална соба, тоалети, оставата, чајната кујна итн. Предност : 1.Склопувачки Дизајн : корпата за Перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор.Лесен И Цврст И Издржлив за долготрајна употреба. 2.Посилни рачки : Рачките се дизајнирани со армирано поврзување, така што тие нема да се скршат кога ќе ја подигнете пречката за перење. Издржливите и удобни рачки држат поголема тежина. 3.Украсете ја вашата дневна соба : Не паѓајте во навика да ги фрлате алиштата на подот, соодветна големина за повеќето ситуации. Организирајте ја вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја просторија што има неред.Нашите корпи за перење што се преклопуваат се дизајнирани беспрекорно да се вклопуваат во секој декор. Совети за перење : не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој.

За стоката

Слична стока во категоријата

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inches.It совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

Материјал : изработен од силна водоотпорна оксфордска ткаенина, поддржана од јп табла на дното,обликот �

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите...

Синтетички Материјал ТКАЕНА КОРПАоваа ставка е корпа за складирање, изработена од врвен материјал, што

Практични, погодни за домашна или студентска употреба, заштедуваат простор Позицијата за шиење е преци�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Scroll