Ново
Амбесон Арт Торба За Перење Алишта, Дезен Со Птици Цвеќиња И Геометриски Форми За Рачно Нацртан Стил, Корпа За Попречување Со Рачки Затворање На Врвки за Перење Али?

Амбесон Арт Торба За Перење Алишта, Дезен Со Птици Цвеќиња И Геометриски Форми За Рачно Нацртан Стил, Корпа За Попречување Со

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1411.20

Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

{Стабилен И Издржлив} : внатрешноста на корпата е фиксирана со загради, задебелено дно, постабилна и издр

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од

Оксфорд Ткаенина Премиум алуминиумска рачка со моќна носивост што е тешко да се ' рѓосува Задебелени јп

Алуминиумски Мек Зафат : корпата за перење доаѓа со високо текстура алуминиумска рачка и мек сунѓер заф�

базен пикник тоте тоа не само што може да се користи како бања туш торба, но исто така одлично како плива�

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Рачно ткаени корпи за перење се едноставни по изглед Страничните рачки лесно се движат Складирање на пр

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Материјал : оксфорд ткаенина Големина : нашата пречка за перење е со дијаметар од 16,5 инчи и висина од 17,3 и

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inches.It совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

Scroll