Ново
Пелена За Кучиња Што Се Перат, Х-Мала

Пелена За Кучиња Што Се Перат, Х-Мала

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Заклучувањето на цинч ја запечатува дупката на опашката за да го задржи отпадот-без да ја жртвува удобноста. Велкро крилјата, еластичните шевови и Бравата од Цинч осигуруваат "цврсто" вклопување. Премиум издржливите влакна ја задржуваат својата форма и својства на апсорпција дури и по 150 миења. Густата памучна подлога апсорбира голем волумен на течен отпад. Подлабокиот резервоар за стомак држи помали товари цврст отпад во итен случај. Заштитните Панталони Snugg Ease го штитат вашето куче од несреќи, инконтиненција, па дури и кучиња во топлина. Snugg Ease има систем За Прицврстување На Опашката Cinch Lock кој спречува истекување на пелената. Тој е специјално дизајниран да одговара на вашето куче совршено и вклучува четири абсорбента слоеви за максимална заштита. Snugg Ease е машина за перење за удобен повторна употреба. Ултраапсорбентната внатрешна подлога ја запира влагата, подалеку од кожата и спречува изгореници. Протокот низ внатрешната мрежа на кожата ја отстранува влагата во безбедноста на внатрешната подлога. Две велкро крилја за да се обезбеди цврсто вклопување над ' рбетот. Прилагодливиот вентил спречува излегување на отпадот и сидра панталони. Цврст, отпорен на дамки, перат, надворешна обвивка. Cinch Заклучување Брави отпад во, обезбедува тава дури и на најактивните кучиња. Големина Половината Тежина XS 10 " 14 "48 фунти S 12" 18 "815 фунти М 14" 21 "1535 фунти L 16" 23 "3555 фунти XL 18" 26 " 5575 фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата

ДОДАВАЈЌИ АПСОРПЦИЈА за ПЕЛЕНА ЗА КУЧИЊА,Влошките За Кучиња Вегреко се совршени За машки обвивки од Вег

Полиестер Земја Како Што Е Означено Материјалот е издржлив и силен Преклопен и лесен за носење...

ИСПОРАКА 24 ДЕНА! Оваа пелена за кучиња е нашата најквалитетна пелена за миленичиња и 100% ВОДООТПОРНА и из

многу практична, оваа пелена се пере и може да се користи повеќекратно, добра за здравствена заштита на �

Влечење Мини Вреќа Вклучува 2 комплетни, еднократна употреба, комплети за промена за еднократна употреб

? Мала Големина : Дебелина на половината : 10,211,8" (2630см) Измерете го обемот околу стомакот за добро вклопув�

Пелени за кучиња со целосна големина И повеќе Нашите пелени за кучиња Женска Помош Содржат НередЗачува�

Мултифункционален : Санитарните Гаќички за Кученца Што Се Перат Повеќекратно се неопходни за сите фази

ЖЕНСКИ ПЕЛЕНИ ЗА КУЧИЊА МАЛИНајдобро За мали кучиња и кученца, големина на половината 9" до 15".Ве молиме и

Единствената целосно пелена за кучиња отпорна на бегство на пазарот која е погодна за сите кучиња, вклу�

КУЧЕ ПЕЛЕНА ПАКЕТ МАЛИНајдобро за мали кучиња и кученца, половината големина 9" до 15" Ве молиме измерете �

Совршено и за машки и за женски кучиња со возбудливо мокрење, инконтинентни постари кучиња, обележување

Совршено и за машки и за женски кучиња со возбудливо мокрење, инконтинентни постари кучиња, обележување

Секако, нашиот производ може да се користи за репродуктивните органи на кучето без да ја извалка куќата

Тоа е еднократно, одличен избор за економичен и еколошки ОБВИВКИ БЕЗ ИСТЕКУВАЊЕ и АБСОРБЕНТА2 / 4 Слоеви �

Единствено : оваа помош за менување на подлогата е дизајнирана со држач за противпожарен хидрант, кој из

Големина И костум половината 10"до 12,9", НАЈДОБРО ЗА МАЛИ МАШКИ КУЧИЊА И КУЧЕНЦА,ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме прец�

Меката памучна фланелна обвивка нема да ја оштети косата или кожата на кучето Машина за перење...

Големина Детали : Големина С : половината дебелина : 2026см / 7,9 10инч Големина М : половината дебелина : 2632см

Надворешниот слој на стомачните ленти е изработен со издржлива памучна ткаенина со машки принт, а внатр

Scroll