Ново
Rsfdiya Филтер За Воздух MERV13 16x20x1, 6-Пакет Ac Печка Филтри За Воздух MPR 2200, 1x Еднократно Рамка+6 x Филтер Медиуми, HVAC Филтри, Длабоко Плисирани Воздух Почиста, Дишат Побезбед

Rsfdiya Филтер За Воздух MERV13 16x20x1, 6-Пакет Ac Печка Филтри За Воздух MPR 2200, 1x Еднократно Рамка+6 x Филтер Медиуми,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

?●Универзален Компатибилен】 rsfdiya филтер за воздушни печки и ФИЛТЕР ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА работи со речиси секој бренд Споредлив СО MERV13, идеален за алергија и заболени од астма. Номинална Големина : 16х20х1, Вистинската големина е : 15х "х 19с "хс". ?●Дишете Побезбедно Домашно И Канцелариско Опкружување】 овој мерв13 заменлив филтер за плисирани воздушни печки ги доловува повеќето честички во воздухот што можат да ви наштетат вам и на вашите најблиски, вклучувајќи влакненца, грини од прашина, спори на мувла, полен, првут од домашни миленици, ситна прашина, чад, вируси и бактерии. ?●Рамка за повеќекратна употреба И Заменливи Медиуми За Филтрирање】 рамката за филтер за воздух за повеќекратна употреба и перење е изработена од цврст и отпорен на висока температура абс материјал, може да издржи температури кои се движат од -40°F до 212°F и е поисплатлива и еколошка од вообичаените филтри за еднократна употреба на пазарот, нашите производи можат повторно да се користат q 100 пати. (Работниот век на рамката на филтерот е 10 години), што во голема мера може да ви заштеди простор за складирање!. ?●Лесен и Едноставен За Употреба】 заменувањето на филтерот за воздух на нашата единица за климатизација или печка е лесно. Едноставно отстранете ја искористената рамка за филтер за воздух, заменете го претходниот медиум за филтрирање со нов и конечно лизнете го филтерот во портата за враќање на филтерот за воздух на единицата и готово! Се препорачува да се замени филтерот на секои 90 дена за да се одржи оптимална филтрација. ?【1 рамка за повеќекратна употреба + 6 медиум за замена на филтерот, стоиме зад квалитетот на нашите производи. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не. Обезбедуваме 30-дневна наплата/замена и 12-месечна гаранција. 100% Гаранција За Задоволство за купување без ризик!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Максимално намалување на мирисот без мирис плисиран филтер за воздух Алергенски филтер за воздух плус �

2 Поли Медиа Плис100% Синтетички СамоГарнитура Медиуми Лесен Тактичар Пред Финалниот Медиум Променливи Н

55" Кабинет Со Двоен Мијалник Врв На Травертин, Поткопување, Бели Керамички Мијалници (3дупка) Карактерис

Вистинска Големина : 9 1 / 2 x 13 1 / 2 x 3 / 4 (9, 5x13, 5x0, 75) Измерете го вашиот тековен филтер и споредете ги точните �

Мерв Номинален Филтер За Замена На Воздухот : Филтри За Воздух 18х20х1 (Вистински : 17,50 х 19,50 х 0,75 инчи) мерв 13

14" х 25" х 1" Ез Проток ВТОРИ откачи фиберглас за еднократна употреба печка филтер Рамен панел Нема метални

Производ 1 : филтер за чистење на воздухот за замена на медиумите Производ 1 : Помага да се отстранат мали�

Високо ефикасен синдетички материјал Продолжените површински набори ја доловуваат нечистотијата...

Вистинска Големина : 9 1 / 2 x 15 1 / 2 x 3 / 4 (9, 5x15, 5x0, 75) Измерете го вашиот тековен филтер и споредете ги точните �

Самоподдржани медиуми ниту една метална жичана подлога не значи корозија или деформација на металот...

УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛЕН : овој климатик, печка и ФИЛТЕР ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА работи со речиси секоја марка

Филтерот може да издржи удар и деформација и да се врати во првобитната форма Заштедете до 75 долари годи

Подобрена Ефикасност НА КЛИМАТИЗАЦИЈАТАНаправена за да помогне во подобрувањето на ефикасноста на вен

14х14х1 заменски филтри за воздух за вашата печка, клима уред, топлинска пумпа или СИСТЕМ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА

Можете да го прилагодите овој филтер за воздух Кликнете Прилагоди Сега > Ви заштедува време и пари, чис�

20Х36Х1 (Вистинска Големина) МЕРВ 11Тестиран и оценет Според Standardрае Стандард 52.2 ТрибоЕлектричните синтет�

Дел Број F50 F1073 HVAC Печка Алуминиум ПредФилтри 2Пакет Премиум Алуминиум Мрежа КЛИМАТИЗАЦИЈА Филтер Замен

Мерв 11 тестиран според standardрае 52.22007 стандард Галванизирана проширена метална подлога значи поцврст фи�

Приближна големина( инчи) : 14"x25"x1"(13,75"x24, 75"x0, 75") Филтерот за воздух има високи ефикасни перформанси на фил�

●ГОЛЕМИНА+ Вклопете Го Дијаметарот На Цевката : 3,01 инчи / 76,5 мм, Надворешен Дијаметар : 4,52 инчи / 115 мм Ви�

Scroll