Ново
Тешка цел оригинал на американскиот постер со еден лист 27x41 валани Jeanан Клод ван Дам е во режија на Johnон Ву многу добра состојба

Тешка цел оригинал на американскиот постер со еден лист 27x41 валани Jeanан Клод ван Дам е во режија на Johnон Ву многу добра

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

27x41 инчи. Автентичен, гроздобер филмски постер за филмови со театарско ослободување. Movieart Остин нема да продава репродукции. Оригинален американски постер со еден лист за филмот „Hard Target“ (1993) режиран акционен филм (1993) во кој глуми Jeanан-Клод Вандамм. Овој филм за фантазија-хорор-акција беше направен во и околу Newу Орлеанс со акциониот херој Ван Дам Фронт и Центар и беше во режија на Супермен на боречки вештини Johnон Ву. Овој постер се користеше во театар, но никогаш не беше преклопен и е во исклучително убава состојба. Movieart Остин гарантира дека овој постер е автентичен американски постер со еден лист за овој филм. Movieart Остин не продава репродукции.

За стоката

Слична стока во категоријата

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Оригинален театарски постер за филмови со мерење 27 x 40 инчи Ела маѓепсана театарска постер за театарски

Сид Цезар, Роберт Рајан и Ен Бакстер Во режија на замокот Вилијам Paramount слики Постери за постер за филмов

Прекрасна фотографија со висок сјај од 8 x 10 Автограм подготвен! Оваа фотографија од 8 x 10 е сосема нова, ни

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирана МЛБ �

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

27x41 инчи Автентичен, гроздобер филмски постер за филмови со театарско ослободување Movieart Остин нема да п�

Сан Франциско Мими Трупа Лажни ветувања / Бр Сан Франциско Мими Трупа Лажни ветувања / Бр Копач на колект

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Предметот е автентициран од JSA Вклучува нивниот сертификат за автентичност (COA) Загарантирани автентичн

Прекрасна фотографија со висок сјај од 8 x 10 Автограм подготвен! Прекрасна фотографија со висок сјај од 8

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригиналниот промо постер не �

Оригинален театарски постер за филмови со мерење 27 x 40 инчи Питер Пан 2003 година Постер за театарски филм

Scroll