Ново
Ракета ракун на „Гардијанс на галакси“ 6.5 x 10.25 Печатење - број 1 насловна - уметност од Дејвид Петерсен - Марвел; Печатете

Ракета ракун на „Гардијанс на галакси“ 6.5 x 10.25 Печатење - број 1 насловна - уметност од Дејвид Петерсен - Марвел; Печатете

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Ракета Ракун на „Гардијанс на галакси“ 6.5 "x 10.25" Печатење - Издание #1 на насловната страница - Марвел. Уметност од Дејвид Петерсен. Уметност од Дејвид Петерсен. Погледнете ја сликата за состојба. Содржи информации од Comic Base и Compution Copyright 2006. Rocket Raccoon of the Guardians of the Galaxy 6.5 "x 10.25" Печатење - Издание #1 на насловната страница. Уметност од Дејвид Петерсен. Уметнички принт со насловната уметност до ракетата Ракун #1.

За стоката

Слична стока во категоријата

Еден лист (27x41) Нерасположено Валани / не се свиткани Забележете дека големините се приближни и наведен�

Тежина : 1 фунти Одличен квалитет Одлична идеја за подароци Обезбедено задоволство Квалитетен производ.

Прозорец картичка (14x22) Нерасположено Валани / не се свиткани Забележете дека големините се приближни и

Мерењата на постерите се приближни и вообичаено е оригиналните постери за филмови да имаат мала варија�

27x41 инчи Автентичен, гроздобер филмски постер за филмови со театарско ослободување Movieart Остин нема да п�

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинална промо ставка не мо�

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмска колеџ �

Arrвезда : Питер О 'Толе, Стив Раилсбек и Барбара Херши во режија на : Ричард Раш 20 ти век Фокс 27x41 Постер за �

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм не п

Купувачите ќе добијат 12 или повеќе филмски ќелии од 35 мм по насловот на овој список 35мм филмски ќелии...

Scroll