Ново
Epson, TM -T88V, печатач за термички прием - Оценета со енергетска starвезда, Epson Dark Grey, САД

Epson, TM -T88V, печатач за термички прием - Оценета со енергетска starвезда, Epson Dark Grey, САД

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2707.20

TM-T88 V е најновиот додаток на водечката серија на печатачи на Epson во индустријата TM-T88 POS. Наменето за употреба во услуги за храна и малопродажни околини, TM-T88 V нуди поголема брзина, карактеристики и рели. EPSON TM-T88 V сериски и USB интерфејс. Доаѓа со печатач и напојување. Не е вклучен прирачник или софтвер. Drviers и Maunsl се достапни на Интернет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесно оптеретување на хартијата, водоотпорен, доказ за масло, дизајн на изолација од прашина Печатење н�

Меки материјали, 100% нема штета на главата Исчистете го преостанатото мастило од површината на млазници�

Она што можете да го добиете еден Mini печатач на Phomemo M03 AS и една кутија 80мм бела нелепенка термичка хартиј

За употреба во изразување дома XP200 Работи во XP300, XP310, XP400 Исто така компатибилен со работната сила 2520 и по�

Печатач за паметни етикети : мини преносен термички печатач, резолуција за печатење 203 DPI, ширина на харт�

Продаден како 1 секој За разлика од мастилата за замена на зделката, оригиналниот комплет за проводници

Бренд : Data Max Број на дел : OPT78265713 Одбор# 51241520 Модел : DMXRFNetII Не е компатибилен за моделот DMXI4208 Компатибилнос

Ве молиме, следете го Упатството за корисникот за преземање на релативна апликација (перифеј) / возач на

SIHL 3608 DURASOL Среден филм за прикажување 12 милји во 42 "x100 ' SIHL 3608 DURASOL Среден филм на 12 мил во 42" x100' 3608 Дурасол М

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Направено од високо квалитетен ABS материјал, лесен и преносен, издржлив за употреба Десктоп 58мм печатач

Мимаки JV33 / CJV30 станица за опкружување M007389 Компатибилност на печатачот : CJV30100 / CJV30100 BS / CJV30130 / CJV30130 BS

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Тешки најлон Највисок квалитет Отпорен на прашина и влага Покривките за прашина од паметни производи о�

[Врска] : 4.0 врска, поврзана со печатачот преку апликацијата за печатење на телефон, без жица, можете да пе

Мека кадифена ткаенина Машината за етикета и хартијата со етикета можат да се чуваат заедно дома Печата

Интерфејс за полнење на типот C : Интерфејс за полнење мобилен телефон 3.0 Посветување на типот C, донесет

Лесен за употреба : Овој мини налепница печатач е лесен за ракување и може брзо да се поврзе со паметен т�

Ве молиме јавете се или испратете ни епошта за достапност на производот / време на олово Сосема ново со ц

Заштита на животната средина и заштеда на енергија : Ниска потрошувачка на енергија во подготвеност, еф�

Не е потребно мастило печатете фотографии веднаш каде било Поради технологијата на топлина, не се кори�

Работи одлично со дискриминатори на Колибри, обезбедувајќи цврста опција за следење на броењето за ваш�

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Направено од ABS материјал, лесен и преносен, издржлив за употреба Десктоп 58мм печатач за термички прием M

Робусна и поправка на конструкција 12 Пиколитер Номинална големина на пад 1024 Индивидуално адресирани ав

40x6696 Производител : Lexmark Дел : 40x6696 Категорија : материјали и додатоци Периферни уреди Додатоци за печата

✔ Сите во еден печатач : Поддржете повеќе функции, може да печати PS, етикети, пораки, списоци, RECOS, датотек

Поддршка BT 4.0 и USB кабелска врска, компатибилна за i OS Android Windows уреди Ве молиме, преземете ја релативната а

Резолуција / меморија за копирање : 600 x 600 dpi / 256 ниво на сива скала / 8GB RAM меморија, 1GB RAM меморија, 250GB HDD...

Scroll