Ново
Epson, TM -T88V, печатач за термички прием - Оценета со енергетска starвезда, Epson Dark Grey, САД

Epson, TM -T88V, печатач за термички прием - Оценета со енергетска starвезда, Epson Dark Grey, САД

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2707.20

TM-T88 V е најновиот додаток на водечката серија на печатачи на Epson во индустријата TM-T88 POS. Наменето за употреба во услуги за храна и малопродажни околини, TM-T88 V нуди поголема брзина, карактеристики и рели. EPSON TM-T88 V сериски и USB интерфејс. Доаѓа со печатач и напојување. Не е вклучен прирачник или софтвер. Drviers и Maunsl се достапни на Интернет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од високо квалитетен ABS материјал, лесен и преносен, издржлив за употреба Десктоп 58мм печатач

Продаден како 1 секој Брз, лесен, достапен печатач за десктоп етикета за компјутер и Mac Брзо произведуваа

Број на модел : Термичка хартија за налепница Тип на пакување : Ткиво на ролна Совршено за перичен печата

Продаден како 1 секој За разлика од мастилата за замена на зделката, оригиналниот комплет за проводници

Епсон TMT70 II Предно вчитување на термичкиот прием за печатач Земја на потекло Кина...

Заштита на животната средина и заштеда на енергија : Ниска потрошувачка на енергија во подготвеност, еф�

Состојба на артикалот : Нова и оригинална печатачка глава, гаранција за гаранција од 3 месеци За NCR7167 NCR7197

Димензија : 212 x 140 x 144mm Работа : 5 ~ 45 ℃, 20-80%RH Складирање : 40 ~ 55 ℃, ≤93%RH (40 ℃) Возачи : WIN XP / WIN VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 8

Меки материјали, 100% нема штета на главата Исчистете го преостанатото мастило од површината на млазници�

[Врска] : 4.0 врска, поврзана со печатачот преку апликацијата за печатење на телефон, без жица, можете да пе

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

Поддршка BT 4.0 и USB кабелска врска, компатибилна за i OS Android Windows уреди Ве молиме, преземете ја релативната а

Може да се движи лево и десно во сите правци, а работењето на сеопфатните сензори за откривање е флексиб�

Напредна технологија за термичко печатење, не се потребни касети за мастило, удобно и заштеда на пари...

Лесен за употреба : Овој мини налепница печатач е лесен за ракување и може брзо да се поврзе со паметен т�

24 V AC адаптер компатибилен со Bixolon SRP350 SRP350 G POS приемниот печатач SRP350 PG Произведено со високо квалитетен м�

Бренд : Data Max Број на дел : OPT78265713 Одбор# 51241520 Модел : DMXRFNetII Не е компатибилен за моделот DMXI4208 Компатибилнос

Компатибилност на печатачот : Mimaki CJV3060 / CJV30100 / CJV30130 / CJV30160 / CJV3060 BS / CJV30100 BS / CJV30130 BS / CJV30160 BS / JV33130 / JV

Робусна и поправка на конструкција 12 Пиколитер Номинална големина на пад 1024 Индивидуално адресирани ав

SIHL 3642 Духовен екран Позитивен 2 филм 5 мил во 24 "x100 ' SIHL 3642 Духовен екран позитивен 2 филм 5 мил во 24" x100'...

Интерфејс за полнење на типот C : Интерфејс за полнење мобилен телефон 3.0 Посветување на типот C, донесет

LCD ги прикажува пораките на операторот, грешките и го води операторот преку поставување и избор на опции

Scroll