Ново
Чевли за трчање 7 за машка гел-ексцит 7

Чевли за трчање 7 за машка гел-ексцит 7

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1198.40

Синтетичко-и-мрежа. Увезени. Гума ѓон. Amplifoam Midsole. Техничката мрежа Горна обезбедува проток на воздух за да ги задржите нозете суви. Ортолит впечатоци Соклинер обезбедува одговорно амортизирање за удобност. Системот за амортизирање на гел за задниот дел го намалува шок за време на фазата на удар и овозможува непречена транзиција во средна состојба. Синтетичко-и-мрежа. Увезени. Гума ѓон. Amplifoam Midsole. Техничката мрежа Горна обезбедува проток на воздух за да ги задржите нозете суви. Ортолит впечатоци Соклинер обезбедува одговорно амортизирање за удобност. Системот за амортизирање на гел за задниот дел го намалува шок за време на фазата на удар и овозможува непречена транзиција во средна состојба. Доставува одличен проток на воздух во текот на ентериерот за да ги задржи нозете ладни за време на трчање. Инженерски за одржување на издржливоста при помека густина, обезбедувајќи подобра флексибилност, удобност и прилагодливост на платформата идеална за природно трчање. Слабее шок за време на фазата на удар и овозможува непречена транзиција во средно ниво.

За стоката

Слична стока во категоријата

Синтетичкоимрежа Увезени Гума ѓон Инженерната мрежа Горна ја подобрува дишењето : Технологија на Flytefoam

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени Гума �

ткаенина Гума ѓон Редовно вклопување, затворање на чипка Инженерска мрежа горната, јака ТПУ четвртина и

Технологијата Speedroll ве придвижува напред со чувство на континуиран интензитет Зголемено амортизирање �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Гума ѓон Гума ѓон Секој може да се �

Гума ѓон Fit Weave Lite Синтетичко горно со преклопување без пречки Системот за динамичен одговор на Abzorb обез�

Синтетичкоимрежа Suede единствено Поддршката од мрежа нуди одлична дишење : Велур на живот и синтетички о�

Направени во САД или увезени Гума ѓон Носете ги Адидас од Стела Мекартни Ултрабост 22 чевли за обука и ос�

Етилен винил ацетат ѓон Зголемете ја средната должина Контролна железница Ева Увезени Етилен винил аце

100% синтетички Направени во САД или увезени Гума ѓон Инженерната мрежа на горниот дел е исклучително лес

ткаенина Направени во САД или увезени Гума ѓон Технологијата Speedroll ве придвижува напред со чувство на к�

Гума ѓон Плевениот, повеќебоен текстил на страните и пети создава живописен изглед на таблата...

Текстил и синтетички Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Целосна средна должина

100% синтетички Увезени Гума ѓон Амортизирање на експлозија на FF : Создава лесна апсорпција на влијанието

Увезени Гума ѓон Одете понатаму : Нашата оригинална его пена на Алтра е дизајнирана да обезбеди дополни�

Инженерниот quакард Меш Горна ја подобрува дишењето : Amplifoam Midsole : Инженерски за одржување на издржливост

Гума ѓон Број на модел : 319116011 Пол : мажи Боја : Црно / бело Направено во : Виетнам Повторно откријте ја ваш

Увезени Гума ѓон Увезени Гума ѓон Сè е за воздухот Чевли Nike Air Max Tailwind IV му дава нов изглед на класичниот м

Увезени Гума ѓон чевли за трчање на мажи Адидас Брендот „Адидас“ има долга историја и длабоко вкоренет

Увезени Гума ѓон СВЕТСКИОТ СОДРИНА МИДСОЛНА ПОВЕЕ е прецизно инженерство за да се испорача ултрааморти

Гума ѓон Нашата визија за најлесниот можен чевли за движење, следејќи го природниот облик на стапалото �

Гума ѓон Упатство за технологија : Закривениот единствен дизајн и вкочанетост на нашата технологија за

Гума ѓон Мерно мерки приближно каиш на глуждот од лак Спортски чевли на Најк Скапоцена кожа и решетката

Увезени Гума ѓон Одете понатаму : Нашиот систем за водење на Guiderail, обезбедува дополнителна медијална по

Scroll