Ново
Нов биланс на женски свеж пена Beacon V3 трчање чевли

Нов биланс на женски свеж пена Beacon V3 трчање чевли

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% текстил. Направени во САД или увезени. Гума ѓон. За полесно, помек чувство : свежа чевли за лесна пена V3 лесни чевли за трчање имаат мек и пролезен дизајн кој е идеален за тркачи кои сакаат да се движат во целокупната кадифен удобност. Плишано, природно возење : Овие чевли за трчање се изградени за тркачи со свежа амортизација на пена, што е прецизно-инженерско за да се испорача ултра-амортизирано, лесен возење со секој чекор. Удобност за дишење : Инженерната мрежа на горе на овие лесни и дишечки перформанси чевли за трчање помага да се обезбеди кул удобност бидејќи вежбањето се загрева. Безбедно вклопување што оди подалеку : меката и стабилна структура на овие удобни чевли за трчање има дизајн на ултра потпетици што го гушка задниот дел од стапалото за привлечна, поддржувачка вклопување. Трајни надворешни страни : Стратешки поставени гумени подложни подлози додаваат издржливост и отпорност на абразија на овие чевли за трчање на свежа пена. 100% текстил. Направени во САД или увезени. Гума ѓон. За полесно, помек чувство : свежа чевли за лесна пена V3 лесни чевли за трчање имаат мек и пролезен дизајн кој е идеален за тркачи кои сакаат да се движат во целокупната кадифен удобност. Плишано, природно возење : Овие чевли за трчање се изградени за тркачи со свежа амортизација на пена, што е прецизно-инженерско за да се испорача ултра-амортизирано, лесен возење со секој чекор. Удобност за дишење : Инженерната мрежа на горе на овие лесни и дишечки перформанси чевли за трчање помага да се обезбеди кул удобност бидејќи вежбањето се загрева. Безбедно вклопување што оди подалеку : меката и стабилна структура на овие удобни чевли за трчање има дизајн на ултра потпетици што го гушка задниот дел од стапалото за привлечна, поддржувачка вклопување. Трајни надворешни страни : Стратешки поставени гумени подложни подлози додаваат издржливост и отпорност на абразија на овие чевли за трчање на свежа пена. Подгответе се да трчате со свежата чевли за трчање Beacon V3 од New Balance. Овие лесни чевли за трчање се дизајнирани да одат на растојание со мека и пролетна свежа амортизирање на медината од пена. Технологијата на свежа пена е инженерска со прецизност за да се обезбеди ултра-амортизиран, лесен возење со секоја чекори. Резултатот е удобно трчање чевли што е добро прилагодено за тркачите кои бараат сигурен тренер за километража без тежина. Затегнете ги овие перничени чевли за трчање и удрете во земјата трчајќи во кул удобност, благодарение на лесните и дишените инженерски мрежни материјали на стилскиот горен дел. Формулација на контакт со земја и неколку стратешки поставени цврсти гумени парчиња помагаат да се заштитат области со висока абразија на надворешната страна. Одликувајќи се со ултра дизајн на потпетици што го гушка задниот дел од стапалото за прицврстување, поддржувачки вклопување, овие нови чевли за трчање на балансот ја испорачуваат мекоста што ја сакате да се чувствувате пријатно на нозете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Текстил и синтетички Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Целосна средна должина.

Синтетичкоигулаб Увезени Гума ѓон Инженерната мрежа Горна обезбедува подобрување на протокот на возду

Направени во САД или увезени Синтетички ѓон Чевли за трчање на патиштата : Salomon Sonic 4 Balance Sweass Shoe помага во

Увезени Гума ѓон Одете понатаму : Нашата оригинална его пена на Алтра е дизајнирана да обезбеди дополни�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% синтетички Гума ѓон Машки поддр

Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Горната конструкција на Wave Knit обезбедува удо

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени Гума �

Гума ѓон Плишани и удобни, максимално амортизирање на воздухот има вистинска количина на поддршка...

Направени во САД или увезени Гума ѓон Mizuno Enerzy (пена) : Нуди разноврсност во неговата примена, додека сè уш

Технологијата Speedroll ве придвижува напред со чувство на континуиран интензитет Зголемено амортизирање �

Увезени Гума ѓон СВЕТСКИОТ СОДРИНА МИДСОЛНА ПОВЕЕ е прецизно инженерство за да се испорача ултрааморти

Увезени Гума ѓон Одете понатаму : Нашиот систем за водење на Guiderail, обезбедува дополнителна медијална по

Направени во САД или увезени Гума ѓон Направени во САД или увезени Гума ѓон Икона за мажи со саконија Kinva

Волнена Увезени Рачно изработен ѓон свилени облеки за жени од свилена облека женски свилени облеки сви�

Гума ѓон Број на модел : 319116011 Пол : мажи Боја : Црно / бело Направено во : Виетнам Повторно откријте ја ваш

Синтетичкоимрежа Увезени Гума ѓон Pwrrun Cushioning ја одржува лесната реакција што го прави овој чевел омилен

Гума ѓон Упатство за технологија : Закривениот единствен дизајн и вкочанетост на нашата технологија за

Направени во САД или увезени Гума ѓон Инженерско мрежно горе : ја подобрува дишењето и ја обвиткува стап

Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Текстил горен Гума ѓон Вратилото мери приближно низо

100% синтетички Направени во САД или увезени Гума ѓон Инженерната мрежа на горниот дел е исклучително лес

N / ѓон N / ѓон Triumенскиот триумф ISO 5 има повеќе подножје од кога било досега за да го направи вашиот најд�

Гума ѓон Еден гумен ѓон обезбедува трајна влечење Мрежата низ горниот дел се чувствува кул и дише...

Инженерниот quакард Меш Горна ја подобрува дишењето : Amplifoam Midsole : Инженерски за одржување на издржливост

Гума ѓон Машки чевли за трчање со засилување и амортизирање на отскокнување Флексибилен горен : мекиот �

Гума ѓон Нова помека формула Pwrrun значи подебел оџак на амортизација со помала тежина, за вашиот пролете�

Гума ѓон Секојдневни чевли со флексибилно и одговорно амортизирање Хибридна мидала : Мидал го комбинир�

Инженерско мрежно горе : и дише и издржлив за високи перформанси Од нашето основање во 1906 година, ние во �

Етилен винил ацетат ѓон Зголемете ја средната должина Контролна железница Ева Увезени...

Синтетичкоимрежа Гума ѓон ASICS Женски чевли Маратонки Гранд ајкула / бела Синтетичка и гума Синтетичкоим

Гума ѓон Нашата визија за најлесниот можен чевли за движење, следејќи го природниот облик на стапалото �

Scroll