Ново
ОСНИ 96 парчиња Честитки Град Хавајски Партиски Прибор За Јадење Поставен За Матурска Матура За Колеџ 2023 Прослави На Дипломирање Летни Украси За Забави Со Тропски Ч

ОСНИ 96 парчиња Честитки Град Хавајски Партиски Прибор За Јадење Поставен За Матурска Матура За Колеџ 2023 Прослави На Дипломирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 303.84

Хаваи Тематските Садови Во Собата : Направете вашиот дипломирањето партија хавајски рај со нашите честитки ГРАД садови во собата! Без оглед на големината или локацијата на вашата прослава за дипломирање, нашиот комплет садови со тематика На Хаваи е совршен избор, а живописните бои и разиграниот дизајн ќе создадат празнична атмосфера што ќе ја сакаат вашите гости. Совршен За Секоја Прослава На Дипломирање : сите украсени со веселиот дизајн НА ЧЕСТИТКИ ГРАД! 24 парчиња чинии за вечера од 9 инчи се одлични за сервирање на јадења и поголеми јадења, додека чиниите од 24 парчиња 7 инчи се совршени за предјадења или десерти. Розовите пластични вилушки се доволно цврсти за да се справат со секоја храна, а салфетките се меки и апсорбирачки. Вкупно 96 парчиња работи во комплет, кој може да опслужува 24 гости. Издржлив и Удобен : нашиот комплет садови не е само стилски и забавен, туку и практичен и издржлив. Плочите се направени од висококвалитетна хартија која нема лесно да се свитка или скрши, а салфетките се 2-слојни за дополнителна апсорпција. Пластичните вилушки се еднократно, така што можете да ги користите повторно и повторно. Плус, комплетот доаѓа во погодно пакување што го олеснува транспортот и складирањето. Лесно Чистење по Забавата : Откако ќе заврши забавата, чистењето е ветре со нашиот комплет садови. Едноставно соберете ги чиниите, салфетките и вилушките и фрлете ги во ѓубре. Нема потреба да се грижите за миење садови. Комплетот исто така може да се рециклира, така што ќе се чувствувате добро за намалување на влијанието врз животната средина. Поддршка За Услуги по продажбата : доколку се појават проблеми со квалитетот и квантитетот што ве прават незадоволни, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме одеднаш. Направете ја вашата дипломска забава хавајски рај со нашите честитки град сет садови!. Без оглед на големината или локацијата на вашата прослава за дипломирање, нашиот комплет садови со тематика На Хаваи е совршен избор, а живописните бои и разиграниот дизајн ќе создадат празнична атмосфера што ќе ја сакаат вашите гости. Откако ќе заврши забавата, чистењето е ветре со нашиот комплет садови. Едноставно соберете ги чиниите, салфетките и вилушките и фрлете ги во ѓубре. Нема потреба да се грижите за миење садови. Комплетот исто така може да се рециклира, така што ќе се чувствувате добро за намалување на влијанието врз животната средина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Забавен подарок за роденден за мажи 50ти Роденден Круна и 50Ти Роденден Кралски Појас И 50Ти Роденден Среќ�

Додадете Талент За Фиеста На Вашата ЗабаваЗачинете ја вашата забава со Нашите Светли садови за Фиеста...

①Она што Го Добивате ВКЛУЧУВА 24 луди јамки за пиење сламки со 24 Слатки Пиратски Ликови + 2 четки за чисте

Комплетен Пакет За Цветни Забави : Симпатични комплети за садови за цветни забави можат да примат 24 гост

20 х 9" Вечера Чинии 20 х 7" Десерт Плочи 20 х Чаши 20 х Салфетки 20 х Вилушки 20 х Ножеви 20 х Лажици Не јадете микр�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

СЕТ ЗА ЗАБАВИ НА НЕРФОтпечатен со возбудлива графика од Нерф, овој пакет за вечера е полн со забавен соф�

хартија, пластика ●Што Ќе Добиете Нашиот производ за украси за забави за сафари во џунгла вклучува комп

Робот Роденден Комплет вклучува се што ви треба за вашите деца следната роботтематските роденден Робот

16 х 9" Големи плочи 16 х 7" Мали плочи 16 х Прибор (Лажица, Вилушка, Нож) 16 х салфетки ? ИМПРЕСИОНИРАЈТЕ ГИ ВАШИ�

●Торби За Добрите Забави За Праска ● има 24 парчиња хартиени кеси за забави со праски во 4 различни дизај

●Материјали За Забави за Принцеза За забави ● Користете ги нашите реквизити за чинии за вечера за прин�

Што ќе добиете : 20 плочи од 9 инчи, 20 плочи од 7 инчи, 20 хартиени крпи 20 9оз чаши Материјал : 300гр картичка хар

Вредност пакет : секој пакет доаѓа со 48 парчиња хартија плочи меѓу кои 24 парчиња на 7 инчи и 24 на 9 инчи, 24 п

●Голем Тресок За Вашиот Долар ● еден клик за да добиете се што ви треба за фантастична забава за диплом�

[СОВРШЕНИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА ЗАБАВИ] Овие живописни Пакети За Забави за Лизгање На Ролери се совршено надопо�

Гледајќи!!! Ѕвездена Ноќ, многу убава и романтична покривка за вселенска маса за тематска забава "Ѕвезде�

Розова Каубојка Роденден Материјали Садови Служи 24 : Ќе Добиете 24 парчиња 7" каубојка роденден десерт пл�

Квалитетна златна фолија сјајот полот открива значки Секој сет ќе вклучува : 25 тим момче;25 тим девојка; 1

Оваа извонредно дизајнирана розова розова златна партија украси за жени обезбедува погодност и помош з

Scroll